Jump to content
BulForum.com

Малко помощ


Recommended Posts

Ъъъ....маничко помощ :wir с едно момиче(или въобше с момичетата)

Да кажете как се действа че...така мойте начини и подходи нещо не действат кажете как да подходя сега..такива работи аз...съм млад и неопитен и срамежлив...Чакам професионална помощ от всички няма значени пол :)

Мерси много предварително :love

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 53
  • Created
  • Last Reply

Съгласен съм с вас,но сега тряа и някаква обстановка нали така не моа ей така-ааа....ъъъ...обичам те :love или(поне аз не мога така)

Трябва да излезнем ама ние винаги сме и с други приятели..и каъв то сам си срамежлив... :(

Мерси все пак ZGAN,Zerghathul

Ще видим ко ще пра и ще ви кажа :love

Link to comment
Share on other sites

Probvai da i pokaje6, 4e dyrji6 na neq i 4e iska6 da ste poveche ot priqteli. Ne i kazvai napravo che q obicha6, 4e moje da se izplashi i da ti izbqga, ako i tq e tolkova sramejliva, kato teb :). No syvetyt s 4estnostta si ostava - naistina bydi iskren s neq otnosno 4uvtsvata si.

Link to comment
Share on other sites

Iskrenost...da.

I vse pak ne e samo tova. Parvo - darjish li naistina na neia? Vtoro - smiatash li che ia iskash naistina i dai si smetka dokade bi stignal(imam predvid razni neshta ot sorta na kompromisi, jertvi) za da ia imash. Treto - mislish li che i tia izpitva neshto kam teb? Chetvarto - nameri neshtata koito vi svarzvat i gi podchertai pred neia delikatno i postepenno(ne znam kakvi sa tia neshta no ako sa deistvia predlagai da gi pravite po-chesto zaedno a ako sa misli i chuvstva govori po-chesto za tova). Peto - nameri udoben sluchai ili napravo si sazdai sam takav(vinagi mojesh da ia pokanish da izlezete niakade ili neshto ot sorta makar che idealniat moment si idva sam i e trudno nasila da si go dokarash...poniakoga i chakane mu e maikata). Shesto - predloji i sigurnost glavno v chuvstvata si kam neia. Sedmo - V sashtnost prosto i go kaji...ako te iska da te vzima ako ne... Osmo - Po nikakav nachin ne ia karai da se chuvstva vinovna za neshto kam teb(edno ot nai-gadnite neshta e da razberesh che momicheto ti e do teb zashtoto prosto te e sajalila). Deveto - Razkrivai i novi strani ot svoiata lichnost nepoznati za neia(ako imash neshto koeto ne znae i smiatash che moje da ia zainteresuva prosto go podhvarli - novoto obiknoveno e interesno). Deseto - hm...badi iskren...

Ne im gledai nomercheto. Izbroih gi po red na doseshtane e ne po red na deistvie. Ne moga da ti dam realen savet zashtoto ne znam situaciata. Veroiatno i da ia znaeh pak niamashe da moga da ti dam pravilen savet zashtoto niamashe da sam az tozi vav vihara(da taka mu vikame veche). I vse pak si mislia che tezi neshta mogat da podeistvat makar i malko. Pojelavam ti uspeh... Ako ima oshte neshto pitai. Moje da sam mlad i s malko opit lichen obache chesto sam "telefon na doverieto" i veche sam chul vsevazmojni sluchai ta sam se poizpekal(samo malko ne sam bil obrashtan ta sam izgorial ot ednata strana)...nadiavam se da moga da pomogna zashtoto luboffta(tova veche ot lichen opit) e neshtoto nai-prekrasno koeto poznavam i go pojelavam na vseki.

Link to comment
Share on other sites

Ъъъ....маничко помощ :wir  с едно момиче(или въобше с момичетата)

Nai lesno edna madama te razbira i slusha mnooogo vnimatelno kakvo i govorish kogato dyrjish vestnik v rykata :P Ako zapochne da se razseiva , nalagash ia po glavata s vestnika i taka........dokato ia svalish :)

Link to comment
Share on other sites

Ъъъ....маничко помощ :wir  с едно момиче(или въобше с момичетата)

Nai lesno edna madama te razbira i slusha mnooogo vnimatelno kakvo i govorish kogato dyrjish vestnik v rykata :P Ako zapochne da se razseiva , nalagash ia po glavata s vestnika i taka........dokato ia svalish :)

Tova poslednoto zabavno li triabvashe da bade?

Link to comment
Share on other sites

Ъъъ....маничко помощ :wir  с едно момиче(или въобше с момичетата)

Nai lesno edna madama te razbira i slusha mnooogo vnimatelno kakvo i govorish kogato dyrjish vestnik v rykata :P Ako zapochne da se razseiva , nalagash ia po glavata s vestnika i taka........dokato ia svalish :)

Говоря съвсем серизоно не се майтапя по късно ше ви кажа каква сам я свършил :( за сега още мисля благодаря на всички отзиви

Link to comment
Share on other sites

blowcow... izpukai edin kachak predi sreshtata s taa.. she vidish kak sichko e mnoo po lesno ...  :tongue

Choveka da ne bi da spomena che e seriozno? Aide ako niama da pomagata(za kakvoto e temata) da si spestite "shegichkite" a?

Link to comment
Share on other sites

ne go slu6ai batko32 toi e jenen :P

I pravilno :) znaesh li kolko vestnici se nabutah da kupia dokato ia svalia :P

Link to comment
Share on other sites

georgiiii utrepa konia s teq dulgi postove be 4ovek :D :rolleyes:

NI (nali jiveem v pld - "klikni" haha) go zabalamosvai s dulgi :love :love :love mom4eto

 

Kolkot do blowcow (deiba nika qk deiba :D ) imam dve (vs6tnost sa mnoo pove4e dumi ) za teb : (nadqvam sa si dorbe s english-a brat )

 

Having a girlfriend is not a prerequisite for being happy. If you do not realize this you will forever be frozen in the state of desperation. A day will come when you find that you are no longer single, you are in a relationship. This gaping hole inside of you is still there, and you don't know why. She loves you, doesn't she? She said she did, but I don't feel whole. Why am I not happy even with a girl of which I desired?

 

rpyxx :D

Ai hodi goni6 jenite ama da znai6 4e tva ne e nai vajnoto braDo, nito ta prai pove4e muj (e nqkoi kazvat obratnoto :) )

Link to comment
Share on other sites

Imam kvo da kaja bre Prasko. Inache kolkoto do angliiskia citat... Dvoino mnenie. Ako ideiata mu e che jenata ne moje da zapalni taia praznina....ami prosto ne e taka. Kazvam go pak ot poziciata na zaguben romantik. A ako triabva da go razbiram che triabva da namerish tochnata jena i che ne vsiaka stava prosto ei taka....e da veche sam saglasen. Tarsene mu e maikata. I jelanie. Shte stane niama kade da ide.

Link to comment
Share on other sites

Няма да ме чакате 3 години.ДА аз съм романтик :wub: ,обичам да мечта-това прави ли ме загубен?!

Дайте ми малко време не става ей така аз не сам като вас да пия един качамак или подобни...аз наистина се интересувам от нея-не е ей така както някой викат за бройка.НЕ не сам такъв трябва ми време ще ви кажа спокойно не ми давайте зор да не оплескам работата :(

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...