Jump to content
BulForum.com

Бруно Сена иска да се появи в F1 до 2009 г


Recommended Posts

Бруно Сена планира да се състезава във Формула 1 през 2009 г. 23-годишният племенник на Аертон Сена заяви, че почти сигурно ще кара в GP2 през следващия сезон.

За бъдещите си професионални планове Бруно обясни: „Вече имам известни контакти с хора от Формула 1. В зависимост от това как ще се развивам (в GP2) искам да бъда в F1 до две години”

По отношение на Михаел Шумахер племенникът на Сена заяви: „Ако чичо ми не бе починал, Шумахер щеше да е спечелил две титли по-малко. Михаел рядко е трябвало да кара на границата на възможното, но би било различно, ако Аертон беше на пистата”

Link to comment
Share on other sites

ако беше баба мъжка... гунди щеше да направи българия световни шампиони, кенеди щеше да избие руснаците, а мармотите нямаше да завиват шоколадите в станиол...

Link to comment
Share on other sites

ако беше баба мъжка... гунди щеше да направи българия световни шампиони, кенеди щеше да избие руснаците, а мармотите нямаше да завиват шоколадите в станиол...

 

И на мен тази част от интервюто не ми харесва. За титлите. НООООООООО.

Link to comment
Share on other sites

Е просто това е една фамилия. Ралф да не би да направи нещо във Формула 1? Какво като е от фамилия Шумахер.

Link to comment
Share on other sites

Кефи ме как го казва. Планирам през 2009-та тъта-тъта-тъта... Все едно си уговаря среща и е 100% сигурен че ще стане.

The Ufo е прав. Не може да разчиташ на едно име за да те вкара в спорта ;). Освен това не вярвам за 2 години от 2007-ма до 2009-та да е минал през ГП2 да се е развил и да гледа към Ф1, смятайки че само щото е Сена и по default е конкурентно способен на Кими да кажем. Контактите едва ли ще му помогнат ;).

Link to comment
Share on other sites

Хубави планове прави ама досега изглеждат доста илюзорни.

Link to comment
Share on other sites

Кефи ме как го казва. Планирам през 2009-та тъта-тъта-тъта... Все едно си уговаря среща и е 100% сигурен че ще стане.

The Ufo е прав. Не може да разчиташ на едно име за да те вкара в спорта ;). Освен това не вярвам за 2 години от 2007-ма до 2009-та да е минал през ГП2 да се е развил и да гледа към Ф1, смятайки че само щото е Сена и по default е конкурентно способен на Кими да кажем. Контактите едва ли ще му помогнат ;).

 

Не му трябва повече от гофина в ГП2 ако успее да стане там шампоион. Там колите са еднакви ;). Няма Ферари няма Торо Росо. Или караш или не. Защо мислиш сега Люис Хамилтън шампиона може би ще кара за МКЛ, а вице шампиона Нелсиньо Пикет е тестер на Рено.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...