Jump to content
BulForum.com

Администратор в интернет зала


Recommended Posts

Търся сериозен администратор за работа в интернет зала ,

моля само сериозни хора да пишат

изпратете автобиография и колко заплата искате и снимка и ваши въброси на

rabotainternet@abv.bg

има договор

благодаря ви

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Хех - нямал да назначи някои които говорил едикак си ...

ПИИИИЧ ... ако си шеф си подаи оставката и закрии залата докато не си фалирал ...

Повярваи ми - работил съм в толкова зали - колкото неможеш да изсънуваш за една вечер ...

И имам опит с толкова хора - колкото не си видл през целия си живот като те слупам така ...

 

Ето и няколко съвете - които ти ги давам абсолютно безплатно - като съм сигурен че един ден ще си ми благодарен ако се заслушаш :

 

- Админа на залата трябва да умее да лесно да се спреятелява с хората , и да е човек към който всеки може да се обърне !-Това е основно правило - тъй като залите не са просто дупки в които влизата некви и излизат както беше едно време преди гейм ерата на залите - а са места където човек може да покани приятели и да се хванат да направят някаква геимка в мрежа ( примерно ).

-Залата не трябва да има възрастова насоченост :Тоест - ако държиш на високо ниво на разговор - ти автоматично игрнорираш ниската възрастова група до 21 години от мъжки пол , и женската до 19 години ( годините не са случайни - и имат много общо с средния психологичен прогил на българите , и пубертерские години )

Обратното - държиш на ниски обноски - ще заклеимиш залата като сборище на хакери и отрепки ... :)

-Админа трябва да е отоврен за идеи !

Това - ти го оставям за домашна - да си го разработи .... - и е индивидуално за всяка зала - в зависимостта от насочеостта на залата ...

 

Още един безплатен съвет - поне на тия които са нощна смяна им даваи право да си цъкат игрички , че има разни задръстеняци - като еврокомските зали - в които шефовете недавт да се цъкат игри - та трябваше да им пиша програмка за хакване на иклуба - за да си цъкаме за да не заспим от скука като мине 2 часа след полунощ :)

( хем така косвено ще завърже и постоянни клиенти ако некви геимъри се зарибят да цъкат с него )

 

И още един безплатен съвет - дръж се приятелски с админите - защото те са лицето ти пред хората , и ако някои напусне заради това че си лош шеф - лесно реномето ти ще тръгне надолу ( поне като човек ) ... Не съм имал проблеми с бившите ми шефове - и все още си ги уважавам като хора , но съм виждал разни отрепки дето се държат лошо с админите - и ги сменят през 5 дена - няма да цитирам - но въпросната зала последния път нямаше никой в нея ...

 

-Като цяло - повъкт "ЕЙ" може да се отчете като дружелюбен ( приятелски даже в някои прослойки на обшеството ).

А отсъждането ти че не би назначил такъв човек е доста постно на базата че не си го виждал даже и не знаеш за какво иде реч ...

ХУХ ... ! - аре - извлечи си поука и успех с качествен администратор

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Аз съм заинтересован, но съм студент и мога евентуално да поемам нощни смени. Така че обяснете по-точно какви са смените и какво е заплащането, ако ме устройва мога да започна веднага. Имам опит в сферата.

Link to comment
Share on other sites

Благодаря ви Sonic

Вие още не ме познавате , много хора ме познават , не съм никакъв лош шеф , а обратно

но приеми този съвет от мен

никога не говори на ТИ или ЕЙ или ПИЧ с един човек не го познавате докато той ви говори на ВИЕ.

след като станате приятели или вече познавате тогава можете да говорете на каквото искате.

и това нормално

нали ?

 

първо : уважение

второ : професионалност

трето : приятелство

 

Благодаря ви

Link to comment
Share on other sites

Благодаря ви Sonic

Вие още не ме познавате , много хора ме познават , не съм никакъв лош шеф , а обратно

но приеми този съвет от мен

никога не говори на ТИ или ЕЙ или ПИЧ с един човек не го познавате докато той ви говори на ВИЕ.

след като станате приятели или вече познавате тогава можете да говорете на каквото искате.

и това нормално

нали ?

 

първо : уважение

второ : професионалност

трето : приятелство

 

Благодаря ви

Тук за някакъв научен сътрудник към БАН ли е обявата или за обикновен админ който бачка за жълти стотинки?!?!

Link to comment
Share on other sites

Ще бъда offtopic.

Според мен истината е някъде по средата.

Да, обявата е за обикновен админ за жълти стотинки, и не може да се очаква да се намери човек с няколко висшета, или поне с очакваното възпитание (или 'сътрудник в БАН' както евфемистично се изрази kamen).

Тук е форум, в който се знае, че 90% от регистрираните са деца по на 15-20 години (които са най-вероятните кандидати за подобна работа), а знаем, че в днешно време е много трудно да се намери човек на тази възраст, който да е по-сдържан, културен и т.н. 'сътрудник в БАН' :D . Мисля, че схвана същественото. По форумите това е адски трудно, макар че има и по-културни, нито едните, нито другите трябва да се винят за нещо.

Но и ти sam, си прав, ако един човек държи на реномето си или има високо самочувствие, и държи на етикета и доброто държание, изисква същото и от другите. Това изисква обаче усилия във всички посоки, което в България е невъзможно. Вярно, че основата я няма, морал и т.н., и сътветно и ти не можеш да предложиш нормална заплата на един админ, както е във всички зали, така че не мисля, че трябва да се обиждаш и да се засягаш толкова от едно 'ЕЙ'. Аз не бих се засегнал, едно 'ЕЙ' може да има и добър оттенък: "Ей, приятел, как си, добре ли си, добронамерен съм".

 

Btw:

второ : професионализъм

е по-добре да се каже.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

сежалявам много

но все още имам сериозни здравословни пречини което ми спират

благодаря ви много

надявам се за тъбението

Link to comment
Share on other sites

сежалявам много

но все още имам сериозни здравословни пречини което ми спират

благодаря ви много

надявам се за тъбението

 

 

А някой нает ли е ? Поста свободен ли е все още, и моля за какво заплащане става въпрос и какво работно време ?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

има 3ма нови администратори , трябва ми още един

моля изпратете автобиография и снимка и колко заплата очаквате

благодаря ви

Link to comment
Share on other sites

има 3ма нови администратори , трябва ми още един

моля изпратете автобиография и снимка и колко заплата очаквате

благодаря ви

az moga da karam no6tni primerno no prez ve4er zapl6atane 200lv...kolko 4asa se ba4ka

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
има 3ма нови администратори , трябва ми още един

моля изпратете автобиография и снимка и колко заплата очаквате

благодаря ви

$4 на час имам опит за мен не е проблем да работя и по 12 часа на смяна на 25 съм :)

Link to comment
Share on other sites

@sam,

без да се обиждаш, но може ли да искаш, високо квалифицирани работници, като работодателя им е неграмотен? За какво сериозно отношение говорим, като имаш маса правописни грешки, да не говорим за пунктуация, която на теб вероятно е тъмна Индия...Правиш елементарни и смешни грешки, договора дето ще предложиш поне го дай на някой да ти го напише, че то направо...смешна работа. Работата е ниско платена, с минимална квалификация, а ти искаш - хем някой, де си разбира от работата, хем едва ли не Пи Ар. По отношение на желаещите, уважавайте си труда. Не да говорите за 200 лв на месец, че и нощна работа, по-хубуу отидете в Макдоналдс да пържите картофки...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Админ ли ще назначава тоя или съветник по националната сигурност!!!Ебати и дебата ебати и нещото -даваш работно време,изисквания и заплащане и си намираш човека.Не някой иска ли , колко пари мисли че ще получава и да ти говори на Вие -свирка не искаш ли ти направим???Ето такива работодатели като тебе са ми писнали!Мислиш си ,че правиш услуга на някой като го наемаш и той цял живот трябва да то е благодарен за това нали?

Ти си нямаш елементарна представа от набиране на персонал!

Това ти го казвам аз, дето това ми е работата, и не като обида или критика,а като проста констатация на факт!Назначи си моля те някой да върши и това вместо теб.

 

ШЕФЕ

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...