Jump to content
BulForum.com

Problema mi e s pove4eto *.avi i *.mpg files


ValeO

Recommended Posts

Kva mi e ideqta? durpam *.avi primerno i sled kato go pusna mi dava zvuk no s 4eren ekran. govorq za avi klip4e a ne film nqkoi moje li da mi razre6i problema?

Vzemete predvit 4e samo nqkoi ne mi vurvqt! ot men ili ot file-a e?

Link to comment
Share on other sites

kak se proverqva? ot desen buton; properties;summary; video compression li?

ako e taka na klipa na mariq - obich na zaem primerno mi pokazva divx. predstavq6 li si da go nqmam instalnat :)? (ne 4e ne se radvam 4e takiva klipove ne mi vurvqt ama ...)

Link to comment
Share on other sites

da ne govorim 4e ima i takiva koito v na4aloto trugvat i sled tva zabivat ili pridrujeni ot suob6tenieto windows error s isbor mejdu send error ili don't send, ili prosto taka si zabivat i muzikata si produljava. Kato filma termitnator 3 naprimer: dali spored teb ima 4ovek na koito mu vurvi?

Link to comment
Share on other sites

da ne govorim 4e ima i takiva koito v na4aloto trugvat i sled tva zabivat ili pridrujeni ot suob6tenieto windows error s isbor mejdu send error ili don't send, ili prosto taka si zabivat i muzikata si produljava. Kato filma termitnator 3 naprimer: dali spored teb ima 4ovek na koito mu vurvi?

Ami tva mi namirisva na skapan Windows .....mai

Link to comment
Share on other sites

10x. edva li e ot tova no mi napomni 4e skoro ne sam go pravil i ve4e e vreme za format c:/u/s/q i pak vsi4ko na novo. Ako se seti6 ne6to drugo 6te te pomolq da mi go kaje6 dokato ne sam si vzel win xp ot nqkade 6toto sled tova 6te e kusno :).

10x 10x 10x

Link to comment
Share on other sites

:) mi to hubavo, ama kakvi codeci polzvash?

Moje te da ti prawqt nomerata vinagi... Pri men terminator 3 varvi bez problem.

Ako si s Win98 toi e dosta nestabilen v sravnenie s XP taka che mini na XP, moje da imash po-malko problemi ;)

Link to comment
Share on other sites

10x. edva li e ot tova no mi napomni 4e skoro ne sam go pravil i ve4e e vreme za format c:/u/s/q i pak vsi4ko na novo. Ako se seti6 ne6to drugo 6te te pomolq da mi go kaje6 dokato ne sam si vzel win xp ot nqkade 6toto sled tova 6te e kusno :).

10x 10x 10x

Spored men ne mu se 4udi mnogo.Ska4ai na edno XP slagai sviasni kodeci i si gledai Terminator 3,4,5..9 i t.n. kakto i vsi4ki drugi *.avi;*.mpg;*.mpeg i t.n. bez problem :punk :punk

Uspeh :)

Link to comment
Share on other sites

10x. edva li e ot tova no mi napomni 4e skoro ne sam go pravil i ve4e e vreme za format c:/u/s/q i pak vsi4ko na novo. Ako se seti6 ne6to drugo 6te te pomolq da mi go kaje6 dokato ne sam si vzel win xp ot nqkade 6toto sled tova 6te e kusno :).

10x 10x 10x

Spored men ne mu se 4udi mnogo.Ska4ai na edno XP slagai sviasni kodeci i si gledai Terminator 3,4,5..9 i t.n. kakto i vsi4ki drugi *.avi;*.mpg;*.mpeg i t.n. bez problem :punk :punk

Uspeh :)

@nassko abe chovek ti koga shte miriasash sys tvoeto XP???

@ValeO problema ti e vyv kodecite. I pri men beshe taka.V nachaloto zapochva a posle zvukyt prodyljava a videoto go niama ili e cheren ekrana.Slogih si drugi kodeci i neshtata zaspaha"slojih e silna duma zashtoto zapochnah da gi preinstalvam i gi namazah edin vyrhu drug bez red" :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...