Jump to content
BulForum.com

Търг за Мобилен Атлон ХР 1800


Recommended Posts

Търгът е за Процесора от Тази ТЕМА-->ЦЪК!

 

ИЛИ:

Търг за Мобилен Атлон ХР 1800+

 

ВАЖНО !!!!!!!

 

Процесора пали САМО на някои модели дъна !!!

Досега съм успял да го подкарам на дъна Soltek (не се сещам за чипсета).

 

На едното дъно, след 1/2 ден игра, го пуснах на 1733МХз /реални/ при температура на процесора 38°С, при това с най-обикновен радиатор.

 

НЯМАМ никаква идея защо работи на едни дъна, а на други не !

 

Не гарантирам стабилна работа на процесора, както и че няма да се превърне в "ключодържател" !!!

 

НАЧАЛНА ЦЕНА: 10 ЛЕВА

 

СТЪПКА: 2 ЛЕВА

 

БЛИЦ ЦЕНА: 60 ЛЕВА

 

Процесора си работеше без проблем на 1700МХц при DenisBeljata(на VIA чипсет).

Аз го пробвах на две дъна nForce2 и не тръгва,а за друго дъно не ми трябва.

 

Условията на Търга са същите,с изключение на БЛИЦ цената.Тя е 50лв(толкова за колкото го купих).

 

И по КОНКРЕТНО:

Начална ЦЕНА:10лв

Стъпка:2лв

Блиц:50лв

 

Край на търга:9.06.2006(петък),20.00часа

Link to comment
Share on other sites

Извинявам се на всички,но издърпвам края на търга с ден напред,тъй като ще идвам в петък до Пловдив и тогава мога да го донеса:

Край на Търга:8.06.2006(четвъртък) 20.00часа

Link to comment
Share on other sites

Доколкото разбирам от първия пост, купувачът няма да има възможност за тест и именнно заради това цената на процесора е такава. Нека продавачът ме поправи ако греша, за да си поправя и аз офертата :D

Link to comment
Share on other sites

Да, точно така.

Процесора се взима при този вариант.

 

и именнно заради това цената на процесора е такава.
Link to comment
Share on other sites

малко да вдигнем мизата 20 лв. след тест :)

Да разбирам ли, че съм с най-високата оферта до момента, или ще наддаваме над 20 лева? Все пак взимаш без да тестваш. След тест мога да дам и цена близо до максималната.

Link to comment
Share on other sites

Искам отново да поясня.

Смятам,че на Fifo е реалната.

Аз също съм го взел процесора по този начин и съм платил 50лв.

Ако беше за това дали ще стане или няма да стане,цената няма да е такава.Ще се обяви на 70лв и всеки ще си тества.

Мисля,че съм достатъчно конкретен,а и всеки може да проследи темата на Денис.И естествено да си прецени за него.

За това съм и копирал точно неговият пост,за да няма недоразумения.

А там е казано всичко и аз съм допълнил на кой чипсет съм тествал.

Така,че според мен сте в по-добра позиция.

Късмет!

Link to comment
Share on other sites

Понеже знам как ТОЧНО ТОЗИ ПРОЦЕСОР - си отива от раз след опит за пуск на Гигабайт и един модел на Епокс - аз искам да го тествам - щом не искаш да се тества се отказвам - мога да го пробвам без проблеми и така както трябва.

Давам 22

Link to comment
Share on other sites

Понеже знам как ТОЧНО ТОЗИ ПРОЦЕСОР - си отива от раз след опит за пуск на Гигабайт и един модел на Епокс

 

Те с това УБИ рибата.

Предполагам си изгорил два точно такива процесора на точно такива дъна,за да си толкова УБЕДЕН! ;)

Добре,че съм пуснал тема в която продавам дъна GB и EPOX!

За да се разбере,че процесора е изгорял :zzz Естествено,след тестването ми на тях.

Ако имах други обявени дъна,може би на тях щеше да изгориш още два :bgrin:

Но,няма никакъв проблем.Плащаш 75лв и веднага ти доказвам,че процесора работи.

10лв за момчето с дъното,5лв за разходи и 10лв над блица за БИРА!

 

А не за 20лв като за ключодържател :woot

А може и Дюронче на 700МХц да вземеш.

 

 

Не ми е проблем да потърся и намеря дъно с което ще работи и бих го продал комплект на сносна цена,но това явно ти е убягнало от погледа.

И може би след толкова много разправии и НЕдоразбрали е по-добре да го сваля от продажба,за да няма излишни и за мен лично-жалки коментари!

Няма да е коректно спрямо другите участници,но наистина и аз имам нерви.

Link to comment
Share on other sites

не го сваляй, до 20:00 остава малко :)

 

от мен 19 лв

Link to comment
Share on other sites

Те с това УБИ рибата.

Предполагам си изгорил два точно такива процесора на точно такива дъна,за да си толкова УБЕДЕН! ;)

Добре,че съм пуснал тема в която продавам дъна GB и EPOX!

За да се разбере,че процесора е изгорял :zzz Естествено,след тестването ми на тях.

Ако имах други обявени дъна,може би на тях щеше да изгориш още два :bgrin:

Но,няма никакъв проблем.Плащаш 75лв и веднага ти доказвам,че процесора работи.

10лв за момчето с дъното,5лв за разходи и 10лв над блица за БИРА!

 

А не за 20лв като за ключодържател :woot

А може и Дюронче на 700МХц да вземеш.

Не ми е проблем да потърся и намеря дъно с което ще работи и бих го продал комплект на сносна цена,но това явно ти е убягнало от погледа.

И може би след толкова много разправии и НЕдоразбрали е по-добре да го сваля от продажба,за да няма излишни и за мен лично-жалки коментари!

Няма да е коректно спрямо другите участници,но наистина и аз имам нерви.

 

sorry off:

аре стига си точил излишни локуми кат не искаш да го продаваш си е твоя работа. Да много съм УБЕДЕН - мразя да пишя излишни глупости. Със сигурност са ми минали в ПЪТИ ПОВЕЧЕ мобилни от колкот НА ТЕБ - още повече 1800-ци. Да - точно на такива дъна са си отишли: Гигабайт и Епокс и ни най малко съм гледал какво купуваш или продаваш - ЗА ДУМАТА СЪВПАДЕНИЕ ДА СИ ЧУВАЛ ! Нямам намерение да обяснявам как и на кои по-точно модели.

Не мога да разбера само къде е логиката - щом ти не си го тествал някой друг да не пожелае да го тества. ЗАДЪЛЖИТЕЛНОТО УСЛОВИЕ - гарантирам че е равно на ИЗГОРЯЛ - ти самият имаш къде да го тестваш.

---КЛИК---

Link to comment
Share on other sites

Мисля,че е казано всичко по въпроса.

А кой разтяга локуми се вижда по-горе.

 

Човека иска за 20лв да му го нося,да го чакам да тества,пък може и бира да го черпя. ;)

Няма да стане :)

 

Така,че за да няма повече приказки като на битака и недоволни, процесора се сваля от продажба.

Извинявам се на другите участвували за изгубеното време.

 

Моля темата да бъде затворена.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...