Jump to content
BulForum.com

Koi Vid Mishki sa naj dobre?


S koi vid mishki se raboti naj dobre, i im trqbva naj malko maintenance?  

37 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Taka e.Edin priqtel ima Logitech bezgi4na no burzo mu svur6vat bateriite.No sa idealni za igri.

I az ima Radio Mouse ama za igri mi e bavna :( kato igraia na CS vechno se precakvam "v smisyl ima izvestno zakysnenie pri reakciata" :sick

 

EDIT:

Inache pyk bateriata kara po 6 meseca :)

Link to comment
Share on other sites

nassko, pri edin priqtel baq zor vidqhme..., kakto e v centara mouse pointera i izvednaj zabie v nqkoi krai poneje mouse pad-a mu bil skapan i tova pri 3 razli4ni lazerni mishki do de ustanovim kade e klu4a za barakata :)

Pi4 vzemai si neshto za po 5-6 lv kara ot polovin do 1 i polovin godina v zavisimost ot polzvaneto i kusmeta. Lazernata struva 5 puti po-skupo, a za igri pravqt mizerii ako povurhnostta ne im haresa, taka 4e istinata si e v standartnata mishka.

Link to comment
Share on other sites

nassko, pri edin priqtel baq zor vidqhme..., kakto e v centara mouse pointera i izvednaj zabie v nqkoi krai poneje mouse pad-a mu bil skapan i tova pri 3 razli4ni lazerni mishki do de ustanovim kade e klu4a za barakata :)

Pi4 vzemai si neshto za po 5-6 lv kara ot polovin do 1 i polovin godina v zavisimost ot polzvaneto i kusmeta. Lazernata struva 5 puti po-skupo, a za igri pravqt mizerii ako povurhnostta ne im haresa, taka 4e istinata si e v standartnata mishka.

Sas vsi4ko kazano ot teb sam saglasen ama vse pak nali triabva da varvim napred v novite tehnoligii.Za opti4na mi6ka ne triabva Pad.Tia si varvi normalno na gladka povarhnost i vsi4ko si e OK.A otnosno evtinite mi6ki kakvo da kaja:var6at rabota ama drugo si e optica da ima.... ;)

Link to comment
Share on other sites

"Нещо за 5-6 лева" изобщо не го брой за съвет. Вземи си Logitech Optical + Scroll. Вярно, някой път бяга курсора, но става доста рядко и с добър пад няма да имаш проблеми. 20 лева не са кой знае колко, а поне няма да имаш дълго време проблеми, щото като се скапе скролирането и много нерви отиват. Трекбол изобщо да не се взима под внимание за PC. Съвсем различно управление има и мен лично не ме кефи.

Link to comment
Share on other sites

Microsoft IntelliMouse Explorer 3.0 Optical - имам я от една година и си я ползвам без проблем. Нико курсора ми прескача като оптичните мишки на Logitech и Genius, нито имам някакви проблеми като играя. Префектната оптична мишка със скрол и жица! това е моето мнение! ;)

Link to comment
Share on other sites

Basiiii

Mi to ako mi predlojat hologramna klaviatura za 150$ ste se za4udq na koi svqt sam! Ama za prosta, opti4na miska 150$...Basi entusiasta!

 

chochosan: 4ove4e, ti si lud!

 

Vse pak ne misli6 li 4e si platil za dizain, a ne za tehnologiq?!? Toq svqt ne mi haresva taka- da pla6tame za stari tehnologii v novi opakovki... no tova sa si moi problemi

 

:cry

Link to comment
Share on other sites

Toq svqt ne mi haresva taka- da pla6tame za stari tehnologii v novi opakovki... no tova sa si moi problemi

Stari tehnologii ?!?! Moje bi ne si oburnal wnimanie, chochosan e kazal che mishkata e MX model ! Towa hich ne e stara tehnologia, i wsichki mishki s takuw senzor sa mnogo skupi. Moje da idesh na tomshardware da prochestesh ima 2 statii - ednata e specialno za MX mishkite na Logitech a drugata e srawnenie na nai-dobrite optichni mishki na Logitech i Microsoft.

 

eto linkowe za da ne se muchish da gi tursish :

Logitech MX Mice: The Weapon for Quakers!

The Optical Mice Rat Race Reviewed

Link to comment
Share on other sites

Smenil sam za 4 godini rabota v zala stotici mi6oci i kvo da vi kaja MY FRIENDS

Nqma po qko ot logitech.

Az sam fen na 2 butonnite mi6oci s top4e ot dolu JELQZO SA Blaska se denono6tno na tqh i izdarjat mnogo vreme a i struvat po 3-4 leva.Po4istvate valqcite ot vreme na vreme i vsi4ko si e OK?

Imah i opti4ni mi6ki na sa6tata firma,no gi razkarah za6toto klientite ne gi haresvat i po to4no tezi koito sa stari Geimari.Hlapetata im se kefqt 6toto svetqt otdolu,no i za men sa po-bavni a i sa dosta skapi.Drug golqm minus e 4e leviqt im buton skoito se raboti nai ve4e kato se preebe a toi ne e po-zdrav ot obiknovenite i gubite 12-13$ a za sa6tite pari 6te vzemete 6 mi6oka i 6te vi izkarat 6 pati pove4e.

V kraina smetka vseki izbira sam za sebe si :))

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...