Jump to content
BulForum.com

Problem s USB


zidbotev

Recommended Posts

Problema vuznikna nenadino!izvednuj sprq da mi razpoznava usb flashkata!preinstalirah win, slojih mu i sp2 i pak ne stava!na driverite v diska na dunoto pishe 4e drivarite sa na sp1 za xp pro! nqma ina4e otdelni driveri za XP!

zna4i zasi4a mi ustroistvoto no mi izpisva "usb device not recognized"

na device manegera mi dava problem na "Standard openHCB USB HOst Controller"- This device cannot start. (Code 10) i na ednoto usb mi pishe Unknown Device!

molq pomognete 4e se poburkvam 2 den!

P.S. dunoto mi e Asrock 775 twins HDTV a flashkata Kingston data travel 512 DTI

Link to comment
Share on other sites

vze da stava interesno!slojih diska na Xp i ot tam potursih driver ama ne. svalih si Catalist i vsi4ki vuzmojni driveri za dunoto mi koeto e s chipset na Ati i pak ne 6te, kakto i vsi4ki za dunoto ot saita na asrock i pak sushtiq rezultat!nai interesnoto e 4e mi vijda mp3 plaera ama mi dava problem kato go otvorq a flashkata vuob6te ne mi q dava! ve4e si mislq kakvo da preinstaliram za da trugne ama ne ostana nishto:)

Link to comment
Share on other sites

Добре де, да не би въпросната флашка да е повредена, пробва ли я на друго ПЦ?

А USB портовете, може да имаш някои заминал..

Link to comment
Share on other sites

А я виж БИОС-а да не ти се е върнал на default.При мен при непоносим клок :devil или токов удар като се ресне и връща настройките , като пуска USB-тата 2.0+1.1.Ти му дай акъл да са само на 2.0 ;)

Link to comment
Share on other sites

Control Panel -> Administrative Tools -> Computer Management -> Disk Management (от менюто в ляво)

Там ще си видиш флашката. Даваш му десен бутон и Change drive letter and paths. Избираш си някаква буква и даваш Ок. После от иконите горе избираш Open и си готов :)

И не затваряй прозореца, който ще ти се отвори, защото после ще се наложи пак на ново да го правиш това :D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...