Jump to content
BulForum.com

Micro ITX mobo


Recommended Posts

Има ли въобще някъде такива дъна в Пловдив? ЦЪК Не държа на същия производител... само да е с DDR и поне 32Мб видео (може и шернато).

Link to comment
Share on other sites

Тия ги знам ама са много слабички.Ако се сещате за някое дребно дънце макар и да не е Micro ITX казвайте. (ама много много дребно) :punk

Link to comment
Share on other sites

аз до колкото знам всички mitx са такива слабички!!! имаче за matx има всякакви от 775 до 939... аз в нас съм с едно 462 км266 и е супер за филми нет музика и т.н.

Link to comment
Share on other sites

аз до колкото знам всички mitx са такива слабички!!! имаче за matx има всякакви от 775 до 939... аз в нас съм с едно 462 км266 и е супер за филми нет музика и т.н.

А аз съм в нас с МАТХ на 939 :P ама ми изглежда много голямо да го навра в жабката на колата а и с тия процесори много зор ще бера.Не върви да си зема такова дъно и да държа ЦПУ-то на дефулт :bgrin: .А може би някое дъно на Сок.А ,но да държи на малък ток...да речем 0.600-0.800 максимум 1,защото лятото ще се запали в тая кола :laughing:

Link to comment
Share on other sites

А аз съм в нас с МАТХ на 939 :P ама ми изглежда много голямо да го навра в жабката на колата а и с тия процесори много зор ще бера.Не върви да си зема такова дъно и да държа ЦПУ-то на дефулт :bgrin: .А може би някое дъно на Сок.А ,но да държи на малък ток...да речем 0.600-0.800 максимум 1,защото лятото ще се запали в тая кола :laughing:

Някой 754 процесор +Нфорс 6100(6150-ако искаш тв-аут).Пускаш на 1В и караш пасивно :) Друг вариант не се сещам.Или готово Barabone система

Link to comment
Share on other sites

754 e твоето решение... аз се мъчих един дурон на 1100 да го правя пасивен, ама мноо грее... евентуално с дурон на 600-650-700 може да се докара на пасивно охлаждане, ама трябва да е matx...

Link to comment
Share on other sites

754 малко скъпо идва при положение ,че ще се ползва на максимум 30% от потенциала му.Сега оглеждам 370 за нещо подходящо.

Link to comment
Share on other sites

А аз съм в нас с МАТХ на 939 :P ама ми изглежда много голямо да го навра в жабката на колата а и с тия процесори много зор ще бера.Не върви да си зема такова дъно и да държа ЦПУ-то на дефулт :bgrin: .А може би някое дъно на Сок.А ,но да държи на малък ток...да речем 0.600-0.800 максимум 1,защото лятото ще се запали в тая кола :laughing:

Идеята ти е .... ??????

Да слушаш музика или да гледаш и филми :) ? Ако е само за музика ZIDA е твоята марка :woot . Може и на socet 7 ;) със SDram са обаче. Размерите им са 17,5 /20 см.Събира се в средно голяма жабка на кола.

П.П.

Ама преди време пусках една подобна тема......май :confused

http://www.evrocom.info/invision/index.php...=3607&hl=carmp3

Link to comment
Share on other sites

То ако е само за музика мога и на радио да остана :)

Я дай малко инфо захранване за тва дънце в колата откъде ще намериш, и аз се интересувам.

Не мога да си направя сам захранване, предполагам ще вземеш инвертер от някой стар UPS или продават инвертори за около 150 лв (което е повече от един 60 левов нов УПС), и от акумулатора ще го захраниш, а за дъното някое JNC 250 вата.. С харддиск ли ще го менкаш? Как ще го закрепиш?

Link to comment
Share on other sites

Хард ме е шубе да сложа ,че с нашите пътища може не на пц-то да му стане нещо ами направо да ми се откъсне предницата :D .Мисля да е с буутващ Slax или друго дистро и флаш памети в краен случай.Иначе като заначало ще сложа един 4-5Гб хард да видя дали ще издъхне.Закрепването вече си е по твой вкус.Аз съм се спрял на дървена кутия с 2Х80мм вентилатора отзад и 1Х120мм отгоре или отдолу в зависимост колко място ще остане...Като при закрепването мисля да ги подложа чарковете с нещо меко отдолу.Примерно една голяма антистатична торба и под нея от тези найлони с мехурчетата не ги знам точно как се водят.И накрая за захранване съм се спрял към един модел на Enermax,но не можах да намеря точен линк.Самото захранване е продълговато и тясно.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...