Jump to content
BulForum.com

Sportingbet?


Raging Fire

Recommended Posts

Някой играе ли това чудо? Струва ми се по-лесно от еврофутбол- не се налага да ходиш до даден пукт и т.н. обаче нещо не мога да се оправя с начините на плащане. Ако някой е пробвал или сега играе да дъде малко акъл кой е най-лесния начин за залог, ако имам дебитна карта от райфайзен.

Link to comment
Share on other sites

:)

с твойта дебитна карта можеш да депозираш и теглиш(след като изпратиш дебитната карта и личната карта на е-мейла им)

има много повече възможности за залози от ЕФУ и по-добри коефиценти...

какво друго те интересува ?

Link to comment
Share on other sites

сканирани :)

 

betfair.com също е много добро място но зависи колко ще депозираш :) там мисля че не може да комбинираш мачове и е само за сингъл...а и минималния залог е 4 евро...така че ако ще депозираш 10-20 няма смисъл да е там...

 

за онлайн залози мога да ти препоръчам да поразгледаш тук http://www.prognozi.com/forum/index.php/board,1.0.html

Link to comment
Share on other sites

Сканирана лична и дебитна карта не се искат,поне беше така преди 7-8 месеца,когато аз се регистрирах.И аз съм с дебитна карта от Райфайзен Банк и това си е най-лесния метод за този сайт.Минималният депозит е 1 евро,а при депозит от 5 може да си поискаш бонуса от още 5,който трябва да развъртиш 3 пъти,за да можеш да теглиш.И наистина въпреки,че коефициентите далеч не са най-добрите в нета,превъзхождат тези на ЕФУ.

Link to comment
Share on other sites

Накратко:

1.Отиваш на bg.sportingbet.com

2.Цъкаш Нова Сметка и се регистрираш

3.Влизаш в акаунта ти и даваш Моята Сметка->Депозит->Онлайн Депозити->Регистрирай Карта и попълваш там

4.Цъкаш Плащания->Депозити->Виза Електрон и пишеш колко евро ще депозираш

Когато теглиш пари може да ти поискат да им пратиш сканирана лична и дебитна карта,ама може и да не ти поискат ;)

П.П. Как така на 15 години имаш дебитна карта :confused

Link to comment
Share on other sites

Сканирана лична и дебитна карта не се искат,поне беше така преди 7-8 месеца,когато аз се регистрирах.И аз съм с дебитна карта от Райфайзен Банк и това си е най-лесния метод за този сайт.Минималният депозит е 1 евро,а при депозит от 5 може да си поискаш бонуса от още 5,който трябва да развъртиш 3 пъти,за да можеш да теглиш.И наистина въпреки,че коефициентите далеч не са най-добрите в нета,превъзхождат тези на ЕФУ.

 

не е верно че е 1 евро минималния залог ...аз редовно си залагам 0.1 на някви Х-ове ....спортинг бет беше хубаво преди еврофутбола и те да направят почти всички мачове сингъл иначе коефицентите са малко по-големи ... :)

 

 

Накратко:

1.Отиваш на bg.sportingbet.com

2.Цъкаш Нова Сметка и се регистрираш

3.Влизаш в акаунта ти и даваш Моята Сметка->Депозит->Онлайн Депозити->Регистрирай Карта и попълваш там

4.Цъкаш Плащания->Депозити->Виза Електрон и пишеш колко евро ще депозираш

Когато теглиш пари може да ти поискат да им пратиш сканирана лична и дебитна карта,ама може и да не ти поискат ;)

П.П. Как така на 15 години имаш дебитна карта :confused

 

Баща и Майка ххихиххи :) на мен как на 17 ми изкараха :)

Link to comment
Share on other sites

не виждам какъв е проблема да имам карта на 15години :) иначе коефицентите са винаги с 0.20 (поне) по-големи от ЕФУ :)

Link to comment
Share on other sites

izpolzvai go s debitna karta koqto raboti s nekva valuta ... naprimer visa electron aida da naprava malko reklama

Ako ste m/u 18 i 25 god. v SG EXPRESBANK polu4avate BEZPLATNO debitna karta visa electron s koqto moje da pazaruvate po cql svqt + 20lv bonus v neq, ne pitaite kak taka za bez pari - celta e podmladqvane na klientite na bankata i uveli4avaneto na broq im :) ta otide i si napravate ima offici na dosta mesta kato naprimer v sgradat ana kop4eto, do novotela, predi paparazi

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

Имам един въпрос относно изплащането- мога ли да си взема само някаква част от парите или е задължително всичко да изтегля ?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

Странно. Моята е от ПроКредит - няма я в списъка с карти, който е на сайта, но въпреки това всичко е ок.

А иначе днес от сутринта сайтът е в "ремонт", който уж щеше да приключи до 10.

Link to comment
Share on other sites

Не знам дали е бъг, но не мога да си го обясня по някакъв друг начин:

Залог за точен резултат 0:0 има коеф 9.

Залог за "никой от отборите НЯМА да вкара гол" има коеф 11.

Аз ли пропускам нещо, или двете неща са еднакви по смисъл?

Link to comment
Share on other sites

Не знам дали е бъг, но не мога да си го обясня по някакъв друг начин:

Залог за точен резултат 0:0 има коеф 9.

Залог за "никой от отборите НЯМА да вкара гол" има коеф 11.

Аз ли пропускам нещо, или двете неща са еднакви по смисъл?

 

без гол - без отменен гол дори

затова и коефициента е по голям

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

е да пише от 4-6, ама вярно ли е? Щото и евроком пишат, че 24 часа в денонощието интернет и подръжка... :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...