Jump to content
BulForum.com

Продавам MOUSE TCM ... търг


Recommended Posts

Продавам мишок марка TCM ... Може да бачка като безжична на батерии пък ако не ви са дават пари за батерии просто се цъква кабела в мишката и тя почва да си работи като жична и не черпи от батерииите ...

Освен 2 те копчета и скролчето си има още 2 копчета отстрани , които се използват като Back и Forward

Ами ..... тва е като цяло мишката е нова демек в перфектно състояние пуснах я само да я вида дали си бачка нормално и да я продам , защото не ми трябва ... а и е червена на цвят и скрола мига червено също

Начална цена: Да речем 10 лв

Блиц цена: 22 лв

Край на търгчето: До 10.06 Победителя в търга се отказа срока се удължава до който първи се обади .... Skype the_hot_guy90

Icq в профила , който иска тел да му дам да пиши на лично

Търсих снимки от някое линкче да ви дам ама не можах да намера колкото и да се рова в нета , но се пак точния модел е TCM 226786

ЕДИТВАМ:МИШКАТА Е ОПТИЧНА ДА

За сега мишката е запазена за Midex

ПРОДАДЕНА

Link to comment
Share on other sites

началната цена от мен и в колко часа свършва търга

Ем да речем в събота до 12 часа , че после да можем да се разберем да се видим в същия ден с този който го е спечелил ;)

Link to comment
Share on other sites

USB ли е? Ако е - 16 лв. от мен. :)

Ми много ясно , че е USB :D или пък деазнам дали е ясно ама важното е че е USB

Засига води Midex с 16 лв :D Айде хора мишчицата е перфектна ! Гледате , пускате , тествате , пробвате и зимате няма никви проблеми .... :)

Link to comment
Share on other sites

Бахти, много ясно, че е оптична, аз не съм виждал мишка с топче, която да е безжична и да е с батерии, и на която скрола да и мига

Link to comment
Share on other sites

Бахти, много ясно, че е оптична, аз не съм виждал мишка с топче, която да е безжична и да е с батерии, и на която скрола да и мига

[OFF TOPIC]

Ами ти може много неща да не си виждал, но това не значи, че не съществуват :D Мигането на скрола е въпрос на един светодиод, а бежични мишки има всякакви! По старите са с топчета!

[/OFF TOPIC]

Link to comment
Share on other sites

Търг-а го печели Мерк с цена от 17 лв ....... да добавя МНОГО ЯСНО , че е оптична ..... Кой ша си играе на мишка с топче да и слага диод ?!? Уфффф както и да е ......... Мерк пиши ми на лично утре да се разберем къде да я видиш , пробваш и ако харесаш вземеш ....... Сия щи дам тела си на лично

Link to comment
Share on other sites

МНОГО ЯСНО , че е оптична ..... Кой ша си играе на мишка с топче да и слага диод ?!? Уфффф както и да е ......... Мерк пиши ми на лично утре да се разберем къде да я видиш , пробваш и ако харесаш вземеш ....... Сия щи дам тела си на лично

Ма хич нее ясно точно от марката ТCM има безжични мишки с топче такаче несе прави на много разбиращ.

Link to comment
Share on other sites

Po ste4enie na obstoqtelstvata se naloji da se otkaja ot sdelkata :(

Midex ti si

Уффффффф омръзна ми да се занимавам вече ..... който се съгласи още неска да се видим да я вземе 15 лв веднага само пиши пм къде и кога или ме намира в skype the_hot_guy90 или ICQ в профила ми е номера , който проявява инетерес да я зима и е сериозен за НЕСКА да ме търси аз съм на компа ще му видя пм - а .... неска съм свободен да се видим .... Тая мишка от събота се занимавам с нея ....

Midex аз съм те аднал в ICQ обаче никакъв те няма .....

Link to comment
Share on other sites

Уффффффф омръзна ми да се занимавам вече ..... който се съгласи още неска да се видим да я вземе 15 лв веднага само пиши пм къде и кога или ме намира в skype the_hot_guy90 или ICQ в профила ми е номера , който проявява инетерес да я зима и е сериозен за НЕСКА да ме търси аз съм на компа ще му видя пм - а .... неска съм свободен да се видим .... Тая мишка от събота се занимавам с нея ....

Midex аз съм те аднал в ICQ обаче никакъв те няма .....

Абе това, че имам кю съвсем не значи, че влизам редовно в него :bgrin: ОК, ще се разберем на ЛС.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...