Jump to content
BulForum.com

Panasonic VS3


Recommended Posts

Ако има някой в форума такъв да сподели проблемите му (ако има такива) инякакви съвети-наприметр от къде да намирам джава ппиложения,възможно ли е да му се сменят панелите и т.н.

Link to comment
Share on other sites

Ми аз си взех неотдавна. За цената си е перфектен. Минусите са, че няма bluetooth и трябва инфрачервен порт или data кабел (ако откриеш ще е огромен късмет), слабото възпроизвеждане на mp3 през говорителя ииии... ми май това са. В смисъл, че ползвам телефона само за разговори и не се бъзикам кой знае колко много. Батерията с слаба обаче... но с този дисплей е обяснимо. Лично аз съм много доволен именно от дисплея. Панелите се сменят с отверчица, която върви в комплекта. Имаше 2 шарени, които въобще не ми харесаха и си прашасват в кутията.

Питай нещо по-конкретно и ще ти кажа. Но сега гледам, че около 350 лв се движи VS6, който е с 2.0 mpix камера и bluetooth, а последния оправя доста проблеми ;).

Link to comment
Share on other sites

...

data кабел (ако откриеш ще е огромен късмет), слабото възпроизвеждане на mp3 през говорителя ииии... ...

Купи си от магазин Вега. 15 лева е кабела. mp3-ките си ги възпроизвежда много добре. Поне на моя :lol:

Link to comment
Share on other sites

Мерси за мненията.За панела питах дали се сменя целия-не само онова с ония лимбусчета.Хехе и аз се сетих за това-все пак и аз имам такъв.Чудя се обаче нещо-не мога да мятам файлове по-големи от 1 мб през ирда.В един форум четох че с дата кабел това се оправя.Вярно ли е?И от къде мога да намеря дата кабел,хендсфри(стерео) и зарядно за кола?

Link to comment
Share on other sites

Но сега гледам, че около 350 лв се движи VS6, който е с 2.0 mpix камера и bluetooth, а последния оправя доста проблеми ;).

 

Къде се продава 350 лв. да ида си го купя?Аз на всякъде го виждам по 400 :confused

 

Мерси за мненията.За панела питах дали се сменя целия-не само онова с ония лимбусчета.Хехе и аз се сетих за това-все пак и аз имам такъв.Чудя се обаче нещо-не мога да мятам файлове по-големи от 1 мб през ирда.В един форум четох че с дата кабел това се оправя.Вярно ли е?И от къде мога да намеря дата кабел,хендсфри(стерео) и зарядно за кола?

 

За инфрареда си е фабрично ограничение от производителя на всички телефони ,така е не само за твоя.С дата кабел наистина няма да има никакви проблеми да си качваш по-големи файлове.

 

Дата кабел по-нагоре май се каза че има в магазин Вега на центъра :)

 

П.П.В мненията в мобилебългария.ком за този телефон май някой беше пуснал някаква програма с която уж от компа можеш да пращаш по-големи файлове от 1 МБ ама незнам дали изобщо върши работа.

Link to comment
Share on other sites

П.П.В мненията в мобилебългария.ком за този телефон май някой беше пуснал някаква програма с която уж от компа можеш да пращаш по-големи файлове от 1 МБ ама незнам дали изобщо върши работа.

 

Върши,много хора са доволни от нея.Тя се сваля от сайта на панасоник и такак ти позволява да качваш повече от 1мб.

Link to comment
Share on other sites

MPABKATA_Z, аз пък като търсих дори в сервизите ми казваха "Ако намериш, дай един и на мен ;)". Колкото до mp3-ките... абе слабо си е в стравнение с всички телефони, които съм чувал, надявам се със слушалки да не е.

 

jozo, не помня къде точно, но видях точно тази цена.

Link to comment
Share on other sites

Еми днбс ще обиколя да видя къде има такива кабели.Ако изобщо има.А някой може ли да ми каже къде е този магазин Вега?Иначе искам да питам как стоят нещата с джавата.Само през уап ли може да се свалят приложения?Гледам соника е повече от 500 кб (което си е доста добре за джава игра за гсм) ама никви други.В box.panasonic.com има неверочтно прости игри.Хехе да ви кажа пиниз да ги сваляте-в личния в ипрофил променете държавата и оператора си и хоп-появяват есе игри.Аз например съм от сингапур с оператор стархъб.

Link to comment
Share on other sites

Еми днбс ще обиколя да видя къде има такива кабели.Ако изобщо има.А някой може ли да ми каже къде е този магазин Вега?

 

Тръгваш по малката главна посока пешеходния мост.Вървиш надолу и някъде 30 метра преди подлеза от лявата страна на ъгъла е тоя магазин Вега малко след Деком се намира.А точно след Вегата пак от лявата страна са Дюнерите.Неможе да не го знаеш сигурно не се сещаш за името ;)

Link to comment
Share on other sites

Тръгваш по малката главна посока пешеходния мост.Вървиш надолу и някъде 30 метра преди подлеза от лявата страна на ъгъла е тоя магазин Вега малко след Деком се намира.А точно след Вегата пак от лявата страна са Дюнерите.Неможе да не го знаеш сигурно не се сещаш за името ;)

Мда, магазина е на ъгъла преди дюнерите. Аз позлвам някаква програма (незнам каква е). Кажете къде да я кача. С нея качвам файлове по-големи от 1МБ и игри (но преди това трябва да си хакнеш папката за игри :))

 

EDIT: А да ето я програмата http://www.juicypixels.com/USB_MobileAction.rar

 

А ето ви и 60 страници с глупости (естествено) за ВС3 http://forums.data.bg/viewtopic.php?t=583847

Link to comment
Share on other sites

Това е програмата с която от компа на телефона през инфраред могат да се качват файлове по големи от 1 МБ.Свалял съм е от официалният сайт на Панасоник и незнам дали бачка и е качих в БГ да е по удобно ;) Дано съм помогнал :)
Link to comment
Share on other sites

Много мерси на отзовалите се!Беше ми много полезно.Имам само един последен въпрос-има ли начин през ирда да му качвам игри?

Link to comment
Share on other sites

Много мерси на отзовалите се!Беше ми много полезно.Имам само един последен въпрос-има ли начин през ирда да му качвам игри?

Нали ти казах, че има. В дата форума е обяснено (но не като хората). Аз имам около 4000 игри, но съм тествал само към 50-60 :).

Link to comment
Share on other sites

Е ходих във VEGA и нямат и не са чували къде има data кабел. Предложиха ми инфрачервен за 17 лв и накрая такъв ще взема...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Е ходих във VEGA и нямат и не са чували къде има data кабел. Предложиха ми инфрачервен за 17 лв и накрая такъв ще взема...

 

Доколкото разбрах за този телефон кабел ставало и от Шарп ГХ30.Честно казано обаче незнам и такъв от къде може да се намери :D А в един форум някой беше написал че в Кауфлад умало ама къде там може би в оня магазин за ГСМ-и.Демек тоя който е като се влезе от входа се продължава направо и той се намира към касите от дясната страна.

 

Питай нещо по-конкретно и ще ти кажа. Но сега гледам, че около 350 лв се движи VS6, който е с 2.0 mpix камера и bluetooth, а последния оправя доста проблеми ;).

 

Искам само да информирам хората които смятат да и взимат ВС6 че има ограничени и на блоотота също 1МБ ;( Аз си взех такъв и ся заради тва нещо е много крива хава.

 

А само да попитам как е по "здравословно" да се отваря с копчалъка или директно ? :D

Link to comment
Share on other sites

На мен ми мина мерака нещо за кабел и ще взема инфраред някой ден :). Иначе това ограничение се маха с подходящия софтуер. За копчето няма проблеми - отваряй си го с него.

Link to comment
Share on other sites

Иначе това ограничение се маха с подходящия софтуер. За копчето няма проблеми - отваряй си го с него.

 

Да де ама с кой софтуер по тоно :D В сайта на Панасоник е само за инфраред за блутут няма.

 

 

даже е по-добре да се отваря винаги с копчето ,защото така се запазва лентовия кабел.

 

Е да ама с копчето ако не държа капака имам чуството че ще изфръкне на някъде с тая пружина :D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...