Jump to content
BulForum.com

68% от учениците ни правят секс преди да навършат 17


Recommended Posts

То хубаво, ама нали по този начин човек трупа опит и когато срещне любимия човек шанса да се изложи ще е доста по-малък :)

Ако тоя човек е наистина любим и държат един на друг не виждам да има некав проблем с "излагане". Първия път ша са изложи втория ша са изложи по-малко и така докат са ошлайфат работите :D А тва да са "трупа опит" кат са ебеш със сульо и пульо по купони ми са струва доста глупаво :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 119
  • Created
  • Last Reply

брей всичките станахте големи моралисти изведнъж а случайно на някой купон някоя засукана какичка като ви се натиска какво.... ще и кажете че без любов няма да спите с нея ли..... ?

Link to comment
Share on other sites

брей всичките станахте големи моралисти изведнъж а случайно на някой купон някоя засукана какичка като ви се натиска какво.... ще и кажете че без любов няма да спите с нея ли..... ?

 

Ами Злобил какво да ти кажа! Ти би ли го направил ако обичаш някое момиче??

Link to comment
Share on other sites

Ами Злобил какво да ти кажа! Ти би ли го направил ако обичаш някое момиче??

а,ако го обичаш от вече.....7 години и пак си го обичаш,просто за разнообразие не стаа ли? :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

брей всичките станахте големи моралисти изведнъж а случайно на някой купон някоя засукана какичка като ви се натиска какво.... ще и кажете че без любов няма да спите с нея ли..... ?

Естествено че няма да кажат :D Сигурно се надяват и другите да сме девствени :P

Link to comment
Share on other sites

а,ако го обичаш от вече.....7 години и пак си го обичаш,просто за разнообразие не стаа ли? :bgrin:

 

ако съм този, когото вече 7 години обичаш - как ще очакваш да реагирам на идеите ти за разнообразяване на живота? :rolleyes: ... или на идеята колко ти е тъпо с мен? :lol:

 

предполагам, че ще ми отговориш и аз да ида да взема да чукна нещо различно :rolleyes:

 

модерен свят сме - стига отживелици! :laughing:

Link to comment
Share on other sites

ако съм този, когото вече 7 години обичаш - как ще очакваш да реагирам на идеите ти за разнообразяване на живота? :rolleyes: ... или на идеята колко ти е тъпо с мен? :lol:

 

предполагам, че ще ми отговориш и аз да ида да взема да чукна нещо различно :rolleyes:

 

модерен свят сме - стига отживелици! :laughing:

dобре де,ето ти ситуацията:двама се обичат,държат един на друг,уважават се,дрън-ала-бала и т.н..обаче се получава ,че тоя другият го няма,няма и как да разбере,на теб ти налита другата мацка,(малко разнообразие,голяма работа :D ),няма ли да се изкушиш и после .....нищо не е било,никой нищо не е разбрал,и продължаваш да си го обичаш (твоя човек)???!!!???

Link to comment
Share on other sites

Естествено че няма да кажат :D Сигурно се надяват и другите да сме девствени :P

ей, по-полека с обобщенията. :angry:

аз пък съм отказвал на "засукани какички" по купони. и не съм девствен от мнооооооого време.

това кво? някакъв сбърканяк ли ме прави?

колкото до опита и разнообразието - при дълготрайна връзка можеш повече и по-спокойно да експериментираш. при еднодневките/еднонощките някак си все се стига до възможно най-лесния, т.е. най-стандартния и бърз начин за приключване на въпроса.

 

ама пък кво ли разбирам аз, нали вие всичко знаете.....

Link to comment
Share on other sites

dобре де,ето ти ситуацията:двама се обичат,държат един на друг,уважават се,дрън-ала-бала и т.н..обаче се получава ,че тоя другият го няма,няма и как да разбере,на теб ти налита другата мацка,(малко разнообразие,голяма работа :D ),няма ли да се изкушиш и после .....нищо не е било,никой нищо не е разбрал,и продължаваш да си го обичаш (твоя човек)???!!!???

 

ако се набутам в такава ситуация - ужасно, ужасно много ще съжалявам

ще ми изгният вътрешностите

 

като развалиш доверието в една връзка - как, защо и къде да го намериш после ? :unsure:

Link to comment
Share on other sites

аз пък съм отказвал на "засукани какички" по купони. и не съм девствен от мнооооооого време.

това кво? някакъв сбърканяк ли ме прави?

Да сбърканяк си и то много :woot

Link to comment
Share on other sites

двама се обичат,държат един на друг,уважават се,дрън-ала-бала

След като за теб уважението и любовта са дрън-ала-бала ... има ли за какво да говорим повече изобщо :)

Е.. не отричам че е възможно да си права.. и че наистина само децата се влюбват а всички останали се шибат като за светновно :) Но пък... да не би всички на този свят (или по конкретно в Пловдив :-P) да мислят по този начин ;)

 

ей, по-полека с обобщенията. :angry:

аз пък съм отказвал на "засукани какички" по купони. и не съм девствен от мнооооооого време.

Че аз не съм причислявал никого ;) беше просто предположение :D

Link to comment
Share on other sites

като развалиш доверието в една връзка - как, защо и къде да го намериш после ? :unsure:

 

Ами колкото и да го търсиш винаги ще знаеш, че е станало нещо и малко или много това нещо ще те човърка от вътре! А и нали знаеш, че нещо счупи ли се, колкото и да го лепиш, то няма да бъде същото! Така, че мислете за човека до вас, ако наистина даржите на него де!!!

Link to comment
Share on other sites

Да сбърканяк си и то много :woot

благодаря, трогна ме и то много. B)

Съжалявам, но не си мой тип, а и съм ангажиран. и въобщеее.......нека бъдем само приятели, а?

 

 

относно фарелката: не се губи туй, що го нема поначало. кво доверие може да се изгуби в нея, ако по принцип не го е имало? нали се обичат младите, оставете ги да си живеят страстно.

Link to comment
Share on other sites

Абе... живеете в некви приказки. Не знам колко от вас биха могли да правят секс 2+ години само с един и същи човек. Това че от дъжд на вятър се получава някоя едновечерна авантюра не е толкова фатално и ако бъдете честни ще признаете, че внася разнообразие, носи адреналин и ако се спазват някои малки правила не би трябвало да е проблем...

Link to comment
Share on other sites

нека все пак се върнем към темата ... ъъъ..

 

особено ако 'разнообразието' не е навършило 17 години? :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ами... Дори и да се върнем на темата - толква ли страшно ви се струва, че "разнообразието" няма да е навършило 17 години? Това е някаква нова мода, която мене лично доста ме учудва - да се правиш на изключителен поддържник на късното започване на сексуален живот и други глупости в тоя аспект. Минали са 5 години откакто не съм на 17 и нещо не чувствам да съжалявам за нещата, които съм вършил тогава. И ако някой може да ми посочи по-подходящи години за забавления от периода 16-20 ще ми е много интересно, защото според мен няма.

 

P.S. Дали някой от вас знае всъщност сексуалните връзки с лице под колко години се считат за криминално деяние според българското законодателство? Сигурен съм, че ще останете изненадани...

Link to comment
Share on other sites

...................

 

P.S. Дали някой от вас знае всъщност сексуалните връзки с лице под колко години се считат за криминално деяние според българското законодателство? Сигурен съм, че ще останете изненадани...

под 14 - всякакви сексуални връзки. между 14 и 16 - по-високи присъди при насилствено осъществяване на сексуалния акт, над 16 - все тая. Доколкото знам възрастовите ограничения вече са еднакви както за хетеро-, така и за хомосексуални контакти.

а на мен не ми стана ясно какво толкова лошо има в това, че някои не харесваме да се "разнообразяваме" като вас? всеки с вкуса си.

Link to comment
Share on other sites

под 14 - всякакви сексуални връзки. между 14 и 16 - по-високи присъди при насилствено осъществяване на сексуалния акт, над 16 - все тая. Доколкото знам възрастовите ограничения вече са еднакви както за хетеро-, така и за хомосексуални контакти.

а на мен не ми стана ясно какво толкова лошо има в това, че някои не харесваме да се "разнообразяваме" като вас? всеки с вкуса си.

 

Exactly ;)

Всъщност протестирах с/у осъждането на въпросните 68% от учениците, защото смятам, че не се е случило нищо кой знае какво за да се оплакват всички "накъде е тръгнало бъдещето на България" и за да си дадете сметката, че и преди 10 години е било същото... както и преди 20 и т.н.

 

Иначе няма лошо - всеки трябва да си "разнообразява" живота както намери за добре. Едни по един начин - други - по друг...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...