Jump to content
BulForum.com

Предлага се работа


Recommended Posts

Предлага се работа за Финансово-застрахователен консултант в застрахователна компания ALLIANZ, гр. Пловдив. :)

Изисквания: :bgrin:

- инициативност

- динамичност

- умения за работа в екип

- комуникативност

- опит в сферата на директните продажби

- завършено средно образование :D

Кандидатите да изпращат автобиография на e-mail: ana.blajeva@allianz.bg

Link to comment
Share on other sites

Има ли фиксирано заплащане, или е на комисионна ? И ако е на комисионна какви са изискванията за подписани договори на човек ?

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

един приятел е ходил на интервю преди 1-2 месеца.резултатът-ще работите няколко/колко :wacko: /месеца без пари,ще си платите курс на обучение първоначално и след това ще взимате около 1000-2000лв.работата си я търсите сами,демек,обикаляй като алтав по офиси и тем подобни да ги застраховаш хората :lol: :punk :tongue

Link to comment
Share on other sites

С риск да си навлека неприятности от администраторска гледна точка, ще вметна, че на мен лично ми е чудно какъв ще е този консултант по финансово-застрахователни въпроси, дето не е нужно да има висше икономическо образование?!? И на каква база ще ме консултира? Гол ентусиазъм, най-вероятно, щом необходимите умения са - инициативност, динамичност и комуникативност. По същата логика могат да се набират програмисти или администратори, за които уменията за работа с компютър не са задължителни! Просто написана по този начин, обявата не може да бъде взета насериозно и навежда единствено на мислите, изразени от frodo.

Освен това, подобна обява ми се струва много лоша реклама за компания като ALLIANZ. Не може една голяма и авторитетна фирма да набира кадрите си по този начин!

EDIT: Предполагам, че описанието, дадено по-долу от mrdds характеризира достатъчно точно работата. И много по-точно от гръмките фрази в началото. Но, все пак, авторът трябва да каже дали това е така. По принцип ми стана интересно, защото се оглеждам за работа на завършващ икономист (не за мен!), но едва ли "Писач на ГО" е това , което търси.

Имаше една тема -"Жаргон на работодателя" или нещо подобно -мисля, че може да се допълни.

Link to comment
Share on other sites

колега,работата там нее постоянна,тоест нее на фиксирано заплащане и работно време.Баща ми работи тази работа,като допълнителна.

Работата е такава,че правиш застраховки-най често ГО,навсякъде.Тоест ти си подвижен агент на Алианц.

Не ти трябва конкретно образование,защото просто те учат как да попълниш бланките за застраховките,нищо повече.

Заплащането е на % от застраховките които правиш.Този % ти се изплаща по сметка на банката(Алианц)

Доходите наистина можеш да си ги докараш до 1000лв,но трябва да правиш стотици застраховки.А вече всеки застраховател прави тези тарикатлъци,защото не плаща фиксирани заплати,а % комисионна.

Нищо не ти искат да плащаш,курса е безплатен,на него те обучават как да агитираш и на какви въпроси да можеш да отговаряш като те питат клиентите.

Общо взето работата е добра,стига да имаш хиляди познати и приятели които да се навият да ги застраховаш.

Link to comment
Share on other sites

С риск да си навлека неприятности от администраторска гледна точка, ще вметна, че на мен лично ми е чудно какъв ще е този консултант по финансово-застрахователни въпроси, дето не е нужно да има висше икономическо образование?!? И на каква база ще ме консултира? Гол ентусиазъм, най-вероятно, щом необходимите умения са - инициативност, динамичност и комуникативност. По същата логика могат да се набират програмисти или администратори, за които уменията за работа с компютър не са задължителни! Просто написана по този начин, обявата не може да бъде взета насериозно и навежда единствено на мислите, изразени от frodo.

Освен това, подобна обява ми се струва много лоша реклама за компания като ALLIANZ. Не може една голяма и авторитетна фирма да набира кадрите си по този начин!

EDIT: Предполагам, че описанието, дадено по-долу от mrdds характеризира достатъчно точно работата. И много по-точно от гръмките фрази в началото. Но, все пак, авторът трябва да каже дали това е така. По принцип ми стана интересно, защото се оглеждам за работа на завършващ икономист (не за мен!), но едва ли "Писач на ГО" е това , което търси.

Имаше една тема -"Жаргон на работодателя" или нещо подобно -мисля, че може да се допълни.

А дали е така Marvin не ми се обяснява сега пускай CV отиди на интервю и ще видиш ква е работата нищо не ви пречи да пробвате. Няма срамни професий и начини за набиране на хора за работа стига да падат парички, тва е формата на обявата няма да я променям щот теб не те кефи просто ви предлагам още един избор за работа никой не ви кара на сила да ходете кадето и да е.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...