Jump to content
BulForum.com

Kakav software da izpolzvam za .mp4?


Lord_Peru

Recommended Posts

mi s 10-ta versia ne stava, a koya e nai novata?Mai sam izostanal :unsure:

Най-новата версия е 11. Прочети повече тук как да си я инсталираш.

link

Link to comment
Share on other sites

Zdravei !!!Poglednah si moya Winamp i dokolkoto vijdam bi tryabvalo da play-va *.mp4

 

No vse pak 6te se opitam da pomogna i se nadyavam da bada polezen:

1. Opitai s QuickTime Player

2.Ako ne stane probvai s --> VLC (initially VideoLAN Client) - poddarja slednite audio i video formati (MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4, DivX, mp3, ogg).

3.Moje da opita6 i eto s tozi codec -->>> http://codecs.necromancers.ru/download/Xvi....2-29082004.exe

 

Dano da sam pomognal s ne6to :)

Link to comment
Share on other sites

Media player classic ги отваря идеално. Тази програма върви заедно с K-lite Mega codec pack. Инсталирай си го и му задай да се отваря с Media player classiс и не би трябвало да имаш проблем.

Link to comment
Share on other sites

Sno6ti probvax da si installna wmp11 no mi dava nekvi gre6ki i t.n....

Probvax i s QuickTime Player, pak ne tragva :angry:

Mislya 4e samkijot e prav i 6te probvam tazi ve4er nyakoi codeck

Blagodarya na vsi4ki i ako dove4era se opravi 6te vi kaja!Tai kato nyamam v ka6ti vse o6te net,

6te vi kaja utre ot offisa ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

значи ... когато не е познат контейнър - примерно avi или mpeg, освен необходимите кодеци, с които е кодиран видео сигнала ви е необходим и сплитер, който да приложи "новoто"/непознатото разширение. наскоро си "поиграх" с mkv (използва се матрьошка кодек) и независимо, че се подкарваше от media player classic (предполагам и vlc-то ще го захапе), трябваше да го пусна през "интегриран" плеър. та ме насочиха към CCCP .... ако имате инсталирани други кодеци, с които въпросния файл ви върви, но само с media player classic сложете си само haali сплитера. след това ще можете да плейвата посочените там контейнъри с желания от вас плеър

 

ей тук има неща по темата http://forum.animes-bg.com/viewtopic.php?t=446

Link to comment
Share on other sites

VideoLan ;Mplayer (LiNUX ама има портната Винбозка версия) - нямат нужда от кодеци от година ве4е и нагоре не ползвам кодеци - отварят вси4ко дори и още недосвалени файлове!И са супер яки не ги боли какъв е файла - ако ще и .mkv ili .ogm да е

НЕ ВИЖДАМ СМИСЪЛ ОТ КОДЕЦИ ТЪПА И УТЕЖНЯВАЩА ТЪПОТО винбоузХР tm РАБОТА

Link to comment
Share on other sites

ами не знам как е при линукса, но на вин-а му трябват кодеци, за да декодира видеото.

ами не знам и аз как е ама първо говоря за Виндовски Програми който ги иам и за Линукс и съответно обратното - а те просто си имат кодеци но тези кодеци са си някаде и не се бъркат с бастройките и т.н. на тъпото ХъРъ

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...