Jump to content
BulForum.com

Слушах...препоръчвам я!!


asd

Recommended Posts

Искам да се извиня на автора на темата Гледах препоръчвам го,но мисля,че ще е полезно да споделяме мнения за различни песнички(ЗАДЪЖЛИТЕЛНО НОВИ :excl: ) придружени от линкове или сайт от който можем да ги драпнем.Аз започвам с няколко.Ако може крайните фенове на определен тип музика да се въздържат от мнения от типа"мани я тая боза","чалгата SUCKS","Metala SUCKS".Просто темата е нужна,защото доста от нас не са в състояние да следят най-новите тенденций в музиката.Така всички ще обменяме информация :)

1.Rihana-S.O.S.

2.Madona-Sorry

3.Magda-Хронична липса на любов

4.Ъпсурд-Втора Цедка

Всички песни са теглени от ТОЗИ сайт.Айде надявам се да ви хареса идеята :D

ДАВАЙТЕ ЛИНК КЪМ ПЕСЕНТА ИЛИ САЙТ ОТ КОЙТО Е СВАЛЕНА ТЯ :)

Link to comment
Share on other sites

Тая тема няма да живее дълто , но да не излезе , че флуудя препоръчвам Xzibit feat. KoRn - fight the power , но помисли , ако всеки почне да "препоръчва" на другите своите любими песни тука ще стане... :sick

Link to comment
Share on other sites

Тая тема няма да живее дълто , но да не излезе , че флуудя препоръчвам Xzibit feat. KoRn - fight the power , но помисли , ако всеки почне да "препоръчва" на другите своите любими песни тука ще стане... :sick

Еми надявам се на корекност от страна на пишещите :) .Ето виж в Movies темата всеки си препоръчва драмите,хорърите екшъните и т.н

Link to comment
Share on other sites

Единствения проблем с темата е, че всеки ще започна да бълва любимите си песнички, въпреки че много малко хора се интересуват от тях. Има много повече музика отколкото филми и едва ли някой ще седне да обяснява защо препоръчаното е хубаво. И всичко ще се превърне в един огромен списък от типа "глей пък аз кво слушам", което е ужасно.

Link to comment
Share on other sites

Единствения проблем с темата е, че всеки ще започна да бълва любимите си песнички, въпреки че много малко хора се интересуват от тях. Има много повече музика отколкото филми и едва ли някой ще седне да обяснява защо препоръчаното е хубаво. И всичко ще се превърне в един огромен списък от типа "глей пък аз кво слушам", което е ужасно.

1 човек да ме разбере!

Link to comment
Share on other sites

Еми аз затова казах недейте коментирайте песните.Пост,харесва ми песента и толкоз.Като толкова са дразните затворете я тематаа

Link to comment
Share on other sites

Ами аз не намирам идеята за такава тема лоша...ама според мен трябва да се внасят някои уточнения - например какъв стил са посочените песни...А също мисля че ще е най - полезно ако се съсредоточим върху нова музика която излиза!

Link to comment
Share on other sites

Ами аз не намирам идеята за такава тема лоша...ама според мен трябва да се внасят някои уточнения - например какъв стил са посочените песни...А също мисля че ще е най - полезно ако се съсредоточим върху нова музика която излиза!

da to4no tova mi e mnenieto ina4e podnovih s moi mnenie top 5 temata za da si pi6ite koi sa vi nai liubimi na si4ki vremena a tuk prosto v koi stil novo koe e hubavo i 6a si e super temata ^_^

Link to comment
Share on other sites

Всичко е поправено в темата.Всичко е уточнено,мисля че всичко е тип топ.Айде казвайте песнички и тфа е

Link to comment
Share on other sites

Е все пак става дума за нови песни, а не за песни от на Васил Левски абитюрентската :lol:

Нали така пише в обяснението на темата - само нови.

 

И така препоръка от мен - Asle Bjorn Pr Leya & Anne K - LuckyYou (Original Mix) мисля че се води house или club-но парче :unsure:

 

ПС. Има е в DC++

Link to comment
Share on other sites

Защо не направите следното като оставяте някоя песен която ви харесва да оставяте и линкче ...

:)

Аз сам го писал тфа ама :) .Иначе ако не линк то поне линк към сайтовете от които са теглени :excl:

Link to comment
Share on other sites

Аз сам го писал тфа ама :) .Иначе ако не линк то поне линк към сайтовете от които са теглени :excl:

Е значи от недогледство :)

Link to comment
Share on other sites

Едно ново парче на Тони - Поглед на дете. Линк не мога да намеря има я в ДЦ++ . Мен много ме зарибява!

Link to comment
Share on other sites

И според теб nova i qka muzika, nai novite pesni е едно и също със слушах...препоръчвам я.Абе кат сте толкова недоволни недейте пишете в темата.И кфи са тея теми в които не е писано от 1 година.При положение,че има две такива що да няма и трета.

Link to comment
Share on other sites

И според теб nova i qka muzika, nai novite pesni е едно и също със слушах...препоръчвам я.Абе кат сте толкова недоволни недейте пишете в темата.И кфи са тея теми в които не е писано от 1 година.При положение,че има две такива що да няма и трета.

темите са 3, а може да има и още, просто не ми се търси. колкото до слушах препоръчвам я и (ЗАДЪЖЛИТЕЛНО НОВИ :excl: )wtf?!

 

няма да пиша повече тука споко ;)

Link to comment
Share on other sites

темите са 3, а може да има и още, просто не ми се търси. колкото до слушах препоръчвам я и (ЗАДЪЖЛИТЕЛНО НОВИ :excl: )wtf?!

 

няма да пиша повече тука споко ;)

zadaljitelno novi 6tot SEKI ako tragne da izpisva pesni ot 40te,50te,60te,70te,80te,90te,00te (ai malko sa izhvarlih s vra6taneto na vremeto LOL 40te ^_^ ) 6a izpi6e 4723 587465789346 pesni i si4ki 6a huknat samo liubimite si pesni da pi6at O_O

Link to comment
Share on other sites

zadaljitelno novi 6tot SEKI ako tragne da izpisva pesni ot 40te,50te,60te,70te,80te,90te,00te (ai malko sa izhvarlih s vra6taneto na vremeto LOL 40te ^_^ ) 6a izpi6e 4723 587465789346 pesni i si4ki 6a huknat samo liubimite si pesni da pi6at O_O

Бе ти връзка с главния правиш ли? Темата НЕ се казва "нова музика" , а "слушах...препоръчвам я" , знаеш ли какво ми пука дали песента ще е от 70те , 80те или 90те , щом ми харесва и искам да я препоръчам , ще я препоръчам...

Link to comment
Share on other sites

Бе ти връзка с главния правиш ли? Темата НЕ се казва "нова музика" , а "слушах...препоръчвам я" , знаеш ли какво ми пука дали песента ще е от 70те , 80те или 90те , щом ми харесва и искам да я препоръчам , ще я препоръчам...

Tи изобщо направи ли си труда да прочетеш първия пост(поне него ако не ти се четат всичките) или просто изпитваш необорима нужда да си покажеш зъбките и да се заяждаш с някой??

Колкото до нови песнички,които сами направили впечатление - аз предимно черпя инфо за тях от Катра-та.Та 2 новички песнички които ми направиха впечатление главно с това че по някакъв начин се различават от останалото което излиза са:

Gnarls Barkley - Crazy

Blondie Vs The Doors - Rapture Riders

както и

Shakedown - Fantasy

По принцип аз си тегля музиката от ДЦ++ така че линк не мога да дам...

А и вчера успях да се зарибя по една песничка от саундтрака на 23 епизод на Ориндж Каунти - бавничка,спокойна,навява едно такова леко тъжно чувство-

Syd Matters - To All of You

Нея я има в датата.

Link to comment
Share on other sites

Tи изобщо направи ли си труда да прочетеш първия пост(поне него ако не ти се четат всичките) или просто изпитваш необорима нужда да си покажеш зъбките и да се заяждаш с някой??

Да , видях , че пише нови , ма представи си , някой не го кефят повечето нови песни , а си предпочита старите , който са класика (не говоря за себе си , но има много стари песни , които са върховни) , кво да пише нещо , което не му харесва ли? Ай ся на пук на вас :

2pac - i don't give a fuck(1991)

Link to comment
Share on other sites

Да , видях , че пише нови , ма представи си , някой не го кефят повечето нови песни , а си предпочита старите , който са класика (не говоря за себе си , но има много стари песни , които са върховни) , кво да пише нещо , което не му харесва ли? Ай ся на пук на вас :

2pac - i don't give a fuck(1991)

И к'во ся много сме важни,много сме оборотни праим к'вото си искаме...Знаеш ли имам братовчед на 5 годинки дето и той много обича да прави такива работи!!!

Като не ти харесва темата недей да я пипаш...мисля че достатъчно ясно е формулиран замисъла и!

Link to comment
Share on other sites

И к'во ся много сме важни,много сме оборотни праим к'вото си искаме...Знаеш ли имам братовчед на 5 годинки дето и той много обича да прави такива работи!!!

Като не ти харесва темата недей да я пипаш...мисля че достатъчно ясно е формулиран замисъла и!

Радвам се че приличам на бат`чед ти , дано и той като стане на моята възраст да те нервира още повече ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...