Jump to content
BulForum.com

FlatOut 2


asd

Recommended Posts

Най-накрая излезе дълго чаканото от мен продължение на пуцаницата FlatOut :punk .

FlatOut 2-Clone DVD DOWNLOAD

SCREEN 1

SCREEN 2SCREEN 3

Играта наистина ще е много яка и я препоръчвам на всеки,който обича игри,в които можеш да си трошиш на воля :D .Само дето е Clone версия само че съм сигурен че ще я кракнат бързо :)

 

П.П.Съжалявам,че не можах да сложа официалната картинка на играта,но нещо са бъзика форума с мен :unsure:

 

Edit:По повод на казаното от Rubish-сори че пуснах темата преди играта да е излезнала в локала,но просто тази игра наистина не е за изпускане и е нещо различно от старите,еднотипни recer-и

Link to comment
Share on other sites

Радвам се, че си сигурен, че ще я кракнат бързо. Аз пък що ли не съм :P

Link to comment
Share on other sites

Радвам се, че си сигурен, че ще я кракнат бързо. Аз пък що ли не съм :P

Ми поне така си мисля щото играта е хубава.Пък и да не я кракнат само дърпаш кабелите и си готов(при мен се не са получава тая фатка :P ).Аз ша я дръпна като мина на GGshit че ша тегла по-бързо.Ся има да я свалям една седмица :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Мне, не е с дърпане на кабели. Записваш с Blindwrite на DVD с ТОЧНО определен производствен номер (datacode), после инсталираш и играеш от USB DVD-драйв с извадени кабели. Пък то ако ставаше само според тва дали играта е хубава да се кракне :D

 

Starforce 4. Enough said.

Link to comment
Share on other sites

Мне, не е с дърпане на кабели. Записваш с Blindwrite на DVD с ТОЧНО определен производствен номер (datacode), после инсталираш и играеш от USB DVD-драйв с извадени кабели. Пък то ако ставаше само според тва дали играта е хубава да се кракне :D

 

Starforce 4. Enough said.

Еми дано да я кракнат.Пък ако не жъ съ мъчим кут кравичкътъ на Боне Крайненеца :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Мне, не е с дърпане на кабели. Записваш с Blindwrite на DVD с ТОЧНО определен производствен номер (datacode), после инсталираш и играеш от USB DVD-драйв с извадени кабели. Пък то ако ставаше само според тва дали играта е хубава да се кракне :D

 

Starforce 4. Enough said.

off tva zapisvane mi napomnq na zapisvaneto na Rise And Fall deto trqbva da e super golqma slu4ainost 4e da stana. Tuk 100% li e sigurno ili ...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

аххаха какво разбираш под 'реалистичен'. че можеш да играеш футбол с пилота си? или може би че като се блъскаш ти се пълни нитрото? или пък може би че като се хакнеш в някой билборд той пада, а на колата и се смачква капака? аркадна е по-добро определение...

Link to comment
Share on other sites

аххаха какво разбираш под 'реалистичен'. че можеш да играеш футбол с пилота си? или може би че като се блъскаш ти се пълни нитрото? или пък може би че като се хакнеш в някой билборд той пада, а на колата и се смачква капака? аркадна е по-добро определение...

Pod realisti4en razbiram da ti se 4ypi kolata i ne6tata v koito se blaska samata kola.Nqkoi dryg takav reisar da znai6 ;)

Link to comment
Share on other sites

Даааа, осоообено реалистично е как човека ти излита през предния прозорец и хвърчи над 100 метра и се гърчи из въздуха ;)

От този тип игри за мен няма по-добра от стария Carmageddon! Първата част сиреч. Другите две са блудкава работа. Ако някой се наеме да направи абсолютно същата игра с по-модерна графика, нито флатаут, нито дистракшън дерби и разни там други ще могат да й се опрат на ауспуха :)

Link to comment
Share on other sites

От този тип игри за мен няма по-добра от стария Carmageddon! Първата част сиреч. Другите две са блудкава работа. Ако някой се наеме да направи абсолютно същата игра с по-модерна графика, нито флатаут, нито дистракшън дерби и разни там други ще могат да й се опрат на ауспуха :)

 

Разработва се Carmageddon 4, но няма никво инфо за нея, дори може да са я спряли. Въпроса е, че има надежда ;)

 

@asd - FlatOut 2 - РЕАЛИСТИЧНА :woot всичко друго хубаво бих казал за нея, но не и реалистична :D

Link to comment
Share on other sites

Разработва се Carmageddon 4, но няма никво инфо за нея, дори може да са я спряли.

Дано да са я спряли, защото след TDR2000 паднаха толкова ниско, че сега трябва да направят нещо невероятно, за да измият срама. А едва ли са в състояние.

Link to comment
Share on other sites

да бе...ми къде забравяте burnout...особено revenge е съвършена

Link to comment
Share on other sites

да бе...ми къде забравяте burnout...особено revenge е съвършена

Пич стига си пълнил темата с простотии без никав смисъл. Ако си превъртял(или поне стигнал до поливината) на Burnout 4 и FlatOut 2 добре изказвай мнение коя е по добра според теб и естествено подкрепи твърдението си с факти - по-добра графика, звук, управление и т.н. Това което правиш в момента е откровенно тъпо и аз мога да кажа, че Burnout 4 е боклук без дори да съм я барнал, но ако ме питат защо просто не мога да кажа и увисвам както теб.

 

Burnout 5 Rips Up Next-Gen

Criterion's latest destruction driver heads to Xbox 360 and PS3

*Full News Click Here

Да се изразява мнение за игра която не си барвал и дори която още не е излезнала е меко казано несериозно и води самo до спам освен това си имата конзолна тема там си коментирайте неизлезналите игри, щото с такива изказвания е като историята за нероден петко. Като излезна първия UT и аз можех да кажа, новия UT 3 кърти мифки въпреки, че като гледам ще направи 10 годинки от излизането на първия. Sry ако съм обидил някой, но просто трябваще да го кажа докато някой не е започнал да пълни темата и с мнения за CS. Аре с здраве. EDIT: Съжалявам за объкването писах го бързо и вече е оправено и това какво е написал някъв си критик отдавна вече не гледам както и не гледам коя игра коя подред в някаква си класация иначе щях да пукам само Sims да наливам кола и преживям хамбургери, а това най-малко от всичко ми се иска.

Link to comment
Share on other sites

burnout 2 е отпреди 4 години.

burnout revenge за която говоря се явява burnout 4.

flatout е боза ,прочети където искаш ревюта за flatout 2 и burnout 4 и ще видиш че на burnout и дават средно с по 3 единици повече...

пп.

играл съм flatout 2 доста преди теб със сигурност

Link to comment
Share on other sites

Абе стига ми пълнихте темата с глупости.FlatOuta имах препвид под реалистична че сичко мой са троши :D .Супер луда е играта.Докато не излезе новия NFS секи друг рейсър ша е боза за мен :punk :D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...