Jump to content
BulForum.com

Моля за помощ !


cafu'wE

Recommended Posts

моя братовчед всеки ден в продължение на 2 месеца игра на близкото игрище футбол и без тренировки във фитнеса и разните му диети и тям подобни отслабна с 6-7 кила и не му се провисна кожата затова мисля че няколко месеца спорт с малко повеч натоварване :) няма да ти навредят :)

Link to comment
Share on other sites

моя братовчед всеки ден в продължение на 2 месеца игра на близкото игрище футбол и без тренировки във фитнеса и разните му диети и тям подобни отслабна с 6-7 кила и не му се провисна кожата затова мисля че няколко месеца спорт с малко повеч натоварване :) няма да ти навредят :)

Ако никога не е тренирал това е нормално.Ако видиш възрастен човек който през живота си е работил и не е барнал нито щанга нито дъмбел ,той няма никакви стрии.Нека потренира и после отслабне та да видим.Може просто да има добра и еластична кожа това също е възможно :)

Link to comment
Share on other sites

доста невярно разсъждение , има хиляди хора които без да са тренирали или раждали просто си имат стрии , на някои дори им се получава от растежа , не говоря за надебеляване а просто от растежа така че теорията ти отпада . А и какво като потренира и отслабне ? това са глупости изобщо не е задължително да му се появят стрии или да провисне - всякакви хора :P

Link to comment
Share on other sites

Напълно съм съгласен с теб но той каза че тои няма стрии и затова не обърнах внинание на хората които не тренират и имат.На мен ми излезнаха по гърба от разтежа.Една позната днес ми каза че имало някакъв начин с мед,с който се мажеш по ръката и после с раката върху стриите и отлепяш и залепяш и нещо от сорта.Не разбрах много не се правели някакви цикли и стриите изчезвали но не съм наясно как точно става и какъв мед се използва.Някой да има повече информация за този метод ?

Link to comment
Share on other sites

да бе мъжественно , целите ми гърди , ръце и гръб са в стрии все едно съм се бил с мечка ебати мъжественото

 

иначе по темата , spetsa усвен с лазер няма друго лечение за стриите всичките кремчета и работи са абсолютни боклуци , пробвал съм 2-3 и то доста скъпи ефекта е никъв .... така че ще си ги носим докато лазера не поевтинее макар че и от него някой пат няма голям ефект , абе предразположени ли си към стрии няма спасение

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...