Jump to content
BulForum.com

Tuning Cars


asd

Tuning Cars  

75 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Черно Пежо с як тунинг и изписани фирмите на тунинга на вратите!Нали тъй? :)

Ако е това Пежо се сещам...щото има и още едно подобно...спира точно до нас!

И двете са яки,колкото и да мразя Пежо и френските марки въобще!

Но специялно тези двете са :thumbs-up: !

ШШШШ Пежо рулз бе :D .Специално тфа Пежо черното го мислех за новата Астра в началото :laughing: .То така тунинговано баси :punk .Иначе последно време Пежо пуснаха доста добри модели.Има едно от новите 407 прилича ми на танк.Много здраво :punk

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 56
  • Created
  • Last Reply
...Специално тфа Пежо черното го мислех за новата Астра в началото :laughing: .То така тунинговано баси :punk ...

Ха-ха. Точно така. Тунинга до такава степен прецаква колата, че не можеш я познаеш :sick . За т'ва най-"големите" марки не дават да се пипа :thumbs-up: .

Link to comment
Share on other sites

Иначе последно време Пежо пуснаха доста добри модели.Има едно от новите 407 прилича ми на танк.Много здраво :punk

Я дай снимка някаква да видя аз тази машина :)

Link to comment
Share on other sites

Я дай снимка някаква да видя аз тази машина :)

Ето ОТПРЕД

и OTZAD.Забележи само задната броня колко е внушително.Много ма кефи тфа Пежо :punk .И понеже темата се пак е за тунинг ето и лек тунинг вариант ЦЪКНИ МЪ БАТКА

Link to comment
Share on other sites

А за какъв тунинг говорим ? Силов или оптичен ?

По принцип говорим за сякав вид тунинг,но предимно силов,но поради простата причина че дефакто спор водихме трима човека темата замря и са отплеснахме малко от основния замисъл :)

Link to comment
Share on other sites

Ако говорим за силов тунинг твърдо за Японските коли . На много тестове те са дали най-добри резултати от тунинга .Не , че няма и хубави Европейски и Хамерикански . Въпросът е по скоро с какви средства разполагаш и към какво се стремиш . В един друг форум бях чел една тема за това , че Нисак Скайлайн GTR-34 само с настрйки по компютара може да изкара 700 коня . И това са го давали по Дискавъри в един от научните филми . Ако някой го е гледал или знае къде има статия за тази кола няма да откажа да я видя.

ЕДИТ:Pesho93 за 400 метра или за дрифт говорим ? Защото аз до колкото знам шампион на 400 метра е Нисан ( говора за такъф с ръчна скоростна кутия ) . Иначе имам едно клипче с една супра с автоматична скоростна кутия дава 8.хх и се продаваше за 5+.+++$

Link to comment
Share on other sites

абе незнам просто много ме кефи полученото от една Toyota Supra

Тва е на фотошоп ама карай . За оптичен тунинг може нного да се говори , има много и най -разнообразни и красиви коли . Всичко може да постигнеш с много пари и богато въобръжение .

Link to comment
Share on other sites

Черно Пежо с як тунинг и изписани фирмите на тунинга на вратите!Нали тъй? :)

Ако е това Пежо се сещам...щото има и още едно подобно...спира точно до нас!

И двете са яки,колкото и да мразя Пежо и френските марки въобще!

Но специялно тези двете са :thumbs-up: !

ами да мисля,че е това :rolleyes: ...а иначе по темата много ме кефи Evo(Mitsubishi Lancer)...колата кърти мивки отсякаде

 

IMG_3181_Mitsubishi_EVO8.sized.jpg

Link to comment
Share on other sites

00150.jpg

Toва е в багажника а вече за характеристика на двигател незнам . Музиката съм я чувал на Калояново като е била колата бива я долу горе данка .

Link to comment
Share on other sites

Айде ако обичаш да не дрънкаш много къде имало сбирки :angry1

...че НСБОП и КАТ са навсякъде :ghost .Споко бе.Е ся ша тръгнат катаджийте да ни следят форума :D

Link to comment
Share on other sites

Катаджии,техни роднини-всички имат достъп до интернет ;) Идеята е,че не е нужно да се раздува наляво-надясно,защото точно тогава стават бели и проблеми.А катаджийте и без тва знаят къде какво ;)

Link to comment
Share on other sites

Айде ако обичаш да не дрънкаш много къде имало сбирки :angry1

Добре така по-добре ли е ?

 

Катаджии,техни роднини-всички имат достъп до интернет Идеята е,че не е нужно да се раздува наляво-надясно,защото точно тогава стават бели и проблеми.А катаджийте и без тва знаят къде какво

Ще извиняваш ама на дали този е следения форум все пак в друг се уреждат тези работи .

Link to comment
Share on other sites

UzITo,не говорим за следени форуми и прочее-катаджийте,вервай ми,знаят къде и какво се случва,те не са малоумни и не падат от Марс.Искам да кажа,че като започне много да се плямпа за нещо наляво-надясно,неминуемо започват да се случват проблеми от всякакъв сорт.Стане ли наваица,неминуемо се зараждат проблеми.Не че сега няма хора,но с плямпане се появяват още повече,които нямат хал хабер от цялата история и става тъпо.Хубаво,става ти интересно,че някой си е търкал гумите-ами иди,виж и това е,не разправяй на всеки срещнат,че някъде стават някакви интересни работи.На мен не ми пука,аз няма да пострадам по никакъв начин от ситуацията,но от подобни разпространявания на информации може да пострадат в един момент хора,които не са извършили нищо съществено,а за тези момчета това няма да е приятно

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
За сравнение ще ти дам любимата си американска класика - 1967-1969 Chevrolet Camaro. Виж най-малкия двигател почти си го уцелил: 3.8л., 6 цил., 140 коня. Но най-мощния е 7л., V8, 430 к.с.

Незнам дали има японска кола, заедно с всичките си електроники и турбота, надхвърлила 300 коня.

omg omg 7l- 430bhp

EVO VIII 2l - 400hp, verno ima otvartitelen turbo lag, no na testa na Top Gear Lambo Murcielago ne moja da se otkasne pri polojenie che go karashe shampiona na UK klas touring cars.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
omg omg 7l- 430bhp

EVO VIII 2l - 400hp, verno ima otvartitelen turbo lag, no na testa na Top Gear Lambo Murcielago ne moja da se otkasne pri polojenie che go karashe shampiona na UK klas touring cars.

Къде сравняваш коли от миналия век с коли от сегашния ? Просто разликата е огромна освен , че има колела друго на дали е същото . Искам да кажа , че новите коли имат много повече технологии от старите и неможе да се сравняват .

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...