Jump to content
BulForum.com

Какво още могат болидите от F1


alchemy

Recommended Posts

Изпълението на импровизираната мелодия го осъществява болид Renault, това е намигването. По същата причина поздравявам jozo. Нямам за цел да обидя никого, напротив - аз самият карам Рено.

Освен да се състезават се оказва, че болидите можели и да "пеят" :D . Ето това пък е забавното според мен.

Така е то: един свири на пиано (или трезво ;) ), друг на тарамбука, тези образи пък свирят на Renault F1.

Link to comment
Share on other sites

Хаха, уникално е!

Така е то: един свири на пиано (или трезво ;) ), друг на тарамбука, тези образи пък свирят на Renault F1.

Аз мога да свиря на всичко, но най-весело е да свириш на котка ;)

Link to comment
Share on other sites

wtf :blink:

Извън темата, но ще поясня: намираш си котка, слагаш я да се излежава на слънце, докато достигне състояние на разтичане (разбирай, буташ я, сядаш отгоре и, местиш я, а нея толкова я мързи, че не реагира) После вече е лесно - слагаш дланта си върху котката и с пресметнато движение лекичко натискаш надолу. Котката, естествено, не се възпротивява, защото не и пука, горещо и е и и е все едно. Звукът, който се получава, е малко като да стиснеш спукана топка - въздухът излиза от котката и минавайки през гласовите и струни свири. Специална музика за ценители.

 

П.С. Надявам се стана ясно, че всичко това минава безболезнено за котката, която си остава напълно цяла и функционална. Също така е добре да отбележа, че между отделните тонове (още разработвам метод да се изменя тоналността им от човекът, който свири, а не от котката) трябва да се отпуска ръката за момент, за да може котката да се "надуе" отново с въздух. Като странични ефекти се забелязват мъркане или паническо бягане, придружено с псувни от страна на музиканта (зависи от модела котка). Поздрави.

Link to comment
Share on other sites

Мхммм...ето къде се насочва мисълта на младежта - свирене на котка!!!Т'ва сигурно ще го разказвам на внуците си...,а аз си мислех,че в тоя форум има надежда...

 

БайДъУей:заслужих ли си уорн-а :unsure: :D

 

А иначе мелодията на Рено-болида ми прозвуча като прощална гайдарска песен :D

Link to comment
Share on other sites

Хах може да съберат няколко коли и да направят концерт... :D :lol:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...