Jump to content
BulForum.com

Проблем с ДРАЙВЕРИ


fiko_pld

Recommended Posts

Ще напиша максимално за моя проблем и се моля някой да ми помогне .

 

Преблема е следния :

 

NEED FOR SPEED UNDERGROUND 2 ми насича супер мощно ,ще кажеш ,че го играя на ПЕНТИУМ 2 ,дори и на него няма да насича толкова ,играя го на минумум резолюция и минимум графикс датейл ,според мен тва ше е проблем от ВИДЕО ДРАЙВЕРИТЕ за това пуснах ТЕМА за проблема си в този раздел.

 

Машината ми е :

 

MAINBOARD - BIOSTAR Intel NetBurst 64-Bit 533Mhz DDR2

CPU - Celeron D 3066 Mhz 64 Bit

VGA - Nvidia GeForce 6200LE 256 MB DDR PCI EXPRESS 16х

RAM -512 KINGMAX 533 MHz

HDD - MAXTOR

 

И мисля ,че таква машина ми е достатъчна за да ми върви и MOST WANTED ?????

 

 

Моля ви кажете ,каде може да ми е проблема ??

 

КАЖЕТЕ КАКВИ ДРАЙВЕРИ ДА СИ СВАЛЯ ,КОЯ ВЕРСИЯ ???

 

Давайте съвети и аз ще ви следвам и ще давам отговори.

 

БЛАГОДАРЯ ВИ ОТ ВСЕ СЪРЦЕ.

Link to comment
Share on other sites

Като за начало пробвай съвета от горния пост, а след това вдигни малко детайлите на играта,да кажем до средата и виж дали ще ти насича толкова.

Аз имах същия проблем, но като увеличих детайлите графиката и геймплея се подобриха,странно, но факт. :D

Link to comment
Share on other sites

ДОбре де според тези характеристики на компютърът ми , не ви ли се вижда малко странно ,че така ми насича играта.

 

Ще пробвам съветите на всички и ще ви дам отговори ,довечера ,че сега съм на работа .

 

Благодаря

Link to comment
Share on other sites

С една от най-слабите карти на пазара едва ли може да се нарече "мощен" :).

Link to comment
Share on other sites

Понеже прочетох тази тема за проблема с драйверите, реших да проверя и мойте на какво дередже са ! Драиверите на видеото ми бяха Version: 77.77 смених ги с 91.33 и сега компа ми варви по зле ?!?! Някой да има идея от къде идва проблема ?

Link to comment
Share on other sites

Понеже прочетох тази тема за проблема с драйверите, реших да проверя и мойте на какво дередже са ! Драиверите на видеото ми бяха Version: 77.77 смених ги с 91.33 и сега компа ми варви по зле ?!?! Някой да има идея от къде идва проблема ?

от драйверите :P явно си пропуснал първия ми пост и си принципа че новото е по-добро :D

виждал съм как стара на карта й пада с 8-9 фрейма производителността в геймове ако се ползва драйвер оптимизиран за по-нова карта. също съм виждал как нов драйвер не може да УПРАВЛЯВА по-стара карта

 

7х драйверите са перфектни за ФХ5х00 карти ;)

Link to comment
Share on other sites

Понеже прочетох тази тема за проблема с драйверите, реших да проверя и мойте на какво дередже са ! Драиверите на видеото ми бяха Version: 77.77 смених ги с 91.33 и сега компа ми варви по зле ?!?! Някой да има идея от къде идва проблема ?

Златен принцип - Ако нещо работи добре, не го разбутвай :)

или: Ако нещо е цяло, не тръгвай да го лепиш.

Освен ако в случая новите версии не фиксват критичен бъг, не добавят поддръжка на нещо от картата ти, което досега не е работело, или добавя нещо, което ти харесва адски много, но не добавя кой знае каква функционалност (това последното е най-вредно :) ).

Осоено за драйверите на nvidia - новите версии общо взето добавят поддръжка на нови технологии и карти, не фиксват кой знае какви неща, освен за бъгове в игри, и това често означава падане на fps.

Извод - имаш стара карта - ползваш драйвер с определена поносимост на новостта на версията, т.е. максималната, която не ти прави мизерии.

Или постоянно ъпгрейдваш карти, и слагаш нови драйвери.

Link to comment
Share on other sites

7х драйверите са перфектни за ФХ5х00 карти ;)

 

77.77 както и за 4 , 4 Титан.С тях забелязвам най-добра производителност ;)

Link to comment
Share on other sites

Благодаря за съвета, така и направих сложих си старите драйвери и всичко се оправи :D ! А относно карата немисля че е толкоз стара "ASUS EN6600 TOP SILENT/TD/256M", но пуста краста нови драйвери....викам сега ще лети :P !

Link to comment
Share on other sites

77.77 както и за 4 , 4 Титан.С тях забелязвам най-добра производителност ;)

пробвай с 6х.хх и кажи как е ;)

 

Благодаря за съвета, така и направих сложих си старите драйвери и всичко се оправи :D ! А относно карата немисля че е толкоз стара "ASUS EN6600 TOP SILENT/TD/256M", но пуста краста нови драйвери....викам сега ще лети :P !

ми те и 77.77 не са много стари :)

Link to comment
Share on other sites

Добре кажете как ,ще ми върви на стария компютър ,а на новия не иска.

 

Старият ми е .

 

MainBoard - Soltek KT DDR 400

RAM -PQI 512 DDR 400Mhz

CPU-Sempron 2200+

VGA-GeForce 5200 Noname 128/128

 

Според вас не е ли по слаб от нивия ми Компютър ?????

 

Сложих най новите Драйвери които ми ги препоръчахте ,но пак същия проблем при NFS2 ,ама вече си мисля ,че е от играта защото си салих ФИФА 2006 и ми върви без проблем.?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...