Jump to content
BulForum.com

QIP


Botev1912

Recommended Posts

Ползвате ли този ICQ клиент. Днес за първи път го инсталирах и ми хареса доста, но не ме известява за получен мейл на пощата в abv, а други хора ги известява

Link to comment
Share on other sites

От доста време го използвам и никога не е имало проблеми. Има удобен и ползотворен интерфейс. Понеже нямам поща в абв.бг не ми се е налагало да използвам check mail-а. Иначе от клиента съм много доволен.

Good & Simple

Link to comment
Share on other sites

Сега видях и друго. Когато избера някоя от емотиконите и после затворя прозореца с чата. И примерно след 2 минути отварям същия прозорец и емотиконите вече не се виждат, а се виждат с две точки и букви (както се пишат)

Link to comment
Share on other sites

Ам преди когато бях с icq 2003 pro си активирах abv2icq и ся кат съм с qip още си бачка :) не помна да съм се базикал нещо с опциите... просто си проверете дали пощата ви е свързана към вашия icq номер и дали паролите са еднакви, въпреки че то май пощата си слага същата парола и на icq-то сама...

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Ползвам го близо година вече. Тези дни за пръв път имам проблеми. Появява ми се постояно:

"Error message. Rate limit exceeded". Изобщо не ме кънектва, не ми показва контактлиста. Някой имал ли е подобен проблем? Какво означава това съобщение и защо се появява?

 

Благодаря, RIP! Засега се получи:)

Link to comment
Share on other sites

Пробвал ли си да сложиш най-новия Build 7981?

 

Actually this is QIP 2005 Pre 7990 build, but because of last server updates we have to release

this build before the day we planned.

If you experience server connection problem and QIP shows "Unknown server error" then you should

update your version to this one. Else you should wait for the next QIP build planned on the next week.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...