Jump to content
BulForum.com

Търг, Безжична клавиятъра и мишка, Органаизер,


Recommended Posts

Пускам всичко в една тема.

Търг

 

1 Безжична клавиятъра и мишка ,

комплекта включва клавиатура мишка и приемник които се включва на пс портовете

няма батери и зарядно мишката е оптична и има два бързи бутона бутона . и мишката и клавиятурата работят с два пъти АА батерии

 

Снимки ТУК ТУК ??????????? ТУК

комплекта си работи добре неможах да подкарам само скрула на клавиятурата зашото нямам драивери.

НАЧАЛНА ЦЕНА 10лв. стъпка 2лв. Блиц Цена 30лв.

 

2.Органаизер ТСМ 192кб. с кабел за ПС и драивери за 98 и 2000 екрана свети в зелено

работи с три батерии по 3 волта като за слухов апатат (няма батерии дори и за проба които иска да пробва да си носи)

 

Снимки ТУК ТУК ??????????? ТУК

 

НАЧАЛНА ЦЕНА 1лв. стъпка 1лв. Блиц Цена 10лв

 

3. Комп. 486 или това което е останали от него дъно видео процесор кулер на процесора котия захранване

(работеш когато го разглобих само това мога да кажа )

 

Снимки ТУК ТУК ??????????? ТУК

НАЧАЛНА ЦЕНА 1лв. стъпка 1лв. Блиц Цена 6лв

 

4. PCMC факс модем за лаптоп комплект с кабели

 

Снимки ТУК ТУК ??????????? ТУК

 

НАЧАЛНА ЦЕНА 10лв. стъпка 1лв. Блиц Цена 20лв

 

ВСИЧКИ ТЪРГОВЕ ПРИКЛЮЧВАТ В ЧЕТВЪРТАК 18 маи 23.59

Link to comment
Share on other sites

интересуват ме 2 неща

каква марка са клавиатурата и мишката

има ли няква гаранция

опа и трето батериите могат ли да се презареждат

Link to comment
Share on other sites

Аз се интересувам от подробности за клавиатурата, марка, модел, има ли кирилица и латиницата с немска подредба ли е????

Link to comment
Share on other sites

Аз се интересувам от подробности за клавиатурата, марка, модел, има ли кирилица и латиницата с немска подредба ли е????

С нормална подредба на бутоните, няма български букви на нея, марката е Office Desing.

Link to comment
Share on other sites

Благодарение на Yorikkk които ми прати драивер за клавиятурата . След тест мога да кажа че и скрула на клавиятурата работи всичко си работи перфектно .

Link to comment
Share on other sites

Интересувам се от 486-ицата дали има 2xIDE и PCI слотове ако има давам блиц цената стига да работи.

Link to comment
Share on other sites

Интересувам се от 486-ицата дали има 2xIDE и PCI слотове ако има давам блиц цената стига да работи.

има 1 иде и флопи ппорт и 3 PCI слота работеше преси да го разкача само това мога да кажа

а сащо има и две плочки едо рам мисля че бяха по 8мб едната

Link to comment
Share on other sites

12 лв за клавиатурата и мишката

искам да питам каде мога да намеря презареждащи батерия за тях можеш ли да ми помогнеш

Link to comment
Share on other sites

12 лв за клавиатурата и мишката

искам да питам каде мога да намеря презареждащи батерия за тях можеш ли да ми помогнеш

Във всички сергие и магазини за компоненти се продават както и в метро, технополис, сани, била и каде ли не .

Link to comment
Share on other sites

20lv за клавиатурата и органайзера ама ще дойдеш до нас тая вечер, че вече съм на градус и не мога да карам?

Link to comment
Share on other sites

20lv за клавиатурата и органайзера ама ще дойдеш до нас тая вечер, че вече съм на градус и не мога да карам?

Търгат преклучва в 23.59,59 а и поясни за кое колко даваш това са отделни стоки

приемам го като 16лв. за клавиатурата и 4лв. за органаизера

И последно бих ти ги докарал сега ако си дал блиц цена .

Link to comment
Share on other sites

6лв за органаизера.В какво състояние е(одраскан ли е,бачка ли и т. н.)

Нее одраскан като нов е работи без проблем просто няма батерии старите ги бях изхварлил за да не се окислят в него .

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...