Jump to content
BulForum.com

ИСКРЕНО И ЛИЧНО 08.06.2006


zlobil

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

Чета тука и не мога да ви се начудя ...

Псувате некачествената и тъпкана с химии храна в магазина, а сте сто процента сигурни в абсолютната чистота на белия прах, който ви предлагат други магазини. Защо? Не е ясно.

Казвате, че протеини трябва да се лапат допълнително, защото, за да получите тая доза, която са ви казали, че ви трябва, ще се наложи да ядете по пет кила месо дневно, което е невъзможно. А не ви ли идва на ум, че стомахът неслучайно направен от майката Природа да побира по-малко от пет кила месо на едно ядене, тоест организмът ни има нужда от протеиновия еквивален на по-малко от пет кила месо. А чист протеин в природата няма? Нито има животно, дето е пригодено да живее с него.

 

Не искам никого да отказвам от бодибилдинг, опазил ме Господ, вие си знаете дали да го практикувате или не! Но не забравяйте, че каквото и да си приказваме, употребатана неща, дето сме си ги излимислили ние, хората, е смело и безотговорно набъркване в работата на природата. И не се знае каква цена може да се окаже, че трябва да се плаща. Все още не се е намерил начин да сихсменяме телата, ако се повредят, така че е добре да си ги пазим, и да ги употребяваме разумно, че да си ги имаме повечко време :-)

 

Че лекарите в България са безкрайно невежи, това е факт. Но да ги сравняваме с Митьо Крика е ... как да кажа, малко прекалено :-)

 

Успех на всички, но УМНАТА !!!!

Link to comment
Share on other sites

Че лекарите в България са безкрайно невежи, това е факт. Но да ги сравняваме с Митьо Крика е ... как да кажа, малко прекалено :-)

 

Успех на всички, но УМНАТА !!!!

Невежи са...Особено като почнат да убеждават хората,че добавките били химия..Те идея си нямат от този спорт,това си е цяла наука бих казал.Или пък лекар да ми дава акъл,как да се храня...

Link to comment
Share on other sites

cheese, искаш да ми кажеш, че ако не пиеш протеин, ще живееш, примерно, 5 години повече от мен, дето взимам 50гр повече протеин на ден ли? :D

 

И тва за стомасите не е вярно. По принцип стомаха се разтяга според количеството храна, което погълнеш. Ако не беше така, нямаше да има дебели хора, нали? ;) Лошото на това, да приемеш 5 кила месо на ден е, че трябва да се изразходва много енергия за смилане и усвояване от организма. За това се взима протеина, просто не се натоварва излишно организма - един вид по-високо КПД. :)

Link to comment
Share on other sites

cheese, щом човек е достигнал(еволюирал) дотам, че да си го създава сам тоз протеин дето не се намира чист в природата, значи има нужда от него. Не си прав и за смяната на телата! Вече пластичните операции стават все по-обичайни, рутинни интервенции. Просто фитнесът си е наистина капка в морето :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...