Jump to content
BulForum.com

Medieval 2 Total War


NightKiller

Recommended Posts

Еми какво да ви кажа освен....красива графика...над 10 000 войника на една карта....различни завършващи удари...голяма детайлност...кръв...много наций...това представлява Medieval 2 Total War...модернизираната версия на Medieval Total War спечелила много награди!Играта със заплетена история...изживяваш кръстоностните походи и навлизането на Европейци в Америка...една от най-тактическите игри създавана някога!

 

 

ТОВА Е:

 

 

wallmw201800x6002bc.jpg

 

 

 

 

 

 

SEGA и Creative Assembly анонсираха разработката на Medieval II: Total War - четвъртата част от своята епична стратегическа поредица. Тя ще излезе през есента на 2006-та и ще предложи по-големи сражения от всякога (над 10,000 единици могат да участват едновременно в битка), зрелищни довършващи удари, нова кампания, която ще се разпростре на три континента и ще позволи на играчите да доплават до Америка, за да атакуват ацтеките на родна земя, по-голяма достъпност благодарение на преработения интерфейс, подобрени времеви ефекти и прочие.

 

PC Mania

 

 

 

В Gamespot.com ще намерите скрийншотове и 4 филмчета(2 от които от геймплей) също интервюта с разработчиците...а в www.totalwar.com подробна информация за някой наций с които ще можете да играите и много други неща...Най-новата поредица от серията Total War излезнала е Rome Total War спечелила Стратегия Номер 1 в Gamespot и на 2 място общо...

 

 

Само ще ви кажа че има много молби България да се включи в играта и ако не като играеща нация то поне ще я има като Rebels(бунтовници) или неутрална....също се говори за Мод след излизането на играта в който 100% ще може да се играе с България....всичко с времето си!

 

Очаквам я с нетърпение!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 50
  • Created
  • Last Reply

ухааа, яко

само ме притеснява наличието на СЕГА в проекта. експанжъна на РИМ ТВ беше с участието на СЕГА и поне според мен като се изключат нощните битки губеше яко по точки в сравнение с стандартната версия

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ето още една доволна порция от 40 скрийншота предоставени от Gamespot

Link to comment
Share on other sites

Ето още една доволна порция от 40 скрийншота предоставени от Gamespot

първото ми впечатление от шотовете е че единиците във групата вече са с подобни, а не с еднакви дрехи :D

ади да идва "The game is out on 15 June" че да доде при тайванците на 16-ти :lol:

Link to comment
Share on other sites

първото ми впечатление от шотовете е че единиците във групата вече са с подобни, а не с еднакви дрехи :D

ади да идва "The game is out on 15 June" че да доде при тайванците на 16-ти :lol:

 

 

Де да беше на 15 Юни...играта се очаква към Октомври месец дори вече се говори за отлагане за 2007 така че ще се задоволим с филмчета скрийншотове и дай боже демо близките няколко месеца!

Link to comment
Share on other sites

Де да беше на 15 Юни...играта се очаква към Октомври месец дори вече се говори за отлагане за 2007 така че ще се задоволим с филмчета скрийншотове и дай боже демо близките няколко месеца!

оопс, веднага ме съгласи че имам нужда от нови цайси :D

15 юни излиза александър

 

nqmam tarpenie da izleze igrata medieval total war 2 sam igral i 2ta ROME super sam se zaribqval i nqmam tarpenie da izleze ...

 

виж by_who? е шогуна на сървара ;) (най-първия ТВ)

 

играл съм ги всички ТВ и мога да кажа че нема по-добър гейм евър

ако някой иска да падне на коя да е от всичките да свирка за онлайн игра :P

Link to comment
Share on other sites

сВИР :0

 

 

Още един Свир...ама все пак да не се отплескваме от темата ако смятаме да цъкаме Онлайн дайте на лично да се разбираме!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Хора, играта се очаква да излезе на 3-ти ноември тази година ,а демото е вече излезнало. Ето и линк към него. Ако някой го свали нека да каже какви са впечатленията от играта ,макар че едва ли ще има човек ,който да не я хареса :D

 

Ето и минималните системни изисквания за демото:

MINIMUM SYSTEM REQUIREMENTS

 

- English version of Microsoft® Windows® 2000/XP

 

- Celeron 1.5GHz Pentium 4® (1500MHz) or equivalent AMD® processor. The

processor must support SSE2 http://en.wikipedia.org/wiki/SSE2

 

- 512MB RAM

 

- 8x Speed CD-ROM drive (1200KB/sec sustained transfer rate) and latest

drivers

 

- 700MB of uncompressed free hard disk space

 

- 100% DirectX® 9.0c compatible 16-bit sound card and latest drivers

 

- 100% Windows® 2000/XP compatible mouse, keyboard and latest drivers

 

- DirectX® 9.0c

 

- 128MB Hardware Accelerated video card with Shader 1 support and the latest

drivers. Must be 100% DirectX® 9.0c compatible*. Nvidia® GeForce 4 Ti 4400 or

ATI Radeon® 9800 are the recommended minimum hardware.

 

- Monitor must be able to display 1024x768 resolution or above.

 

* Important Note: Some cards with the chipsets listed here may not be

compatible with the 3D acceleration features utilised by Medieval II: Total

War. Please refer to your hardware manufacturer for 100% DirectX® 9.0c

compatibility.

 

Общо взето не мисля ,че са високи.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

пуснаха демо от сега което можете да свалите от тук :)

последна (за сега) релийз дата 17.11

 

П.П: скороста на сваляне е прилична - на + тарифа си гонеше макса

 

пак П.П: "Internet (TCP / IP) play supported" най-после

 

последен едит: май верно имам нужда от нови цайси - ся видех че горе са дали линк към демото. съдържа 3 исторически битки които требе да нямаш идея за кво става въпрос за да ги загубиш. определено очаквах повече от графиката на мах детайлс, надявам се че ще е като при демото на РИМ, защото засега РИМ бие по детаилност на единиците.

Link to comment
Share on other sites

То хубаво излезе ма кви са тия 11ГБ фрее :(

инсталирана е 7,5 ГБ. много по адекватно се държи от демото. вече прецаках вежднъж развитието си :bgrin: за разлика от предишните не можеш да бълваш на мах само яки взводове - можеш да наемаш само взводове които имаш в наличност от различните типове (малко хирос пиниз); може да се наемат няколко взвода на ход в зависимост от основните ъпгрейди в града. развитието на градовете е два вида - замъци които наблягат повече на войската и градове които наблягат повече на икономиката. има и някви гилдии ма за ся функцията им е тайна за мен (на някой си пише кво правят де - ъпгрейд на различни типове оръжия)

утре повече :)

Link to comment
Share on other sites

е не е точно "утре" ма нямах време да тествам :)

post-266-1163371035.jpg

:love само дет папата не ще си говори с мен ма ша му покажа кон боб яде ли :lol:

някой друг ще покаже ли докъде я е докарал

Link to comment
Share on other sites

To 4e ne sa nesa ama demoto nqma da raboti na amd atlon za6toto atlonite ne supportvat sse2. Obqvixa 4e v pulnata igra nqma da se iziskva sse2 ama horata s atlon trqbva da 4akat dokato izleze.

В грешка си :

 

CPUs supporting SSE2

 

* AMD Athlon 64

* AMD Athlon 64 X2

* AMD Athlon 64

* AMD Athlon 64 X2

* AMD Opteron

* AMD Sempron (Socket 754/939/AM2 versions only)

* AMD Turion 64

* Intel Pentium 4

* Intel Pentium D

* Intel Pentium EE

* Intel Pentium M

* Intel Celeron (Socket 478 versions only)

* Intel Celeron D

* Intel Celeron M

* Intel Core Solo/Duo

* Intel Core 2 Solo/Duo/Extreme

* Transmeta Efficeon

* Intel Xeon

* Via C7

 

Notable CPUs not supporting SSE2

 

* Anything from Motorola, or any other CPU manufacturer not listed above

 

The following CPUs do not support SSE2.

 

* AMD Athlon

* AMD Athlon XP / MP

* AMD Duron

* AMD Sempron (Socket A versions)

 

* Intel Pentium II Xeon

* Intel Pentium III Xeon

* Intel Pentium II

* Intel Pentium III

* Intel Celeron (Slot 1, Socket 370)

* Intel Itanium

* Intel Itanium 2

* Via C3

* Transmeta Crusoe

* IDT Centaurs-Haul Winchip

* and any older CPUs

 

 

 

:)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Вчера качих играта и съм малко разочарован. Много бедно на единици ми се струва има някакви ъпгрейдвани и не от един вид които са с еднакви оценки за защита и атака абе де да знам не ми допада на пръв поглед. Туй с религията .... незнам по напред в играта може да е интересно. Замъците са замясали на такива, ефектните магли преди ранна дъдовна атака са си кеф, ма единиците ми се струват адски дървени и самата битка скучновата нищо ново не виждам на тази тематика :(.

Някаква идея тия търговци за какво иде реч :) някви си щъкат горките наляво надясно.

За разделението замъци и градове .... като се замисля доста малко градове ми се вижда да имам замъците ми се виждат доста по изгодни .....

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
В грешка си :

 

CPUs supporting SSE2

 

* AMD Athlon 64

* AMD Athlon 64 X2

* AMD Athlon 64

* AMD Athlon 64 X2

* AMD Opteron

* AMD Sempron (Socket 754/939/AM2 versions only)

* AMD Turion 64

* Intel Pentium 4

* Intel Pentium D

* Intel Pentium EE

* Intel Pentium M

* Intel Celeron (Socket 478 versions only)

* Intel Celeron D

* Intel Celeron M

* Intel Core Solo/Duo

* Intel Core 2 Solo/Duo/Extreme

* Transmeta Efficeon

* Intel Xeon

* Via C7

 

Notable CPUs not supporting SSE2

 

* Anything from Motorola, or any other CPU manufacturer not listed above

 

The following CPUs do not support SSE2.

 

* AMD Athlon

* AMD Athlon XP / MP

* AMD Duron

* AMD Sempron (Socket A versions)

 

* Intel Pentium II Xeon

* Intel Pentium III Xeon

* Intel Pentium II

* Intel Pentium III

* Intel Celeron (Slot 1, Socket 370)

* Intel Itanium

* Intel Itanium 2

* Via C3

* Transmeta Crusoe

* IDT Centaurs-Haul Winchip

* and any older CPUs

:)

 

 

 

 

 

това значи ли че Athlon XP 2500+ 1.84 Ghz няма да тръгне?Става въпрос за пълната версия дали ще тръгне?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
:rolleyes: Zdr navsi4ki!!:)Ami kakvo davikaja i az sam zariben po strategiite ama nesam savsem na ti s podkarvaneto na igrite kato pove4eto ot vas predpolagam ta ako moje malko hepl za Medieval II total war!!Izteglix j razarxivirax j i sega otkade moje dasi nabavj cd-key deto migo iska!!Ako mi pomognete mn 6te sam priznatelen !!!doskoro
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
:rolleyes: Zdr navsi4ki!!:)Ami kakvo davikaja i az sam zariben po strategiite ama nesam savsem na ti s podkarvaneto na igrite kato pove4eto ot vas predpolagam ta ako moje malko hepl za Medieval II total war!!Izteglix j razarxivirax j i sega otkade moje dasi nabavj cd-key deto migo iska!!Ako mi pomognete mn 6te sam priznatelen !!!doskoro

1111-1111-1111-1111 :)

Иначе съм луд фен на поредицата Total war

RLZ !!!! :punk

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...