Jump to content
BulForum.com

GP НА КИТАЙ


Recommended Posts

Кой е ще е на върха. Какво ще се случи. Ще успее ли Маса да се класира напред въпреки смениния си двигател. Какво ще е времето. Много въпроси. Трудно ще е това състезание

Link to comment
Share on other sites

Бих казал че ни чака интересно състезание.Времето и то ще е дразнител но специално днес немога да си кривя душата Михаел показа класата си на квалификацията.Единствен той с Бриджа беше толкова бърз браво!Иначе съм доволен от Рено показват сила на мокра писта ще видим утре какво ще стане :)

Link to comment
Share on other sites

Бих казал че ни чака интересно състезание.Времето и то ще е дразнител но специално днес немога да си кривя душата Михаел показа класата си на квалификацията.Единствен той с Бриджа беше толкова бърз браво!Иначе съм доволен от Рено показват сила на мокра писта ще видим утре какво ще стане :)

 

Позволи ми да те поправя. Мишлен показват сила на мокра писта. :P :P . Както казах и преди шампината ще е решен от гумите. Някои ми се смяха за това ;)

Link to comment
Share on other sites

Ти па си открил топлата вода направо...

 

Аз това го казах още в Австралия драги ;). Топлата вода ми се иска аз да съм я открил и да раздавам патенти ама няма :)

Link to comment
Share on other sites

утре т.е днес състезанието ще е много интересно. основен фактор ще е времето и може да има доста обрати :excl:

 

На мокра приста двойна за Рено. НА изсъхваща писта нещата са други на СУХА СЪЩО. ГУмите са фактор

Link to comment
Share on other sites

А да ни е честито а КУлти има поздрави от мен и то специални и то за майка му. :angry1 :angry1

 

Хаха! Еми честито. Смятам че всеки коментар би бил излишен. Пак жалко за Кими ама... кво да се прави...

А иначе видяхме "пенсионера" с "табуретката" на какво е способен :).

Link to comment
Share on other sites

А да ни е честито а КУлти има поздрави от мен и то специални и то за майка му. :angry1 :angry1

 

Абе айде стига си поздравявал майките на пилотите, а? Не стига, че половината обстоятелства бяха за Ферари, ами и пак недоволстваш! Кво да кажа аз, за това че Макларъните пак имаха проблеми? И това даже са обстоятелства, които зависят от отбора, но не се оплаквам.

Алонсо какво да каже, след като втори пък му прецакват много точки с тая гума? Сигурен съм, че ако не беше тоя фал в бокса щеше да спечели! Ами след това, когато Фисико пусна Пильо като на парад отвътрешната страна? За времето пък да не говоря.... Така че стига си плюл по останалите, ами се радвай на последните постижения на Шумахер.

Link to comment
Share on other sites

Абе айде стига си поздравявал майките на пилотите, а? Не стига, че половината обстоятелства бяха за Ферари, ами и пак недоволстваш! Кво да кажа аз, за това че Макларъните пак имаха проблеми? И това даже са обстоятелства, които зависят от отбора, но не се оплаквам.

Алонсо какво да каже, след като втори пък му прецакват много точки с тая гума? Сигурен съм, че ако не беше тоя фал в бокса щеше да спечели! Ами след това, когато Фисико пусна Пильо като на парад отвътрешната страна? За времето пък да не говоря.... Така че стига си плюл по останалите, ами се радвай на последните постижения на Шумахер.

 

В голяма грешка си. Алонсо нямаше да спечели при ТИЯ ОБСТОЯТЕЛСТВА на пистата дори и без гафа в бокса. А Кими знам какво си е мислил. "ОЩЕ САМО ДВА СТАРТА И СЕ МАХАМ ОТ АДА НАРЕЧЕН МКЛ" и това съвсем сериозно. Че той по гаден период има от Шуми 96. Не ми е любим но за сефте не се радвах като отпадна. Да времето ни помогна малко но какво да се прави. А култи ни лиши от повече точки при конструкторите. Екипа на Алосно е част от Рено това са си техни грижи не мои. А ТИЙМ СПИРИТА го видяхме. Какво стана Алонсо бави, бави ФИСИ после пък Фиси май легна и от цялата хава нищо. ПОмисли малко.

Link to comment
Share on other sites

В голяма грешка си. Алонсо нямаше да спечели при ТИЯ ОБСТОЯТЕЛСТВА на пистата дори и без гафа в бокса. А Кими знам какво си е мислил. "ОЩЕ САМО ДВА СТАРТА И СЕ МАХАМ ОТ АДА НАРЕЧЕН МКЛ" и това съвсем сериозно. Че той по гаден период има от Шуми 96. Не ми е любим но за сефте не се радвах като отпадна. Да времето ни помогна малко но какво да се прави. А култи ни лиши от повече точки при конструкторите. Екипа на Алосно е част от Рено това са си техни грижи не мои. А ТИЙМ СПИРИТА го видяхме. Какво стана Алонсо бави, бави ФИСИ после пък Фиси май легна и от цялата хава нищо. ПОмисли малко.

 

Бе стига си приказвал глупости нямало да спечели.Бриаторе за кво мислиш беше бесен?Първо щото изобщо нетрябваше да му сменят гумите второ тая смотана гайка за 2 път прави проблеми!!!Така че недей приказва глупости а се радвай там на подарената победка.

Link to comment
Share on other sites

Бе стига си приказвал глупости нямало да спечели.Бриаторе за кво мислиш беше бесен?Първо щото изобщо нетрябваше да му сменят гумите второ тая смотана гайка за 2 път прави проблеми!!!Така че недей приказва глупости а се радвай там на подарената победка.

 

ВИж сеаг знам че ти е много болно. НО нито вие нито някой друг ни е подарявал победата. Просто повече късмет с вреемето имахме. ПОвече опит има Шуми от Алонсо и направи правилните решения в правилния момент. А Бриаторе ме боли минцифайката колко е бесен като му е толкова голяма устата сега да страда от нея. Или ти забрави за POOR OLD SCHUMI. Е да ама не. ТОй е най-стария пилот и най-опитния и все още най-бързия. Не изостана на супер много секунди когато времето беше с вас а после вече беше лесно. А феноменалните обиколки на Алонсо ще си ги обясниш с бавното темпо на Шуми защото той нямаше смисъл да претоварва техниката. Много добре си водеше към победата и караше стабилно и гледаше да запази колкото се може повече ресурса на ДВГ-то за Япония. Решемието за смяната на гумите е тимово и Алонсо е дал съгласието си. Прав ли съм или не. Даже ако не се лъжа той е поискал смяната. Второ тая гайка много съмнително взе да пада. Май нещо теориите за консширацийте може и леко верни да се окажат. Но най-вече те си плащат заради Монако защото тогава изляха колкото се може помия върху Шуми без 100% доказателства. И са им много големи устите за това.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...