Jump to content
BulForum.com

Качване на килограми


Jackson_Fan

Recommended Posts

Уважавам опита и мнението ти, но имам 2 лееееки забележки. Първата е - предполагам без да искаш си записал да се яде въглехидрати много на закуска, а ако не си гладен да мааш протеинче. Някак няма връзка между двете, изразил си се двусмислено.

Второто което е - тук трябва да повярваш - такова нещо като черен хляб НЯМА. Бях наскоро на конференция, където имаше доста хлебопроизводители и те ми казаха - "Кажи какъв цвят искаш и ще ти го направя от брашно тип 500." Разбирай че всичко по пазара е бял хляб и при това черния е по-вреден, защото има оцветители в излишък.

 

Това е от кухнята, така че съм склонен да повярвам. Но все пак всеки решава сам за себе си.

1.Ти за високо въглехидратен протеин май не си чувал :rolleyes: Него имах предвид.Но дори и да не е такъв е много по добре да вкараш нещо в стомаха отколкото да идеш и да захапеш цигарка и пиеш кафе на гладно.Дори и да е 1 филия хляб.60 грама протеин се приготвя за 5 мин.а сутрин обикновено бързаш за някаде поне при мен е така от тая гледна точка го казах.

2.Писал съм пълнозърнест хляб.

(Това за оцветителите не го знаех да ти кажа,не сам запознат с направата на хляб изобщо обаче сега като се замисля сигурно си прав то толкова фалшиви храни се навъдиха че не знае човек кво купува :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Това за тренировката няма връзка в дигането на килограми...Защо да не дигаш повече от 4 пъти,ако искаш 6 пъти тренирай всичко е до програма и средства и време.Иначе нещата общо взето са така...Не мога да разбера колегата за алкохола...Как искаш да си пиянгурин и същевременно с добра физика и тяло...Аз лично съм изпитал и двете възможности и вариянта с фитнес без алкохол е по-добре...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Здравейте,

сега съм 186см висок и 74 кг. ;) Искам да кача малко килца...към 6-7 ;)

Може ли да ми кажете някаква диета, но БЕЗ хранителни добавки. Искам чисто да ги кача ;)

ами яж яко и тренирай яко B)

Link to comment
Share on other sites

Не мога да разбера какво ъпваш темите?Мислиш ли,че вече го интересува как да дигне килограми,при положение че темата е на почти година?

Link to comment
Share on other sites

Сьс СУХО МЛЯКО се ка4ват килограми 100% не на празно се дава на бебетата оба4е ляга малко скьпо както казва zlobil,по хубаво си земи някакви добавки

Тия млека са бъкани с въглехидрати и се качва само мазно,но не и мускул.Все пак са за бебета и трябва да наддават бързо.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

ds

 

Эдравейте аэ сум нов тук да ви попитам дали таэи диета става преди тренировка ям 5-6 филйки сус мед след трен 3 и отделно куде вьглехидрати и маэнини и 40 мин преди лягане 2 филйики и вьглехидрати ;) Благодаря предварително ;) B)

Link to comment
Share on other sites

Месо (пилешко телешко) ето ти белтъчините , въглехидрати под формата на ориз или някаква юфка редувай ги и преди тренировка хапвай плодове гледай на ден да ядеш 500 , 600 грама месце и към 500 , 600 грама ориз или фиде

или 300 грама ориз 300 фиде (в неготово състояние) и до края на зимата ще се изненадаш от резултатите чисто тегло до 5 кг можеш да качиш зависи от гена , тренировките и спазването на диетата (сутрин много въглехидрати и след тренировка също през останалото време месце хапваш през 2 часа по нещо ) надявам се да съм ти помогнал с информацията си пък "Фитнес Критиците" тук са под всякаква критика

Link to comment
Share on other sites

ds

 

Эдравейте аэ сум нов тук да ви попитам дали таэи диета става преди тренировка ям 5-6 филйки сус мед след трен 3 и отделно куде вьглехидрати и маэнини и 40 мин преди лягане 2 филйики и вьглехидрати ;) Благодаря предварително ;) B)

 

чети тук

Link to comment
Share on other sites

ds

 

Эдравейте аэ сум нов тук да ви попитам дали таэи диета става преди тренировка ям 5-6 филйки сус мед след трен 3 и отделно куде вьглехидрати и маэнини и 40 мин преди лягане 2 филйики и вьглехидрати ;) Благодаря предварително ;) B)

 

Въглехидратите за закуска в изобилие и да са качествени и след тренировка също преди тренировка може 1/2 шоколад ако си чревоугодник като мен или плодове втория е по-добър за талията ти :P

Link to comment
Share on other sites

ds

 

Эдравейте аэ сум нов тук да ви попитам дали таэи диета става преди тренировка ям 5-6 филйки сус мед след трен 3 и отделно куде вьглехидрати и маэнини и 40 мин преди лягане 2 филйики и вьглехидрати ;) Благодаря предварително ;) B)

 

Ти да не си мечо пух ?

6 филии с мед преди тренировка , 3 след тренировка и 2 преди лягане ??!?!

Тва сигурно е един хляб и 200-300гр мед дневно.....

:blink: :wacko: :wacko:

Незнам дали правописа ти се дължи на това че си надрусан с мед или нещо друго ама преди да почнете да тренирате попрочетете малко не е толкова страшно....... :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Ти да не си мечо пух ?

6 филии с мед преди тренировка , 3 след тренировка и 2 преди лягане ??!?!

Тва сигурно е един хляб и 200-300гр мед дневно.....

:blink: :wacko: :wacko:

Незнам дали правописа ти се дължи на това че си надрусан с мед или нещо друго ама преди да почнете да тренирате попрочетете малко не е толкова страшно....... :wacko:

 

:rofl: :lol: Тва направо ме утрепа хахахаха Иначе така си е де, забележи обаче преди лягане 2 филийки с мед + въглехидрати :lol:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...