Jump to content
BulForum.com

Kупувам печка "Раховец"


Recommended Posts

Ами това е търся да закупя готварска печка от типа "Раховец".От онези малките нали се сещате.Марката може да не е точно тази,но да е малка,че ми трябва за една тясна вила. :D

Link to comment
Share on other sites

Намира ми се 1 такава за продан :D моделът е раховец 03 искам 150 лева за нея . :)
Благодаря за предложението,но мисля,че си се поувлякал с цената.Виж ТУК.Благодаря все пак за предложението. :D
Link to comment
Share on other sites

имам подобна само ,че е" терма" но е такава каквато търсиш ти 80лв мога да ти я дам купих си керамична и не ми трябва вече,а пък нямам и вила :( иначе до последно си работихме с нея няма никакъв проблем

Link to comment
Share on other sites

имам подобна само ,че е" терма" но е такава каквато търсиш ти 80лв мога да ти я дам купих си керамична и не ми трябва вече,а пък нямам и вила :( иначе до последно си работихме с нея няма никакъв проблем
Ами ще се консултирам с жената и ще ти пиша.А между другото може да ми дадеш някакъв телефон на ЛС за връзка.Ако решим да ти звъннем и дая взимаме. :rolleyes:
Link to comment
Share on other sites

Раховец-60 лв

Печката е супер обаче плочите на котлоните са се надули вече -за 10-тина лева ще стане пушка-тя и така си бачка ама...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...