Jump to content
BulForum.com

GP Silverstone


Recommended Posts

На 11 Юни някой от нас ще гледат на живо GP на Silverstone :rolleyes: Така снимков материал може да очаквате B)

Link to comment
Share on other sites

На 11 Юни някой от нас ще гледат на живо GP на Silverstone :rolleyes: Така снимков материал може да очаквате B)

 

И една снимка ми стига. Сещаш се коя :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Браво на някой от вас. Очакваме 5-6 кила снимков материал. Някой други от нас ще ходят в Турция а най-вероятно и на Монца :)))))))))). Оттам ви обещавам още 5-6 кила снимки :).

Link to comment
Share on other sites

Някой от нас ще сподели ли колко му струва това удоволствие?

 

320 паунда е тридневния билет ;) Само за неделя 90 паунда на бронзовите трибуни, малко повече ще трябва да се кьориш кой минава, но като за 90 паунда толкова B)

 

edit:

И една снимка ми стига. Сещаш се коя :rolleyes:

 

Кола №5 и №6 финишират на 1,2 място ;)

Link to comment
Share on other sites

320 паунда е тридневния билет ;) Само за неделя 90 паунда на бронзовите трибуни, малко повече ще трябва да се кьориш кой минава, но като за 90 паунда толкова B)

 

edit:

Кола №5 и №6 финишират на 1,2 място ;)

 

Tочно. Аз ще се помъча да ида на Ф1, но на друг континент :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Има създадена тема викам да е раздвижа ;)

 

Страхотно каране на Алонсо как взе пола от ръцете на Шуми в последния момент :P Просто се разбих от густо :punk :punk :punk :punk

 

Утре очаквам една голяма битка между рено и Ферари отново но мисля че пак силите са на страната на Рено.На мен ми хареса днес представянето на БМВ и с нетърпение чакам да видя утре как ще се представят в състезанието :)

Link to comment
Share on other sites

Интересно ще е състезанието...ще трябва да превключвам постоянно между формулата и мача :)

 

Това е мръсна дума, когато говорим за Ф1 :P :laughing: :lol: .

Link to comment
Share on other sites

Аз както го смятам Формулата ще свърши преди началото на мача....нз при вас как е...

Мачът е от 16:00 ;) Няма как да свърши за час

 

eдит:Не го знаех-а защо не си е от 3 както е по принцип?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...