Jump to content
BulForum.com

Модератор


sasho_1989

Recommended Posts

Мисля,че е крайно време да има модератор на подфорума,който да следи за безсмислени теми и постове.Аз предлагам zlobil - все пак той е автор на голяма част от постовете тук,пък и има големи познания в ББ.

 

Давайте вашите предложения!

Link to comment
Share on other sites

Да може но понякога много се пали за дребни работи просто ако успее да владее това ще е добре . Само се иска спокойствие и толерантност но дали ще ги има ?

То си има админ форума фуриозо но като гледам от 13 юли не е влизал та незнам иска се още един .

Link to comment
Share on other sites

аз не виждам смисъл да се слага админ на форума при условие, че когато се репортне дадена тема или пост винаги някой от админите се отзовава :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 months later...

мда няма да е зле 1 модератор който да сложи малко ред раздела е много хубав и доста полезен за тези които тепърва ще се занимават с бодибилдинг

Zlobil е подходящ.

Link to comment
Share on other sites

що не врътнете 1 вот па да видим кво ще излезе

има доста хора които някои неща ги разбират доста повече от мене

мобо , рънер , капоне и също имат доста добри познания , а и хармониката също

Link to comment
Share on other sites

що не врътнете 1 вот па да видим кво ще излезе

има доста хора които някои неща ги разбират доста повече от мене

мобо , рънер , капоне и също имат доста добри познания , а и хармониката също

Тук не става въпрос за знания,а това дали си вършиш добре работата като модератор(следене на подфорума,затваряне на теми и т.н).Това мисля,че може да го върши всеки редовен и сериозен мембър от този форум.

Link to comment
Share on other sites

Тук не става въпрос за знания,а това дали си вършиш добре работата като модератор(следене на подфорума,затваряне на теми и т.н).Това мисля,че може да го върши всеки редовен и сериозен мембър от този форум.

 

нали се сещаш че примерно ако се отвори случайно една тема за стероиди/добавки , средностатистическия мембър на форума изобщо няма да знае за какво става въпрос и дали в темата са написани глупусти или правилни неща , абе общо взето ако не си поне малко навътре в нещата не ми е ясно как ще си вършиш работата правилно

Link to comment
Share on other sites

Trqbva da se stegne malko i da se sabere toq forum, primerno ima sigyrno 5-6 temi za snimki pove4eto ot koito sa na Zlobil ima sasto i dosta temi za fitness centrove. Istinata e 4e nqkoi hora tyk znaqt dosta nesta no za men nqma nito edin koito da e dostata4no kompetenten. V pove4eto slu4ai vseki se opitva da dade akal i da se napravi na mnogoznaiko a vsastnost fitnessa e mnogo delikatna rabota i za vseki organizam e absolutno razli4no. Ponqkoga stava taka 4e nqkoi v opita si da pomogne na drug moje da mu navredi s greshna informacia.

Taka 4e vnimavaite kakvo pishete!!! Are!!!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...