Jump to content
BulForum.com

Търсят се администратори в Интернет зала,


Recommended Posts

Верига интернет клубове Спийд търси администратори/администраторки. Интервюто е на 22.05.2005(понеделник) в Спийд на центъра(срещу магазин Планета). Свободните работни места не са само в залата на центъра, така че да заповядат кандидати от всички квартали. Носете си молба и автобиография, телефон за записване час за интервю 640311(денонощно).

Link to comment
Share on other sites

Верига интернет клубове Спийд търси администратори/администраторки. Интервюто е на 22.05.2005(понеделник) в Спийд на центъра(срещу магазин Планета). Свободните работни места не са само в залата на центъра, така че да заповядат кандидати от всички квартали. Носете си молба и автобиография, телефон за записване час за интервю 640311(денонощно).

Би ли разяснил иска ли се пълолетие ( смисал август ставам) проблем ли е че уча и само през ваканцията мога да работа и дали има смисъл да идвам и какви ще са условията колко часа се работи и ако може и заплащането

ЕДИТ: живи и здрави и успех

Link to comment
Share on other sites

Би ли разяснил иска ли се пълолетие

Иска се.

проблем ли е че уча и само през ваканцията мога да работа

Проблем е. Търсят се хора за постоянна работа в най-голямата верига зали в Пловдив.

 

дали има смисъл да идвам

Така като гледам - май няма смисъл.

 

какви ще са условията колко часа се работи и ако може и заплащането

 

Условията и заплащането ще разберете на интервюто. По-добри са от условията в малките залички, но всичко това ще разберете на място.

Link to comment
Share on other sites

Виж сега, работодателя не съм аз, само пускам обявата. Това дали ще дойде или няма да дойде някой, не смятам че пряко те касае, или бъркам ?

Link to comment
Share on other sites

кви са тия молби и автобиографии... отива се на място говори се очи в очи и тва е

 

ММ не са ли те учили да си пишеш автоиография и молба :-) мотивационнои писмао .. ам аче неграмотен народ !!!

 

@root666 - аз викам да се тетсвам :-) Имам доста опит с около 2 г сташ в клубове и т.н :-) Малко да поработим викам :-) :D

Link to comment
Share on other sites

@root666 - аз викам да се тетсвам :-) Имам доста опит с около 2 г сташ в клубове и т.н :-) Малко да поработим викам :-) :D

кво викаше за неграмотния народ :woot

Link to comment
Share on other sites

хах Burkoff провери си твоята граматика пък тогава говори :) не съм казал, че ме не мога да си напиша една молба или автобиография, а че е по-добре да се види дадения човек какво може, а не какво пише на няква си харсия... ся схвана ли?

 

 

 

\off\

 

бтв като ти видях снимката от профила аз май те познавам :bgrin:

 

\off\

Link to comment
Share on other sites

Абе... тук човека иска да помогне на някой от форума да започне работа и да му се плаща , а някои хора само оплескват ситуацията. Аре стига сте бълвали безмислени постове. Тези които не ги интересува реално ами в момента от сегашната си работа постват ей така - ЗАЩО НЕ СИ ТРАЯТ за да може някой по-бързо и по-лесно да почне работа.

Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да ми обясни какво трябва да се пише в тази "молба" и на кой да се молим... :) В смисъл нещо от сорта на: Моля да бъда приет на работа... и нататък ?

 

 

 

Извинявам се за неграмотността, но майка ми не ме е родила научен като някой хора.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
кво викаше за неграмотния народ :woot

 

:-) Верно ли .. сега какво :-) Ще си следим .. какво сме писали ли .. да почна да ти диря всички мнения и да търся грешки ли :-) Ади да не се заяждаме да една правописна грешка .. направена по невнимание

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...