Jump to content
BulForum.com

bGaming clan


Raging Fire

Recommended Posts

Здрасти на всички. Позволявам си да ви отнема от ценното време с едно важно съобщение. Днес беше уснован (или по-скоро съживен bgaming) Плановете ни са същите- мултигейминг клан, който участва в clanbase и разните му warleagues. Този път обаче е по-интересно. До 24 часа сайта ни ще работи на адрес www.bgaming.info. Скоро ще пуснем 2 клан сървъра- на Wolfenstein: ET и на CS 1,6 Хостингът на сърварите е от ma3x. 24/7 ъптайм на сърварите и на сайта. Ако това ви харесва и искате да станете част от отбора ни:

 

1-во Трябва да сте над 14 години и да не се притеснявате да общувате/да се срещате с другите членове на клана

2-ро Трябва да имате добри/отлични познания в игрите (et,cs)

3-то Трябва да помагате ежемесечно с поддръжката на сърварите. Да, става въпрос за парична помощ. В размер на максимум 10 лева месечно. Не смятам, че това е много. Срещу тези 10 лева естествено получавате админски/реферски права като член на клана.

4-то Трябва да сте постоянни и да взимате участие както в тренировките/'войните' на клана, тъка и в форумите. Моля без клан хоупъри и чийтъри.

 

Ако имате интерес в присъединяване към клана:

x-fire: ragingf

skype: k-1aelton

e-mail: ragingfire9999@gmail.com

 

Ако пък играете други игри освен ET или CS- пишете ни ;) предлуженията се приемат. Предстои ни основаване на America's Army и dotA отбори, тъка че ако имате интерес- пишете.

 

пп за модовете: темата е малко странна и необичайна, но не ми я затваряйте, моля ви :P

Link to comment
Share on other sites

и кои смяташ ще се навие ти дава по 10 лв?

/off

Ми пич..скив са...има една игра.. Jedi Academy доволно стара вече, но все още се играе...има един клан CelerItY и пичовете си пуснаха сървъра от ма3х и нали се сещаш ,че трябваше да се плаща..и не им беше проблем ежемесечно да събират парти от всички ClanMembers .При това играта е престара за игра вече, но си има своите фенове.Та какво остава за Wolfenstein и CS ,които имат в пъти повече фенове не само в България,а и по света..

/off

Иначе идеята е добра и със сигурност ще има навити :)

Link to comment
Share on other sites

Той не говори , че игрите примерно са стари , а че няма много хора да се навият да дават тия пари.Е айде в такива кланове като Celerity са се навили , щото може би се познават отдавна , ако в клана ми съм сигурен , че съм с добри приятели- що да не дада 10 кинта.. ма с няк'ви , с които тепърва ше се запознавам от нета - няма да стане..

Link to comment
Share on other sites

/off

Ми пич..скив са...има една игра.. Jedi Academy доволно стара вече, но все още се играе...има един клан CelerItY и пичовете си пуснаха сървъра от ма3х и нали се сещаш ,че трябваше да се плаща..и не им беше проблем ежемесечно да събират парти от всички ClanMembers .При това играта е престара за игра вече, но си има своите фенове.Та какво остава за Wolfenstein и CS ,които имат в пъти повече фенове не само в България,а и по света..

/off

Иначе идеята е добра и със сигурност ще има навити :)

браво на тях..ама ако знаеш не са много хората които, имат възможности наи вече в БГ..да тръгнат ти дават пари са сървъри и т.н...

Link to comment
Share on other sites

браво на тях..ама ако знаеш не са много хората които, имат възможности наи вече в БГ..да тръгнат ти дават пари са сървъри и т.н...

/off

o.О хах..те уж не са много и тея дет дават пари за оригинален WoW обаче всичките ми пряители видяха че в free сървърите е пълна повърня понеже 2 пъти примерно са били на зала и ся видяли, че в Europa примерно е в пъти по яко и си я купиха..така че не става въпрос за възможност , а за желание :) ай пийс

Link to comment
Share on other sites

Идеята е стахотна , не е просто добра ! А , до това , че хората нямат пари ... не е вярно . Много БГ си дават парите за глупости , а като им харесва нещо , то няма да е глупост за тях ... аре аз няма да пиша повече за да остава тея , които се интересуват и са с по-дълбоки джобове пълни до горе с пари от мен да постват :lol: !

Link to comment
Share on other sites

"Здрасти на всички. Аз съм Fishy. Позволявам си да ви отнема от ценното време с едно важно съобщение. Дне с уснован (или по-скоро съживен bgaming) Плановете ни са същите- мултигейминг клан, който участва в clanbase и разните му warleagues. Този път обаче е по-интересно. До 24 часа сайта ни ще работи на адрес www.bgaming.info. Скоро ще пуснем 2 клан сървъра- на Wolfenstein: ET и на CS 1,6 Хостингът на сърварите е от ma3x. 24/7 ъптайм на сърварите и на сайта. Ако това ви харесва и искате да станете част от отбора ни:

 

1-во Трябва да сте над 14 години и да не се притеснявате да общувате/да се срещате с другите членове на клана

2-ро Трябва да имате добри/отлични познания в игрите (et,cs)

3-то Трябва да помагате ежемесечно с поддръжката на сърварите. Да, става въпрос за парична помощ. В размер на максимум 5 лева месечно. Не смятам, че това е много. Срещу тези 5 лева естествено получавате админски/реферски права като член на клана.

4-то Трябва да сте постоянни и да взимате участие както в тренировките/'войните' на клана, тъка и в форумите. Моля без клан хоупъри и чийтъри.

 

Ако имате адрес в присъединяване към клана:

x-fire: ragingf

skype: k-1aelton

e-mail: ragingfire9999@gmail.com

 

Ако пък играете други игри освен ET или CS- пишете ни ;) предлуженията се приемат. Предстои ни основаване на America's Army и dotA отбори, тъка че ако имате интерес- пишете."

 

 

Това е от play.evrocom.net. Е що така?

Link to comment
Share on other sites

Ми щото там се събират хора за клановете , и пича е решил да го пусне и тука да привлече колкото се може повече ;)

Link to comment
Share on other sites

Здрасти на всички. Позволявам си да ви отнема от ценното време с едно важно съобщение. Днес беше уснован (или по-скоро съживен bgaming) Плановете ни са същите- мултигейминг клан, който участва в clanbase и разните му warleagues. Този път обаче е по-интересно. До 24 часа сайта ни ще работи на адрес www.bgaming.info. Скоро ще пуснем 2 клан сървъра- на Wolfenstein: ET и на CS 1,6 Хостингът на сърварите е от ma3x. 24/7 ъптайм на сърварите и на сайта. Ако това ви харесва и искате да станете част от отбора ни:

 

1-во Трябва да сте над 14 години и да не се притеснявате да общувате/да се срещате с другите членове на клана

2-ро Трябва да имате добри/отлични познания в игрите (et,cs)

3-то Трябва да помагате ежемесечно с поддръжката на сърварите. Да, става въпрос за парична помощ. В размер на максимум 10 лева месечно. Не смятам, че това е много. Срещу тези 10 лева естествено получавате админски/реферски права като член на клана.

4-то Трябва да сте постоянни и да взимате участие както в тренировките/'войните' на клана, тъка и в форумите. Моля без клан хоупъри и чийтъри.

 

начи ако някои не даде тези пари пак е от клана самоче без админски права така ли??

:)

Link to comment
Share on other sites

Благодария за разяснението :P , интересуваше ме от какво идва разликате в парите.

Т'ва с червените букви даже не го бях забелязал , може би искат да направят няква далавера с парите , от коята да са на печалба от 5 кинта на човек...

Link to comment
Share on other sites

:lol: :lol: :lol: ole kak 6e kaje6 4e sa siraci we :lol: nqma tolkova smqh

Еми виж кви смешници пишат вътре само.Средна възраст 13г и се надпреварват да флуудят и пишат глупости.

Няма никакъв контрол.

Link to comment
Share on other sites

Еми виж кви смешници пишат вътре само.Средна възраст 13г и се надпреварват да флуудят и пишат глупости.

Няма никакъв контрол.

[off]Ся като им пратим овърмана и Dreamer-a и да видиш как ша спре флууда и потребителите ша намалеят драстично :laughing: [/off].Аз съм навит да се джойнна към клана ви,но няам никфа възможност да хода по збирки и тренировки и незнам си кфо :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Аз съм навит да се джойнна към клана ви,но няам никфа възможност да хода по збирки и тренировки и незнам си кфо :bgrin:

Клана не е мой.Изцяло на Raging Fire е.

Просто коментирах. :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...