Jump to content
BulForum.com

Парчета без които неможе


Sleepyman

Recommended Posts

Тъи като ще ходим с компанията на море и аз неслушам чалги и такива музика а ме нагърбиха със задължението да запиша дискове и незнам какво да запиша.Бихте ли ми казали кои парчета трябва да запиша задължително и изобщо предложете музика на която мое да се пие танцува :D Ще сам ви много благодарен

Link to comment
Share on other sites

Тъи като ще ходим с компанията на море и аз неслушам чалги и такива музика а ме нагърбиха със задължението да запиша дискове и незнам какво да запиша.Бихте ли ми казали кои парчета трябва да запиша задължително и изобщо предложете музика на която мое да се пие танцува :D Ще сам ви много благодарен

Ако трябва да печеш ЦД-а с така наречените "summer hits" ...Shakira Hips dont lie..World Hold on...секви бози по City ..ако тряя да си кат всички дъниш яко Lucky You и ти е кеф ^^ а музика за пиене да не е чалга..смисъл аз не слушам чалга до момента, в който ме хване :) та..напрай некъф микс шарен кат' дъгата и тва е :D

Link to comment
Share on other sites

Ми аз слушам рап , ма сигурно няма да върви много на вашата компания..пуснете си хаус , или както каза Bogdancho като се напиете и чалга ще ви се прислуша :)

Link to comment
Share on other sites

Outwork feat. Mr.Gee - Electro (Cubeguys Dwlano Rmx).mp3 СУПЕР Е ТАЯ ПЕСЕН.А иначе за чалгията свали си някоя компилацийка лятна и всичко е там.Е и някой вечни класики като "шопска"-та ,Кондьо-Атака микс и т.н.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...