Jump to content
BulForum.com

Продавам Nokia 6681


Recommended Posts

Продавам Nokia 6681. Повече за модела тук:

 

http://europe.nokia.com/A4142056

 

Телефона е НОВ. Спечелен е от Vivatel (като награда на корпоративни клиенти). Неразпечатван. С гаранция, кутийка и всичко което бихте получили ако отидете да го вземете от магазина.

 

Комплекта включва:

- 64 МБ ММС карта

- слушалки

- калъф

- кабел за ПС - USB

- зарядно

- USB четец за MMC карти

 

Цена - 420 лв.

 

Контакти:

Може и тук но ще става по-бавно. За по-бързо - телефони:

0889 252 444

08785 58780

( ако на единия дава свободно моля опитайте на другия)

Link to comment
Share on other sites

никой няма да ти го купи в тоя форум ша идеш в германос или в някой такъв магазин и щи кажат че ти дават 120лв както правят винаги и тогава ша си на сухо ша пуснеш някаде обява и ще го продадеш за 270 обикновенно така става в 80 процента от случайте

Link to comment
Share on other sites

никой няма да ти го купи в тоя форум ша идеш в германос или в някой такъв магазин и щи кажат че ти дават 120лв както правят винаги и тогава ша си на сухо ша пуснеш някаде обява и ще го продадеш за 270 обикновенно така става в 80 процента от случайте

 

Пич, човека си е спечелил телефона ( доколкото разбирам от написаното ) така че не му пречи да си чака някой да го земе за тая цена...а пък с тея 250 лева ... търси си някой друг телефон, тука май стана ясно че няма да земеш 6681-цата за 250

 

 

сори за оффтопика :beerchug

Link to comment
Share on other sites

никой няма да ти го купи в тоя форум ша идеш в германос или в някой такъв магазин и щи кажат че ти дават 120лв както правят винаги и тогава ша си на сухо ша пуснеш някаде обява и ще го продадеш за 270 обикновенно така става в 80 процента от случайте

 

Първо - дават 380лв за него в местата за които говориш. Второ - Не ми е проблем и да си го ползвам. Трето - никой не те пита ти какво си мислиш още по-малко съвети да ми даваш.

Link to comment
Share on other sites

Бартери някакви приемат ли се?

Nokia 6630 - с леки забележки по задния панел (гумичката около отвора за камерата е изтъркана)

с гаранция до януари към германос (не е купувана в пловдив, но гаранцията си е към тях) - пълен комплект - книжка, диск, зарядно, кутия, хендсфрито дори не съм го ползвал + доплащане от мен.

ако си заинтересуван, пиши тук или на ЛС

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...