Jump to content
BulForum.com

Продавам безкабелна оптична мишка


Recommended Posts

Мишката е TCM 211872, USB, скрол, 5 бутона, доколкото виждам майката може и да зарежда батериите, но не съм опирал до тази опция, защото съм я ползвал много малко, а и имам отделно зарядно устройство.

Начална цена 8 лв. ; блиц цена 13 лв. ; Крайна дата 23.06.tcm15of.jpgtcm28vh.jpg

 

П.П. Понеже на ЛС ме попитаха може ли да работи на 2-3 метра (макар, че от такова разстояние едвам закарвам до монитора :P ), току що я пробвах - не може. Реално закарва до метър и половина от майката....на 2 метра курсорът започва да лагва. Освен това сега видях вътре в отсека за батериите превключвател (CH1CH2) - явно ако на съседен комп има същата мишка....да не си пречат.

 

Едит: 8 лв. (търгът отпадна отдавна, обяснение в последния пост).

Link to comment
Share on other sites

Това не е ли мишката от търга на bate_pesho?

Ако е така,каква е причината за продажбата?Не те кефи ли?

Link to comment
Share on other sites

Това не е ли мишката от търга на bate_pesho?

Ако е така,каква е причината за продажбата?Не те кефи ли?

Не е....мишката на bate_pesho е тип "за лаптоп" и е 2 пъти по-малка от тази....абе дамски модел, че даже е яркочервена... :D ....и точно такава ми трябваше, понеже не беше за мене... :)

А аз лично още си работя с такава (че даже си търся още една резервна), понеже съм й свикнал от доста години.

 

Засега star_net води с 8 лв. B)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Видях тука една мишка на търг и се сетих, че преди бая време и аз бях пуснал търг за мишка - star_net каза, че ще я вземе, но 2-3 пъти се разминахме с него, после аз забравих за мишката щото работата ме налегна и сега реших да напомня на star_net или който я иска - 8 лв. :)

 

Едит: drugdealer ми пусна ЛС с желание да я вземе утре на обяд - засега е за него.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...