Jump to content
BulForum.com

Закриха Е3!


aUR0Ra

Recommended Posts

В крайна сметка дългоочакваното официално изявление на президента на ESA хвърли известна светлина върху шокиращата новина свързана със закриване на геймърското мегашоу Е3.

За сега плановете на организацията (поне що се касае до Е3 2007) са свързани с някой драстични промени в структурата и спецификата на изложението.

То ще бъде много по-„интимно” (по думите на Лоуенщайн), предимно бизнес/медийно ориентирано събитие, поставящо си много по-конкретни задачи отколкото шоутата през последните 12 години.

Новото име на Е3 ще бъде „E3 Media Festival” намек, че в неговия обхват вече ще влизат много повече неща освен игрите. За съжаление Лоуенщайн не посочва какви точно.

Мястото, където ще се провежда експото за остава същото – LA Convention Center.

За сметка на това то се премества през юли, а мащабите му се очаква да намалеят драстично – очакванията на Лоуенщайн са обема на Е3 посетителите от близо 60 000 и повече души последните години, да спадне до около 5 000.

За сега не е ясно как точно възнамерява ESA да постигне всички тези амбициозни цели на практика.

 

 

Източник:HiComm

 

Единственото,което мога да кажа е ,че силата на Долара се изяви отново.Това е - гледат се интересите ,дори и въпросното изложение да имало дълги традиции и приноси в цялата ИТ индустрия :( Това беше място ,където големите клечки можеха да премерят мускули с новите си постижения ,а крайните потребители (геймъри) да се забавляват и разглеждат ,каквото поискат из хилядите (буквално) кв.м. площ...

Link to comment
Share on other sites

Преди малко по Геймъри Шоу казаха абсолютно същото инфо :)

 

Тази новина е обявена на 1-ви август ;)

А ако си мислиш ,че т'ва съчинено за 15 мин. предаване е критерий за качество и източник на новини - бедна ти е фантазията.Всички техни факти са събрани благодаение на бате Гугъл и пресата (в лицето на списания като PC World ,HiComm etc. ,които си правят труда за интервюта и проучвания ;) )

Link to comment
Share on other sites

а как според теб те биха могли да се докопат до по-известен геймър от мен или в най-добрия случей linkin o0 или да интервюирът член от екипа на по-голяма компания от black see ??

Link to comment
Share on other sites

а как според теб те биха могли да се докопат до по-известен геймър от мен или в най-добрия случей linkin o0 или да интервюирът член от екипа на по-голяма компания от black see ??

 

Ми както съм успявал аз за Rivalry - търпение, натискане и врене на носа навсякъде. Взимал съм по тоя начин с Team 17 (Worms сериите), Sports Interactive (Football Manager серията) и Techland (Call of Juarez). А като споменат, че са телевизионно предаване ще има далеч по-голям ефект от онлайн българско списание. Просто, както вече се каза, сценария се прави за 15 минути, и останалото време двама (или повече, не съм го гледал отдавна) пича цъкат и коментират.

Link to comment
Share on other sites

Ми както съм успявал аз за Rivalry - търпение, натискане и врене на носа навсякъде. Взимал съм по тоя начин с Team 17 (Worms сериите), Sports Interactive (Football Manager серията) и Techland (Call of Juarez). А като споменат, че са телевизионно предаване ще има далеч по-голям ефект от онлайн българско списание. Просто, както вече се каза, сценария се прави за 15 минути, и останалото време двама (или повече, не съм го гледал отдавна) пича цъкат и коментират.

Евала ти правя, на теб и на цялото списание. Доста често се спирам да прочета нещо. Радвам се че успявате да се доберете до големите лица :rolleyes: Не съм съгласен, че има толкова по-малак ефект от предаване по една кабеларка(не се сърдете ама е тъка)..Можеби с малко реклама... :zzz Аз ГС не гледам,

просто се дразня. Темата обаче е за е3.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...