Jump to content
BulForum.com

Fear Factory


Psihara^^

Recommended Posts

Вече чакам да са обадат от Ticketstream, да докарват хартийката, че неска цял ден съм с високо кръвно за лятната касапница :punk Чакахме и дочакахме ... аз вече чакам Rammstein и Slipknot :)

Link to comment
Share on other sites

Вече чакам да са обадат от Ticketstream, да докарват хартийката, че неска цял ден съм с високо кръвно за лятната касапница :punk Чакахме и дочакахме ... аз вече чакам Rammstein и Slipknot :)

О и аз ги чакам... ама ще видим какво ще стане.. междувременно ще използвам възможността да те подразня :devil :devil

ffticket.jpg

Link to comment
Share on other sites

О и аз ги чакам... ама ще видим какво ще стане.. междувременно ще използвам възможността да те подразня :devil :devil

Еми няма кво да ма дразниш, щото и аз си имам такава хава от три дена :woot :punk :D B)

Link to comment
Share on other sites

Предлагам да се организираме повечко хора :D като наближи времето за концерта... то има време де ....

Link to comment
Share on other sites

Е чак пък да се закопае.:)

Като наближи времето пак ще я вдигнем,а иначе не е лошо да ходим организирано. :punk

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Нещо се притесних, да не би да се е изгубил съвсем интереса.. и затова up-вам, аз да проверя дали сте още тук феновете. Мисля че ще е най-добре да отидем на концерта организирано :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

1. 540,000 Fahrenheit - Transgression (2005)

2. Transgression - Transgression (2005)

3. Slave Labor - Archetype (2004)

4. Demanufacture - Demanufacture (1995)

5. Self Bias Resistor - Demanufacture (1995)

6. Zero Signal - Demanufacture (1995)

7. Shock - Obsolete (1998)

8. Edgecrusher - Obsolete (1998)

9. Descent - Obsolete (1998)

10. Martyr - Soul of a New Machine (1992)

11. Drones - Archetype (2004)

12. Contagion - Transgression (2005)

13. Piss Christ - Demanufacture (1995)

14. Linchpin - Digimortal (2001)

15. Acres of Skin - Digimortal (2001)

16. Cyberwaste - Archetype (2004)

17. Archetype - Archetype (2004)

18. Replica - Demanufacture (1995)

19. Timelessness - Obsolete (1998)

 

Setlist-а РЕЖЕ ГЛАВИ!!! :punk

 

more info (avtora.com)

Link to comment
Share on other sites

Абе аз не виждам две много любими парчета - No One и Hurt Conveyor, ама иначе без лъжа реже глави :punk Не знам за вас, обаче аз почвам да уча текстовете, които не знам още :)

Link to comment
Share on other sites

Вече съм си направил плейлистата от парчетата във foobar2000 :P и цилкя.

 

текстовете.. са ясни :) като изключим тези от Transgression - последния албум.. нещо... не ме кефи цялостно. за разлика от demanufacture например :) или пък archetype

Link to comment
Share on other sites

Организаторите на събитието от Нова Музикална Агенция съобщиха това чрез сайта си. Ето какво гласи и самото съобщение

Със съжаление трябва да Ви уведомим, че сме принудени да отменим планирания за 11 Август 2006 концерт на Fear Factory - 2 дни преди датата на събитието само 277 билета са продадени за столичната зала Христо Ботев с капацитет 3000 човека. Всички закупени билети могат да бъдат върнати от 29 Август до 29 Септември 2006, като местата на които ще става това ще бъдат обявени допълнително.

Ае, честито...

Link to comment
Share on other sites

NMA - На Майка им в Ануса!!!

 

лъжат, защото явно още не са готови с ремонта на залата... наскоро пак същото изявление са направили за drum and bass концерт с участието на black sun empire :sick

Link to comment
Share on other sites

Не знам дали лъжат, ама ша полудея :angry1 :angry1 :angry1 И Suffer H пропускаме ... Право ми се иска да гръмна някой и да пикая на трупа му, а ако е и някой гражданин от организаторите, даже и ша ми е яко ...

Link to comment
Share on other sites

Лъжат! ето доказателството:

 

http://newmusic.bg/goldiecanceled.htm

(става въпрос и за концерта на black sun empire)

 

а ето какво са казали самите black sun на официалния си сайт: http://www.blacksunempire.com/

 

:angry1 :angry1 :angry1 :angry: :angry:

 

Съмнявам се че има само 270 продадени билета. При положение че Soulfly 3 пъти препълваха залата... или пък уникалния концерт на Machine Head... вече не бих се доверил на тия глупаци от NMA :sick

Link to comment
Share on other sites

Еми аз като си зимах билета преди доста време и на следващия ден вече бяха поскъпнали с 5 кинта, шото евтините бяха изкупени.А те не бяха малко ... Абе тва само в България може да стане :angry1 Ай сиктир и да са надяваме, че друг път ша земат пак да са помъчат, да направат концерт в наща мила държава.

Link to comment
Share on other sites

Според мен, този месец ударението просто е паднало на двата феста в Каварна - Kaliarka Rock Festival (Twisted Sister, Helloween, Testament) и Thrash Til Death (Napalm Death, Destruction, Mystic Circle). Хората не могат да смогнат на толкова много разходи и обиколки по цялата страна и все пак край морето идват доста по-големи имена...

Link to comment
Share on other sites

Според мен, този месец ударението просто е паднало на двата феста в Каварна - Kaliarka Rock Festival (Twisted Sister, Helloween, Testament) и Thrash Til Death (Napalm Death, Destruction, Mystic Circle). Хората не могат да смогнат на толкова много разходи и обиколки по цялата страна и все пак край морето идват доста по-големи имена...

Абсолютно сигурен съм, че липсата на интерес не е причината за провала.Абе само догадки и злоба имам в мене си ...

Link to comment
Share on other sites

Аз съм в траур и посипвам главата си с пепел... :ph34r:

изгубих жаждата си за живот, тъй като по ред причини този концерт беше единственото нещо което ми даваше сили в последните седмици. Не просто заради самата група... просто надеждата че.. нещо хубаво предстои.. :cry

 

но както е казал Джон Ленън - живота е това което минава докато си правим планове... да ми е за урок..

Link to comment
Share on other sites

Аз съм в траур и посипвам главаВа си с пепел... :ph34r:

изгубих жаждата си за живот, тъй като по ред причини този концерт беше единственото нещо което ми даваше сили в последните седмици. Не просто заради самата група... просто надеждата че.. нещо хубаво предстои.. :cry

 

но както е казал Джон Ленън - живота е това което минава докато си правим планове... да ми е за урок..

Не знам що, ама и аз си помислих същото преди малко :D Изглежда не съм само аз в кофти дередже ...

Link to comment
Share on other sites

Склонен съм да вярвам на тая версия, поради простата причина, че живеем в България и важни, некадърни типове с лопата да ги ринеш :angry1

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...