Jump to content
BulForum.com

Силвестър Сталоун прави филм за 2Pac, Notorious B.I.G.


Recommended Posts

Като гръм от ясно небе ми дойде тая новина. Рамбо и рап някак си не ми се връзва... до сега. Слай ще е режисьор и продуцент на най-новият си филм Notorious, който трябва да излезе 2007/2008 година. Странното е, че филма не е обявен за документален, а за Crime / Drama / Thriller . В главните роли освен Слай, който ще играе Russel Poole са и имената на Пъф Деди, Фейт Евънс, Снуп Дог, Ноториус B.I.G. и 2Pac. Последните двама също ще участват, като главни герои но с архивни кадри :huh:

 

Освен Notorious, Слай завърши поредната си част за легендарния боксьор Роки. Филмът ще излезе есента на 2006 и в момента снима 4-та част на хитовия Рамбо :punk , която се очаква да се появи през 2007

Link to comment
Share on other sites

Лудница! Филмът и супер бозав да откъм режисура и изпълнение ми тряят само лицата на най-големите в световния рап!Ся друг въпрос е как с документални кадри се прави "не документален" филм ... ама ще видим.Надявам се да е пълна изрудия :)

Link to comment
Share on other sites

Мешена скара + шопска салата + руска салата + кйопаво + имамбайлда = на бозата според мен . Такъв филм просто не виждам много песимистично съм настроен дано ме опровергаят :)

mobo 10q :)

Link to comment
Share on other sites

Мешена скара + шопска салата + руска салата + кйопаво + имамбайлда = на бозата според мен . Такъв филм просто не виждам много песимистично съм настроен дано ме опровергаят :)

е как да не те поправя и да не ти кажа, че се пише "кьопоолу". една от любимите ми "български" думи е все пак ;)

а тоя филм е некъф нескопосан опит на ПР-а на слайчо да събуди интереса към него, по повод Рамбо 44....

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...