Jump to content
BulForum.com

za KILLERINCHO


furiozo

Recommended Posts

Furiozo ne se izlagai be pogledni za koq igra stava duma :) za kakvo da arhiviram igra 1 MB. Tova ako ne znae6 e ba6tata na syvremennite 3D action-i. Pyrvata i mnogo populqrna za onova vreme igra na iD Software, koqto za vremeto si be6e revoliuciq i koqto mnogo ot starite gameri o6te si spomnqt s umilenie. Btw za svedenie tova e edna ot poslednite i versii kydeto ima vkliu4ena poddryjka i na mi6ka. Ka4ih q prosto za maitap i ako nqkoi iska da si pripomni dobroto staro vreme. A 4e imam osran UL imam ama qvno ne si zabelqzal :) Razbiraemo e donqkade :)

Link to comment
Share on other sites

ne sym q igral zashtoto se zanimavam s PCs ot skoro no vse pak znam che e pyrviq 3d shooter, nqmam nujda da mi kazvash tova

i imam syvsem seriozni osnovaniq da iskam da sa arhivirani

i imam podozrenieto che ti mnogo dobre znaesh kakvi sa te i ne si q arhiviral ot chist myrzel

Link to comment
Share on other sites

ne sym q igral zashtoto se zanimavam s PCs ot skoro no vse pak znam che e pyrviq 3d shooter, nqmam nujda da mi kazvash tova

da, da, ama ne ;))) Wolfenstain 3D izobshto ne e purvia 3D shooter. Glavnia vinovnik za purvata 3D igra sushto e John Carmack (koito po-kusno s Joht Romero pravi Wolf3D, DooM i t.n.), no tia se kazva Catacomb 3D. Za poveche info vij tuk: Catacomb Crypt

 

Do Skiv: Dark Lord / MoRDoR

 

P.S.: Ako ima jelaeshti da probvat tazi klasika, mogat da ia drupnat ot OldGames

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...