Jump to content
BulForum.com

FlatOut 2


Corp

Recommended Posts

Играта е вече на пазара в Европа. Сега остава само да се появи в локалния.

Сайтове: flatoutgame.com flatout2.sierra.com

 

"Благодарение на подобрения Crash True™ енджин ще можем да вземем участие в някои от най-забележителните виртуални катастрофи. Освен това колкото повече щети нанасяте на опонентите си, толкова по-големи награди ще получавате. Очакват ви над две хиляди обекта, които могат да бъдат разрушавани и, разбира се, Destruction арените отново ще бъдат на разположение."

Link to comment
Share on other sites

Ако не се окаже вярно, че Starforce 4 е МНОГО бъгава, скоро няма да се появи в локала.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Много е лекичка с RADEON 9200 съм,а играта е оптимизирана за Nvidia процесора ми е Celeron 2.4 GHz и имам 512 Ram нищо особено, но въпреки това съм я набучил почти на max. Имал съм 2 пъти удоволствието да се докосна до Burnout и въпреки че не съм я играл много(за разлика от FlatOut 1) мога да кажа, че FlatOut 2 прилича много повече на Burnout отколкото на своя предшественик говоря за външен вид и усещане от играта въпреки, че много от добрите идеи на FlatOut присъстват и в втората част. Required

 

Operating System: Windows® 98/ME/2000/XP

Processor: 1.5GHz Intel® Pentium® 4 or AMD®® Equivalent

RAM: 256 MB RAM

Video Card: 64 MB Graphics Card

Processor: DirectX® Compatible Sound Card

Hard Drive: 1.1 GB of Free Hard Drive Space

 

 

Recommended

 

Processor: 2.0 GHz Intel® Pentium® 4 or AMD 2000+

RAM: 512 MB RAM

Video Card: 128 MB Graphics Card

Operating System: Windows® XP SP2

Link to comment
Share on other sites

Много яка игрица. :)

Link to comment
Share on other sites

сега ще пробвам дали онлайн става :)

 

EDIT: става :) :)

Като дам FIND на onine games и ирата ми се крашва, дори и при изключен firewall. При теб как стана онлайн?

Link to comment
Share on other sites

А някой да има проблем със запазването на постигнатия прогрес?Щото аз колкото и да се мъчих - не видях копче 'Save' :blink: Да не би да е автоматичен - стигнеш ли до някъде само тогава запазва :unsure:

Link to comment
Share on other sites

тия изисквания 'дето са дадени горе маааалко ме съмняват за тъкава игра :confused ако са наистина тъкива ще взема да я сваля, че съм пред ъпгрейд и ми омръзна само fifa manager да играя :)

Link to comment
Share on other sites

А някой да има проблем със запазването на постигнатия прогрес?Щото аз колкото и да се мъчих - не видях копче 'Save' :blink: Да не би да е автоматичен - стигнеш ли до някъде само тогава запазва :unsure:

Мдам, няма ръчен сейф... каквото направиш сичко си помни само, спокс ;)

Link to comment
Share on other sites

Мдам, няма ръчен сейф... каквото направиш сичко си помни само, спокс wink.gif

Еми точно това е проблемът де - че нищо не помни!И колкото и да искам след като изляза от играта ,дори да съм стигнал надалече(37% на Derby) ,пak не може да save-a :wacko: K'во да правя :confused

Link to comment
Share on other sites

Еми точно това е проблемът де - че нищо не помни!И колкото и да искам след като изляза от играта ,дори да съм стигнал надалече(37% на Derby) ,пak не може да save-a :wacko: K'во да правя :confused

Ам имаш някакъв проблем с играта... на мен си ми помни сичко, даже ако съм почнал някое рали помни до кое състезание съм. Дурите? Някой да има подобни проблеми?

Link to comment
Share on other sites

Еми аз лично разгледах чуждите официални форуми на джитката и излезе,че и там има пиратски геймъри,които се оплакват за всевъзможни други бъгове,но не и за моя - излиза,че Релоудед версията въобще не е от читавите релийси,на които сме свикнали ;(

 

Все още не съм намерил решение на бъг-а... :angry1 Ще оценя съдействието ви,ако ми помогнете

Link to comment
Share on other sites

Аз си я свалих от локала и се рацепвам.Много яка и свежа игра.Само кофти е ,че таман събереш кинти за яка количка и трябва да ъпнеш преди това старата си за да можеш да спечелиш поне още едно-две състезания.

Link to comment
Share on other sites

Еми аз лично разгледах чуждите официални форуми на джитката и излезе,че и там има пиратски геймъри,които се оплакват за всевъзможни други бъгове,но не и за моя - излиза,че Релоудед версията въобще не е от читавите релийси,на които сме свикнали ;(

 

Все още не съм намерил решение на бъг-а... :angry1 Ще оценя съдействието ви,ако ми помогнете

значи 1-во: релийса си е много "читав". за "тези на които сме свикнали"- хахахахаха

2-ро: пробвай евентуален реинстал-инстал

ще се сетя за още нещо, но сега съм зает. ще поразровя и ще ти звънна по телефона...аз играя с релийса от локалния и нямам проблеми със лоуд-сейфа..

Link to comment
Share on other sites

Хаахаха 1-во:направи си труда да провериш форумите в съпорт-а на Емпайър и Бъгбеър Инт. и ще видиш,че много хора са пробвали кракнатата игра преди да си купят оригинала,Иво ;) А 2-ро:ти за какъв ЦС ламер ме смяташ,че да не се сетя да я преинсталирам и 3-то:оправих я и излезе,че проблема е от това,че Уинбоза разрешава на играта да запазва ,само когато си с администраторски права...извинявайте,че нафлудих темата :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...