Jump to content
BulForum.com

Каква музика слушате когато тренирате


VIRTUALMANCHO

Recommended Posts

Повечето хора които са по заребени да тренират ходят на зала и може би не им прави впечатление каква музика пускат там,но сигорно има и хора кадето са си спретнали нещо домашно сас музика която на тях им харесва.Та вапроста ми какво си пускате да слушате повреме на тренировка за да се надухвате :P

 

 

 

В момента искам и аз да почна да тренирам но чакам да отворят залата и реших да започна от нас.и така почнах да правя лицеви опори и коремни преси усилих колоните до дупка на ето тези две песни:

http://mp3.com.hk:8083/*Soundtracks/xXx.(2...-.Rammstein.mp3

http://mp3.com.hk:8083/*Soundtracks/xXx.(2...owning.Pool.mp3

 

:lol: :punk :laughing:

 

Според мен музиката може да те надъха до някаде да тренираш по усърдно ако си малко марзелив :music

Link to comment
Share on other sites

Аз лично предпочитам черно, но в Рондо пускат най-често VH-1... :D Много рядко MTV, а още по-рядко City. Веднъж пробвах с МП3 пелйърчето, ама е много неудобно така и от тогава не съм го носил.

Link to comment
Share on other sites

Аз лично предпочитам черно, но в Рондо пускат най-често VH-1... :D Много рядко MTV, а още по-рядко City. Веднъж пробвах с МП3 пелйърчето, ама е много неудобно така и от тогава не съм го носил.

 

за съжаление е точно така орлинчо почти винаги когато е в залата или румянка се слуша VH1 и като пуснат някои ретро хит от на баба ми времето и направо може да те подлуди добре че кима пускам

МТВ-то

Link to comment
Share on other sites

Aaami v zalata vurvi nqkakvo radio mislq 4e Vitosha, no nqkoi put kogato 6efut e tam puska 4erno. obshto vzeto ne mnogo naduhva6ta muzika, no ako sam ne moje6 da se koncentrira6 ne moje da o4akva6 muzika da ti pravi uprajneniqta. :D

Link to comment
Share on other sites

Ами това казва, не е хич удобно с тоя плейър, макар че има тук-таме някой, който си слуша музика по тоя начин.

 

kamen, музиката оказва много голямо влияние, ако е подходящата разбира се, което пък си е много индивидуално.

Link to comment
Share on other sites

Нали говорим за мп3 плеар :)

 

абе незнам на мен лично би ми пречило а и не съм чак такъв слушател на каквато и да е музика :P

иначе лятото като си бях на северна българия в едно мазе приспособено за зала пускаха някви метал парчета , никога не бях тренирал по интензивно и натоварващо макар и мазе ми допадна много повече от рондото нямаше пишлигари да ми се лигавят на уредите , нямаше моабетчии общо взето само желязо и пот :punk

Link to comment
Share on other sites

kamen, музиката оказва много голямо влияние, ако е подходящата разбира се, което пък си е много индивидуално.

da, razbira se, pomaga, iskah da kaja, 4e 4ovek trqbva da moje da dava vsi4ko ot sebe si i bez takiva dopulnitelni ekstri :D

 

inache men nai-dobre moje da me naduha nqkoi ot purvite albumi na Destruction ili Immortal :evil :evil :evil

Link to comment
Share on other sites

Според мен музиката в залата разсейва - имам предвид мп3-плейърите...и може да се стигне до някоя неприятна контузия , иначе няма нещо лошо, че в Рондото винаги се пуска vh1-поне на мен ми допада :)

Link to comment
Share on other sites

В наш'та зала ми пускат само нек'во гадно Сити :wacko: Сигурен съм че ако ми пускат Рамщайн, Сепултура, Слеър или Пантера ша повиша килограмите на тежстите с 10% :woot

Link to comment
Share on other sites

Ами тогава ша има спад с 10% :bgrin: Нищо пртив Сити нямам. Просто си представям к'во ша е тренировка на жици. Ша изблъскам залата :)

Link to comment
Share on other sites

Ами тогава ша има спад с 10% :bgrin: Нищо пртив Сити нямам. Просто си представям к'во ша е тренировка на жици. Ша изблъскам залата :)

 

 

 

Nqma li nqkoi po nahalen da dade edin disk i da go pusnat na oredbata :)

Link to comment
Share on other sites

В наш'та зала ми пускат само нек'во гадно Сити :wacko: Сигурен съм че ако ми пускат Рамщайн, Сепултура, Слеър или Пантера ша повиша килограмите на тежстите с 10% :woot

оф като ходех да тренирам в перлата по едно време направо ми ставаше лошо от тва сити :sick най-малоумното радио на света е тва, имало е случай за час и половина да ми пуснат 1 песен 3 пъти :angry:

Link to comment
Share on other sites

Nqma li nqkoi po nahalen da dade edin disk i da go pusnat na oredbata :)

 

Ами в наш'та зала на оня бай уй не му работи СD-то и жули или на касети, или на Сити :bgrin: Ама ти говориш така все едно че и ти ходиш в тая зала :blink: Да не си ми от квартала бре :)

 

 

Stenli, напълно в реда на нещата си е Сити да пуснат една песен 3 пъти за един час :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Цити-то го развалиха...Сега ми пускат само некфи чернилки :angry1

ВХ1 същата боза,Планета рулз...

А как тренирате на тия жици.Това музика ли е?Само като им вида стила на обличане на тия метали и ми става лошо.С кубинки в 40 градусова жега и някво черно кожено яке.ОФМГ.Дълги мазни коси. :sick

Link to comment
Share on other sites

А как тренирате на тия жици.Това музика ли е?Само като им вида стила на обличане на тия метали и ми става лошо.С кубинки в 40 градусова жега и някво черно кожено яке.ОФМГ.Дълги мазни коси. :sick

 

1-во, що си мислиш че ако някой слуша такава музика трябва задължително да изглежда така :blink: Мен примерно ако ме видиш едва ли ша предположиш какво слушам ;)

 

2-ро, едва ли видът ти ша ти повлияе на трнировката...

 

Иначе метъла е много агресивна музика и те стимулира допънително(ако ти харесва де). Помня че преди като не ходих на фитнес ами си блъсках лицеви опорки в нас, като си пуснех жици и се напомпвах всеки път като за световно :bgrin:

 

 

 

Най-важният извод обаче е следният: За провеждането на една качествена тренировка най-важното нещо е нагласата за трениране! Любимата ти музика може само да те вдъхнови малко, ама няма сама да ти вдигне тежестите :P

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...