Jump to content
BulForum.com

ИСКРЕНО И ЛИЧНО 08.06.2006


zlobil

Recommended Posts

през цялото предаване в мене бушуваха различни мисли ама една от основните беше как е възможно да се изказват хора които изобщо незнаят за какво става въпрос

 

ето го предаването които не го е гледал :

http://play.evrocom.net:4/incoming/+zlobil...eb%e8%f7%ed%ee/

 

 

олеле колко глупави хора има в българия , какви бяха тия глупаци по какво да съда че тези тренират , тоя калин велиов само глупусти дрънкаше ебати идиота не можел да спи от креатина , хората искали да зимат "добавки и разни бързи работи" колко трябва да си тъп за да говориш такива простотии.... ония радио водещия пък с рака 29,9 и тои се прави на специалист.... , докоторката пълна скръб спори с човек които с това си води хляба визирам 2ма гости - крика и димитров направо съм възмутен как може да говорат такива глупусти в ефир , фокпевеца пък отначало не беше зимал стероиди , после бил зимал за малък период от време , после пък си ги бил купил ама ги бил хвърлил.....брат му и тои се изказа "според мене стероиди се зимат от хора които нищо не разбират , като си мислят че това е само за маса" :angry1 :angry1 :angry1 :angry1 :angry1 :angry1 :angry1 :angry1 :angry1 :angry1 :angry1

 

докторката : "протеините те се мъчат по този начин да си дават сила но това пак нарушава баланса в здравия човешки организъм" и това го казва докторка.... леле маикооооо :sick

 

поредния бисер на докторката : "приемат се при патологични състояния излишно е да се приемат при нормален живот без силови тренировки" :punk

 

още един : "хранителните добавки се преработват в черния дроп , точно тои е този орган които страда от изобилието на хранителните добавки" ......

Link to comment
Share on other sites

Хахаха, явно за това ме е викала майка да гледам, ама се занимавах с други работи и съм изпуснал шоуто... Добре че си го качил, че да видя, за какво става въпрос.

Link to comment
Share on other sites

zlobil,по-спокойно,пич.Вярно е,че така се създава масова заблуда,но ние като си знаем каква всъщвост е истината няма от какво да се притеснаваме ;)

Link to comment
Share on other sites

аз съм си спокоен , излишно е да ме успокояваш "пич"

просто съм възмутен как е възможно докторка , човек които трябва да ги разбира работите да говори такива "врели-некилепи"

а пък гостите просто няма да ги коментирам то си се вижда....

Link to comment
Share on other sites

Доктроки - нищо не разбират, ама нали са докторки и трябва да кажат нещо. Моето ДжиПи преди около година ми вика : недей взимай добавки ще си повредиш ръстежа. Отгоре на всичкото аз викам "Тва не са стероиди" и тя ми вика "да бе да протеини, то същото. Фитнес инструкторите те лъжат, защото искат да си пробутат стоката" - ай ся спори с нея че фитнес инструктора нищо не печели от тази работа ...

 

[offtopic]

Така е в милата ни родина - лекар с закостиняли представи за биология и т.н. Как може... и аз на тази жена се доверявам да ме лекува и да ми помогне да се предпазя от раболявания. Педятър = знае само да дава 1 и същ антибиотик, едно време даваха само Цифаликсин, сега незнам какво е на мода -.-

Нямам думи

[/offtopic]

Link to comment
Share on other sites

Ами явно е била някаква псевдодокторка, а гостите как ли са ги подбрали в студиото :blink:

 

ами уж трябваше да са хора които тренират фитнес , не бодибилдинг а фитнес тоест с горе долу добре изглждащи тела а аз съм виждал хора които не тренират и са с къде къде по-добра физика ..... :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Ми аз нямам нерви да гледам предаването, обаче цитатите на докторката не ми се виждат особено смехотворни....

 

явно и ти си толкова наясно с нещата като докторката :wacko:

Link to comment
Share on other sites

явно и ти си толкова наясно с нещата като докторката :wacko:

Еми да все пак тя е учила такива работи, аз ги уча с'я няма как да знаем повече от вас...

Link to comment
Share on other sites

Еми да все пак тя е учила такива работи, аз ги уча с'я няма как да знаем повече от вас...

 

Ми аз нямам нерви да гледам предаването, обаче цитатите на докторката не ми се виждат особено смехотворни....

 

като ги учиш сега как преценяваш дали са смехотворни или не....

не че и аз знам толкова много ама поне не говора глупусти к'ат тая "докторка"

Link to comment
Share on other sites

Какво сте се вързали толкова на глупостите от това предаване. Него гледат само пенсионерки, рабни заблудени шматки и петокласниците преди да тръгнат за училище :) Всеки, който може да се събуди рано и да се завлече до студиото им ще може да говори глупости в ефир. А ако има жълта книжка или няква лична драма - още по-добре повече пенсионери ще го гледат и ще се възмущават :)

Това предаване не е за сериозни хора, така че в него и него основно някви случайници и смотаняци се изявават.

 

П.С.

ония радио водещия пък с рака 29,9 и тои се прави на специалист....

Е много му голям тумора, бе. Тоя рак, колко хора погреба ;)

Link to comment
Share on other sites

Миглена Ангелова е едно заблудено бабе! Всеки път такъв смях става, направо няма по-смешно предаване!

 

Не знам дали някой си спомня, но преди няколко години имаше някъв тип от Повеляно (или нещо от сорта), който беше пострадал от някакъв любовен многоъгълник. Така не съм се смял и на най-страхотния виц или комедиен филм. Толкова неграмотно се обясняваше, а Миглена очевидно му беше ядосана, защото беше на страната на другите ъгли от фигурата. Накрая извика охраната да го изкара :)

Link to comment
Share on other sites

Общо взето и крика и докторката говориха много вярни работи. Протеина наистна няма смисъл да се взима от нетрениращи, но при положение, както казва крика, че успяваме да набавим необходимите вещества от храната. Колкото до нарушаването на баланса, не съм много запознат, но може и да е вярно.

Link to comment
Share on other sites

Много шум се вдигна по форумите относно това предаване и реших да го гледам. Мога да кажа само, че и докторката и Крика се изказаха компетентно, просто двамата изказаха различни гледни точки - Крика казва, че дори ако не тренираш и се храниш два (примерно) пъти трябва да се приемат добавки - протеини специално. Склонен съм да се съглася с това - не може сутринта да пиеш кафе и ядеш кроасан, а вечерта да се натъпчеш с ориз/картофи и минимално количество месо и да си мислиш, че живееш здравословно. Докторката пък твърдеше, че трябва да се храниш разумно и по много пъти - и това е вярно. Дори ако успяваш да си набавиш необходимите вещества от храната няма смисъл от хранителни добавки и за трениращия човек - това като мое мнение :). Но трябва доста редовно и пълноценно хранене, особено ако се занимаваш сериозно със спорт, макар и любителски. А за стероидите и двамата имаха едно и също мнение - няма смисъл от тях освен ако не си професионалист. Изказванията на другите участници не ги коментирам, защото те нямаха необходимата подготовка и знания за да участват в такава дискусия.

Link to comment
Share on other sites

Еееее очаквах нещо по-гадно да е. Добре че тоя път Мигленчето не беше пристрастна ;) Колкото до докторката - Крика я навря на кучето в г*зъ просто. btw, нещо неочаквано за мен. Винаги съм си мислил, че умствения му багаж е доста по-ограничен. Явно съм се лъгал.

 

 

Най-фрапантно за мен беше тая част когато се засегна, че в България се храним по адски нерационален начин и някои хранителни добавки са си полезни дори да не се ходи на фитнес, ама оная патка - едно си баба знае, едно си баба бае... Той й го обясни като на човек, а тя: "Всеки родител ще отдели средства за пълноценното хранене на децата си"... Просто нямам думи за тая ПРОСТОТИТЯ(меко казано). Тая гъска осъзнава ли в коя държава живее???

 

 

Иначе по въпроса за стероидите се стигна до консенсус, а и няма как да е иначе.

Link to comment
Share on other sites

Но споменавайки, че финансовото положение на средностатистическия Българин не е добро, Крика забрави да спомене, че поради адски високите цени на добавките в България, май излиза по-евтино да се храним с качествена храна, отколкото с качествени добавки(вносни)...

Link to comment
Share on other sites

Но споменавайки, че финансовото положение на средностатистическия Българин не е добро, Крика забрави да спомене, че поради адски високите цени на добавките в България, май излиза по-евтино да се храним с качествена храна, отколкото с качествени добавки(вносни)...

 

не че се заяждам ама аи да ме светнеш как докато тренирам 4 пъти седмично да си набавям необходимото за да се развивам само с храна която "излиза по-евтино от добавките"

нали се сещаш колко е кило месо...... сега помисли колко протеин има в него и сметни на месец колко трябва да давам само за месо и за какъв търбух ще стане въпрос.....а пък за качеството на храната е просто излишно да споменавам.......

Link to comment
Share on other sites

Ставаше въпрос за обикновения човек, който не тренира.

 

E мен т'ва доста ме учуди накрая. Уж темата беше за стероидите, уж бяха поканили гости, които тренират(дори и Калин Вельов clown.gif), a накрая излезна, че става въпрос за обикновените хора :blink: :wacko: А бе си е*ало мамата е било т'ва предаване, ама ай :bgrin:

 

 

 

 

 

п.п. Като казвах, че докторката не знае в коя държава се намира нямах в предвид изключително и само финансовото състояние на българина. Имах в предвид и манаталитета. Така че ПРИНЦИПНО Крика беше прав, а докторката си остава кукумявка...

Link to comment
Share on other sites

не че се заяждам ама аи да ме светнеш как докато тренирам 4 пъти седмично да си набавям необходимото за да се развивам само с храна която "излиза по-евтино от добавките"

нали се сещаш колко е кило месо...... сега помисли колко протеин има в него и сметни на месец колко трябва да давам само за месо и за какъв търбух ще стане въпрос.....а пък за качеството на храната е просто излишно да споменавам.......

Ето ти най-простата сметка: килограм пилешко бяло месо ти е 7-8 лв.. В кг месо има около 200 грама протеин. Една доза качествен суроватъчен, вносен ти е минимум 1.30 дозата (това в случай, че вземеш голяма разфасовка, над 100 лв), да речем 25 грама на доза. Това са ти 8 дози за да набавиш 200 грама протеин. Излиза ти 10.40 лв. С това не искам да кажа, че съм против хранителните добавки - аз също ги употребявам, но не може да се предлагат като "по-евтина" алтернатива на храната. Друг е въпроса, че никога не може да си сигурен в качеството на храната, която купуваш от магазина.

Link to comment
Share on other sites

Малко да издребнея: ако сложиш и разходите по обработката на това месо - време за обработване, подправки, ток, амортизация на печката и т.н., мисля, че ще излиза по-скъпо от готовите добавки... :)

Link to comment
Share on other sites

батка ако ти можеш да изядеш 1 кило пилешко на ден евала ти правя аз не мога , никои не живее само на добавки далече съм и аз от мисълта да го правя , с протеина могат да се заместят 1-2 максимум 3 хранения дневно аз лично не познавам такъв човек които да пие по 8 пъти дневно протеин а и е излишно да се приема по 200 грама такъв при положение че се приема и друга храна която съдържа протеин ;)

а и както казаха по нагоре качеството на месото просто няма абсолютно никъв начин да го разбереш какво е , броилерчетата които ги тъпчат с химия като културисти за да пораснат по - бързо и по големи особено..... :sick

Link to comment
Share on other sites

Не съм ял досега 1 кг месо на ден. Но не е толкова трудно да си докараш необходимите 2.2 грама протеин на кг. тегло само от храната. Но пак бая ядене е, а и трябва да имаш време почти само да ядеш и да тренираш ;).

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...