Jump to content
BulForum.com

Без Имола от 2007-а !?!


Recommended Posts

От 2007-а стартовете във Формула 1 намаляват на 17. Отпада една от германските писти и със сигурност Имола :( и връщат Спа в календара.

По този начин Формула 1 остава без едно от най-легендарните и драматични трасета. Просто вече няма да е същото :( Както и 2 почти сигурни победи за Ферари и Шумахер по-малко... :angry:

Link to comment
Share on other sites

От 2007-а стартовете във Формула 1 намаляват на 17. Отпада една от германските писти и със сигурност Имола :( и връщат Спа в календара.

По този начин Формула 1 остава без едно от най-легендарните и драматични трасета. Просто вече няма да е същото :( Както и 2 почти сигурни победи за Ферари и Шумахер по-малко... :angry:

 

Германските трасета остават. Просто ще се редуват. Едната година ще е на хокенхайм, другата на Нюрбургринг. Аз разбрах че чичо Бърни искал да прави 2-ро ГП на САЩ в Лас Вегас О_o. Добре че поне върнаха Спа... някаква утеха е все пак :).

Link to comment
Share on other sites

Да ве верно ще ги редуват май, както и можело да преместят ГП на Япония от Сузука на Фуджи... Ама мен ми е заради Имола :( Толкова емоции с тая писта свързани ...

Link to comment
Share on other sites

Да ве верно ще ги редуват май, както и можело да преместят ГП на Япония от Сузука на Фуджи... Ама мен ми е заради Имола :( Толкова емоции с тая писта свързани ...

 

Фуджи ще бъде от 2008, когато могат да се включат още Гран При-та например това в Русия, което може да отложат за 2009.

Link to comment
Share on other sites

Кръговете ще са 18 и догодина. Лично Бърни го е казал. Много е вероятно да върнат Пасифик, която е доста любопитна писта лично за мен. (малко в стил инж. Иван Тенчев :P ). Дано да върнат А1 Ринг, една от любимите ми. Пък и смятам, че не е честно, защото ферари имат едва ли не 5 домашни състезания. 2 в италия, заради Ферари, 2 в Германия заради пилето и 1 в бразилия, заради прислужника на Пильо...

Link to comment
Share on other sites

Официално за догодина са обявени 17 кръга за Пасифика се говори ама май хич не е сигурно най-сигурното е че се връща Спа :love Аз също искам да върнат А1 много го обичам това състезание ама ей на глупаци :sick

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
От 2007-а стартовете във Формула 1 намаляват на 17. Отпада една от германските писти и със сигурност Имола :( и връщат Спа в календара.

По този начин Формула 1 остава без едно от най-легендарните и драматични трасета. Просто вече няма да е същото :( Както и 2 почти сигурни победи за Ферари и Шумахер по-малко... :angry:

 

Това не е 100% сигурно

Link to comment
Share on other sites

Аз последно знам, че отборите сса излезли с декларация или там каквото беше, че са съгласни през новият сезон да има 18 състезания, с цел да оставят имола в календара. А за Спа Франкоршамп мисля, че беше сигурно за новият сезон.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...