Jump to content
BulForum.com

Купувам мишка A4Tech, модел WWW-11

Recommended Posts

От 6-7 години съм с този мишок и вече е станал като продължение на ръката ми. :D

Най-обикновен модел, PS2, с топче, 4 бутона и 2 скрола, но ми е много удобен.

Преди година от форума си взех един резервен такъв, но за всеки случай питам ако на някой му е останал работещ и без дефекти екземпляр, да си го взема за втора резерва, защото работя с компа по 10+ часа на ден и експлоатацията на мишката е доста сериозна. Ето и снимка:

mouse.jpg

И аз бях свикнал с ткава която си описал но и на мен ми се развали 2002 година се изръсих 35 лв за WOP-35 "4A Tech" и тя е с два скрула. До сега не съм е чистил и нито се е изтъркала или протрила , за сега сам доволен. Вече пета година ме кара и сам много доволен ако ми се развали пак ще си купя мишка от съшата фирма защото съм доволе и не съм луд да давам по 300-400 лв за комплемт клавиатупа и мишка "Лоджитек", а моита клавиатура е KBS-8 тя е на 3 годинки.

35 лв за WOP-35 "4A Tech" и тя е с два скрула.

http://www.vali.bg/?group=&article=24&cont...cle_content.php - ето я тази мишка - може би цената вече е паднала защото сега е 7$ - което прави около 13 лв с ДДС-то

а тази www-11 вече не се произвежда и наистина може да си я купиш само втора ръка :(

Някъде из "архивите" имам такава мишка, ще се разровя и ще ти я дам.

Ти пък...."ще ти я дам"....поне 1-2 бири да те черпя... :lol:

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Create New...