Jump to content
BulForum.com

Оригинални маратонки


slay

Recommended Posts

Искам да ви питам има ли магазин в Пловдив, където продават наистина маркови маратонки и имат от последните модели на марките, а не някакви стари модели

Link to comment
Share on other sites

Искам да ви питам има ли магазин в Пловдив, където продават наистина маркови маратонки и имат от последните модели на марките, а не някакви стари модели

Новия магазин на Reebok и Adidas за там съм сигурен ,че са оригинални.Ама най-новите модели идват малко като остареят(за адидас) :)

Link to comment
Share on other sites

Искам да ви питам има ли магазин в Пловдив, където продават наистина маркови маратонки и имат от последните модели на марките, а не някакви стари модели

Магазините "РаТоНи"

Единия е в пресечката на отец Паисий срещу Верди,другия срещу "Конвърс"-а,а третия е от магазин "Вега" надолу в уличката 2 или 3 след него!

Link to comment
Share on other sites

Магазините "РаТоНи"

Единия е в пресечката на отец Паисий срещу Верди,другия срещу "Конвърс"-а,а третия е от магазин "Вега" надолу в уличката 2 или 3 след него!

В Ратони са толкова маркови колкото на руския пазар,всичките са от Турция и Китай и са гадни копия.

Link to comment
Share on other sites

В Ратони са толкова маркови колкото на руския пазар,всичките са от Турция и Китай и са гадни копия.

 

taka e a za novi modeli puk izob6to ne mojem da govorim novi modeli i originalni - adidas na partera na san peterburg cenite sa :wacko: ama ako iska6 ka4estvo tova e

Link to comment
Share on other sites

taka e a za novi modeli puk izob6to ne mojem da govorim novi modeli i originalni - adidas na partera na san peterburg cenite sa :wacko: ama ako iska6 ka4estvo tova e

Голямо качество, какво им е качественото на гуменките им за 200+ лева ? Не стига,че карат най-грозните модели, ами и са безбожно скъпи...

Link to comment
Share on other sites

Голямо качество, какво им е качественото на гуменките им за 200+ лева ? Не стига,че карат най-грозните модели, ами и са безбожно скъпи...

 

izli6no e da sporim 4e cenite im sa bezbojni , i vse pak nikoi ne te kara da si gi kupuva6 nali taka ..... za mene adidas si ostavat nai-zdravite maratonki s tqh karam nai-mnogo vreme nito pumi nito nike-ove si4ko e bokluk samo ot adidaskite sum dovolen

Link to comment
Share on other sites

izli6no e da sporim 4e cenite im sa bezbojni , i vse pak nikoi ne te kara da si gi kupuva6 nali taka ..... za mene adidas si ostavat nai-zdravite maratonki s tqh karam nai-mnogo vreme nito pumi nito nike-ove si4ko e bokluk samo ot adidaskite sum dovolen

 

Kangaroo and NIKE

Link to comment
Share on other sites

Ок,но все пак някой може ли да каже някое добро магазинче за маркови маратончици.Аз си зех едно Reebok-че и съм много доволен.

 

П.П.Пичове как мое са карате,че маратонките ги правели в Китай :laughing: .Счики маратонки ги правят в Китай,Тайланд и т.н.Един познат ми разбравя как влиза в най-големия магазин за маркови маратонки в Англия,купува си два чифта и като поглежфа отдолу "made in Thailand).Отива на касата,оплаква се,викат собственика и човека казва:"Господине,моля ви се.Няма маратонки произведени в Англия(примерно)".

 

 

Само моля ви се недейте ма нападайте сяя.Един по един :D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...