Jump to content
BulForum.com

Problemi sys Siemens C55


Guest jetpilot

Recommended Posts

За тези на които не им се дават пари за кабел, за около час в WAP-a (демек около 6лв.) си напълних С55 с игри, мелодии и лога и ми писна, начесах си крастата. И честно да ви кажа се радвам че не си купих кабел, защото сега щеше да ме е яд:angry1, че не ми трябва повече.

 

Който е на моето мнение, може да влезе през телефона си (за Siemens C55) на:

 

http://tagtag.com/sites//h/o/l/holodok/

 

и да си отсваля каквото му душа иска... :allien

 

Thanks to: fon_tomov

Link to comment
Share on other sites

15 Ако си го намериш, на мен едно че не ми се разкарва да търся, друго е че бях намерил за 35 лв. Трето - дори и 15 да е 6 са по-малко от 15, при положение че вече не ми трябва кабел за нищо... Който има свободно време за обикаляне - да си търси и да си купува, аз проблема си го реших, спестявайки време и пари. :evil

Link to comment
Share on other sites

ne znam dali na tova mu e tuk myastoto, no vse pak shte popitam:

 

data cable for nokia 8310 & samsung s500

 

1. ima li naykakvi osobenosti/problemi pri 2-ta modela(tezi koito sa polzvali, razbira se)?

2. ot kude v plovdiv?

 

blagodarya predvaritelno!

 

p.s. ako vse oshte ima interes kum software za siemens, vi predlagam s25@once!(poddurja C35, S35, M35, SL42, SL45, C45, S45, ME45, M50, MT50, C55 & S55)

Link to comment
Share on other sites

Оффффффф ,май си преебах С55-цата...

Преименувах една игра с по-дълго име и сега тъпия телефон не ще да отвори директорията с игрите :angry1 Колко ли ще ме одерат на Руски се чудя само... :confused

Link to comment
Share on other sites

Преименувах една игра с по-дълго име и сега тъпия телефон не ще да отвори директорията с игрите :angry1

на м55 в explorer-а като отидеш на директорията, можеш да дадеш del и цялата да я изтриеш, незнам това при теб има ли го и дали ако не е празна директорияра ще стане....

Link to comment
Share on other sites

sMARTBomber: neznam dali tva che si preimenyval igrata ti e problema shtoto az predi kato imah c55 si pisheh imena kakvito si resha, i to dosta dulgi i ne mi e sazdaval nikakuv problem

 

kicko: ne ne moje - na c55 ima samo 3 direktorii: za kartinki, za zvyci i za igri i ne mogat da se triqt ili da se suzdavat novi :(

Link to comment
Share on other sites

еми sMARTBomber пич ако си беше зел кабел ся нямаше да ти се налага да си губиш времето, а и да даваш излишни пари на ония на Руски ;)

Link to comment
Share on other sites

Ей тия телефони са много шантави...

Малко като Windows са, от къде на къде да се сетя че трябвало да го рестартирам и всичко е ОК. Мерси все пак за отзивчивостта. Дано не ми се налага втори път така да се препотявам, че наистина не ми се купува кабел само за едната глупост :P

Link to comment
Share on other sites

Ей тия телефони са много шантави...

Малко като Windows са, от къде на къде да се сетя че трябвало да го рестартирам и всичко е ОК. Мерси все пак за отзивчивостта. Дано не ми се налага втори път така да се препотявам, че наистина не ми се купува кабел само за едната глупост  :P

За малко, за едната глупуст да ходиш на руски...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

абе да го еа и м-тела.не мога да си сваля нито една игрица през уап.дава ми CSD Profile error и не ще да сваля.някой дърпал ли е така игри.телефона е М55.

Link to comment
Share on other sites

ма то от сайта, от който се опитвам да дърпам ги има почти всичките за M/S 55 ама не става.ще пробвам да ги метна на tagtag ама ме съмнява, нещо настрийките сигурно са огелпени.иначе си браузва без проблем, даже си сваля мелодии от мтел.нет, картинки не съм пробвал.

Link to comment
Share on other sites

Аз ти казвам тоя адрес, понеже от там съм качил много от игрите на GSM-a си и си ги играя без проблем, още повече, че моя е С55, а с твоя трябва да е още по-добре

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...