Jump to content
BulForum.com

как даси направя linux


nk88

Recommended Posts

:punk Помогнете ми писна ми от бъговете в windows и реших да мина на linux та как да си направя мои си.Направо как да си направя моя ос.Да знам че много от вас ще ме разобеждават,но няма смисъл.Моля даите съвети,предложения и кавото се сетите. nk88@abv.bg

Мерси предварително :)

Link to comment
Share on other sites

Кaraman е изяснил висичко :) , само да те предупредя за нещо много важно и съществено. Иде реч за следното, че когато приключиш с проекта може да кажеш спокойно, че си преоткрил топлата вода :), е верно това ще си е твоята топла вода :love , ама ...........

 

 

 

ПС - Само се шегувам, надявам се никой да не се засяга :)

Link to comment
Share on other sites

вземи първо се научи да работиш с някоя дистрибуция пък тогава си прави своя :)

 

http://mirrors.evrocom.net/slackware/slackware-10.2-iso/

оттук CD 1 и CD 2 само .. или най-добре изчакай скоро да излезне Slackware 11

 

и след това:

http://slackbook.geodar.com/

 

не сме я превели цялата защото ни мързи, но ти без англииски език, няма как да се справиш и със Linux from Scratch и без това :P

 

успех!

Link to comment
Share on other sites

:punk Помогнете ми писна ми от бъговете в windows и реших да мина на linux та как да си направя мои си.Направо как да си направя моя ос.Да знам че много от вас ще ме разобеждават,но няма смисъл.Моля даите съвети,предложения и кавото се сетите. nk88@abv.bg

Мерси предварително :)

А бе пич, кой ще те разубеждава - супер идея. Дето ще си правиш линукс дистрибуция по-добре седни и си направи направо една нова ОС. Хем няма да е бъгава като този отвратителен уиндоус, хем няма да се налага да четеш документацията на линукса :D

Link to comment
Share on other sites

благодаря ви много за помоща а ся някой да напише първо прависш това и това,пишеш това и това ,така итака второ.......е тваимах предвид ако може некой файл на български е тва имах предвид :punk

Link to comment
Share on other sites

благодаря ви много за помоща а ся някой да напише първо прависш това и това,пишеш това и това ,така итака второ.......е тваимах предвид ако може некой файл на български е тва имах предвид :punk

Правиш си майтап с нас, нали :blink: :confused

Link to comment
Share on other sites

благодаря ви много за помоща а ся някой да напише първо прависш това и това,пишеш това и това ,така итака второ.......е тваимах предвид ако може некой файл на български е тва имах предвид :punk

1. Сядаш на машина с работеща ОС и интернет.

2. Четеш, четеш, четеш, четеш, четеш, четеш, четеш, четеш, .... четеш. Това от всеобщодосъпна литература в интернет.

3. Сядаш и почваш да правиш каквото си искаш.

4. При _големи_ затруднения, или когато са нужни незнайни тънкости, чак тогава, питаш и молиш за подробни обяснения.

 

Гледаш ли колко е просто? ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...