Jump to content
BulForum.com

Стари филмчета


MPABKATA_Z

Recommended Posts

(УМИШЛЕНО НЕ ПОСТВАМ В ТЕМАТА "Pinned: Requests")

 

Помните ли доброто старо време? Иска ми се в сайта да има и стари фимчета от сорта на "Доктор Злобил" (и верният му приятел Зомбайо :lol:) и други такива стари хави, дето са супер яки. Обаче много ми се иска някой да сложи и едно филмче, което за времето си беше УНИКАЛНО ЯКО!

 

Расправяше се за някви мишки. И имаше добри мишки и лоши мишки. Старата зла мишка все казваше "Смокини и черници" и живееше на едно бунище в една пералня. И имаше едно зло чудовище, което живееше в една гума от трактор в самото мочурище или нещо подобно. И тея добрите мишки ли са незнам кво са, живееха посредата на мочурището в една дървена къща.

 

Ако някой се сеща за името, да ми каже. Надали някой ще иска да го свали и после да го качи тук. Май сам ще трябва да си го свалям...

Link to comment
Share on other sites

Abe adash shto ne pita parvo men bria? Parvoto koeto e tva si e request i she te biat. Vtoro niama koi da ti gi nameri. Treto govorish za dve filmcheta ednovremenno. Tva sa Hlorofil(koito kazva Smokini i chernici; kadeto loshia e Antracit a maika mu Malaria jivee v peralnia) i Vriashtoto Gyrne(kadeto glavnia geroi ne mu pomnia imeto ama beshe zaek i kadeto e blatnoto chudovishte s gumata Tradiuli). I dvete sa kultovi no kakto spomenah...edva li niakoi shte moje da gi nameri izobshto.

Link to comment
Share on other sites

Хехе.. никой няма да ме бие бе. Аз няма да им дам :). Таа.. чесно ли са 2 отделни филмчета? Аз тогава ще потърся дали има някъде епизодчета.. значи "Врящото гърне" и "Хлорофили" да търся???

Link to comment
Share on other sites

MPABKATA_Z: Ха, ха, ха :woot . Как се сетихте за тези филми от детството ми - вярно, че бяха много яки!!!! :lol:

GeorgiK: Признах те - ти си една малка енциклопедия!!!!! Моите уважения!!!! ;)

Link to comment
Share on other sites

Гррр.. не ги знам какви са по националност, ама аз вече се дразня и пращам писмо до БНТ :woot. Като ми отговорят, ще ви кажа как е хавата :P

Link to comment
Share on other sites

Frenski sa ama ne sa animacionni. Kukleni sa. Gadost i zaraza go kazvashe Antracit. A nai-iakoto beshe che nashto momche(razbirai Hlorofil) iazdeshe edna patka(a moje bi e gyska). Ei tva gyz poreshe.

Link to comment
Share on other sites

Незнам за вас, но аз лягам. Надявам се до утре да са ми отговорили на писъмцето. И някой няма ли да ми помогне като потърси малко, а?

 

Между другото, и "Врящото гърне" беше здраво! А на "Хлорофили" си спомням как правеха един епизод състезание с лабораторни мишки. И, разбира се, лошия слагаше разни сирена да се объркат.. ама така и не помня какво стана. Иначе ясно си спомням пералнята, бунището и нещо като парк :blink:.

Link to comment
Share on other sites

във "Врящото гърне" главният герой беше крокодил и се казваше Анатол бонбонът, а в другото приятелката на Хлорофил се казваше Маева, имаше и един култов - подчинения на Антрацит - Елегантният :tongue

Link to comment
Share on other sites

Ei verno beeeeeee Anatol. Kak ne mojah da sa setia. Imashe i niakakav zaek ama Anatol si beshe bash nai. Kolkoto do Elegantnia...velika lichnost ama te vsichki sa takiva. Gadost i Zaraza kvo da ti kaja....

Link to comment
Share on other sites

Zdravejte,

 

Blagodarq mnogo za pismoto. Naistina imashe problem - i opredeleno beshe v nas :-(

No veche vsichko e nared - blagodarenie na vas :-)

 

Predadox pismoto vi i v skoro vreme (nadqvam se) shte poluchite otgovor na vashite vuprosi.

 

Lek den!

Ralitsa Kirova

webmaster

 

Здравей Георги,

аз съм Анелия Кръстева и отговарям за филмовия сайт на БНТ.

Знам, че си прав да се ядосваш, защото наистина не можеш да изпратиш писмото си там където трябва.

Обещавам ти, че ще се погрижа това да се промени!

Засега не мога да ти дам информация за филмите, които те интересуват, но ще ги потърся и ще се опитам да ти дам такава колкото ми е възможно по-скоро.

Аз съм гледала филмчетата и ги помня.

Напиши ми каква информация точно ти трябва.

Можеш да ми пишеш на този адрес.

Благодаря ти за писмото.

Link to comment
Share on other sites

MPABKATA_Z: Ако ще пишеш отново, може ли да вмъкнеш в някой ред и две думи за "Синьо Лято", че този сериал искам отново да си го припомня, а май го има само в БНТ. Поне аз до сега не можах да го открия в нет-а!

Стига само да имаш възможност.

А иначе се надявам, че Анелия ще може да уреди нещо с въпросните филмчета! ;)

Link to comment
Share on other sites

КЛАСИКА РУУЛЛЗЗ :woot!!

 

Я кажи за какво се разправя тва "Синьо Лято"? А и кажете какво трябва да напиша горе-долу за информацията за всичките тези филмчета..

 

"Гадост и зараза" или "Гнилост и зараза"? Кво ти пукааа.. важното е да ги намерим и да ги гледаме отново.. и отново.. и отново.. и отново.. :love

Link to comment
Share on other sites

"Синьо Лято" - това е испански детски сериен филм, за няколко деца, които почиват с родителите си на крайбрежието. Това е с две - три думи! Те от БНТ би трябвало да се сетят. Излъчваха го последователно няколко лета подред и по "Милион и едно желания", когато някой си го пожелае. :D

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
A nai-iakoto beshe che nashto momche(razbirai Hlorofil) iazdeshe edna patka(a moje bi e gyska). Ei tva gyz poreshe.

Патока се казваше Омнибус :D :D :D

А култовата реплика на Елегантния беше: "Познахте ли ме? Познахте ли ме, а?" B)

И имаше една къртица разузнавач, която наричаха КГБ!!! :punk

А к'во ше кажете за "Емил от Льоне Беря", "Ферди мравката", "Мечето Ръкспин" или "Гумените мечета"? (леле трябва да се овладея че току виж си купя близалка и седна да гледам сънчо) :D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...