Jump to content
BulForum.com

трябва ми човек за гравюри


zlobil

Recommended Posts

та значи трябва ми човек които да ми издалбае/гравира надпис в/у една метална пластинка , не говорим за особено труден или голям надпис някои може ли да ме светне къде в града мога да намеря решение на въпроса си и колко пари горе долу струва , мина ми през акъла да провера при някои златар ама и идея си нямам каде може да изпълняват такива поръчки и каква им е цената

 

мерси предварително

 

edit : ако някои примерно си е пратил като тия воинишките плочки за врата нека да каже каде го е правил това е подовбно само че на друг предмет :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Преди време един приятел сам си гравира една такава плочка.Като минавам през Пешеходният мост има един магазин отворен води се Hip-Hop shop и има един надпис "Изработване на Плочки" или "Гравиране на Плочки" нещо от сорта ако искаш понеделник като минавам мога да питам , а пък ако искаш можеш направо да идеш на място ако имаш път на там.Магазина се намира от страната на главната в началото на моста ако идваш от главната ти се пада в дясно.Успех

Link to comment
Share on other sites

Питай някой от ножарите на джумаята, мисля че правят и такива неща.

Link to comment
Share on other sites

"DevLazer" - лазерно гравиране. спокойно перфорира алуминиеви пластини.

за цени и дали би ти свършила работа: Пловдив ул. Варна 35А (точно зад Чайкафарма).

тел. 265848

Link to comment
Share on other sites

та значи трябва ми човек които да ми издалбае/гравира надпис в/у една метална пластинка , не говорим за особено труден или голям надпис някои може ли да ме светне къде в града мога да намеря решение на въпроса си и колко пари горе долу струва , мина ми през акъла да провера при някои златар ама и идея си нямам каде може да изпълняват такива поръчки и каква им е цената

 

мерси предварително

 

edit : ако някои примерно си е пратил като тия воинишките плочки за врата нека да каже каде го е правил това е подовбно само че на друг предмет :wacko:

[/quote

 

 

имам приятел художник който се занимава с гравюра - със сигурност ще ти свърши работа но няма да е за 1 - 2 лева , ако те интерисува пиши на лични.

Link to comment
Share on other sites

@ mobo мерси много утре ще званна да питам за условията

 

@ uzito да знам къде е магазина не съм забелязал да правят плочки но ако на мобо фирмата не ми върши работа ще отида и до там

 

@ hummer то ясно че няма да 1 -2 лв. ама да не е 100 примерно.....

 

и ако все пак ви гложди за какво ми е гравюва , един приятел на баща ми ми възложи задачата да му гравирам името и фамилията на телефона му (8800) макар че не съм сигурен че ще стане понеже е титан :wacko:

 

едит : трябва да се получи нещо такова :

http://play.evrocom.net:4/incoming/+zlobil/8800/

отпред името и отдолу фамилиата (хоризонтално) , от зад 3те инизиала (вертикално)

като естествено да са с някъв естетичен шрифт :P

супер нескопосано ги направих ама все пак да добиете поне малко представа какво трябва да се получи а дали ще може според мене е съвсем отделен въпрос

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...