Jump to content
BulForum.com

Q:Защо Up-a ми е скапан!?


aUR0Ra

Recommended Posts

Така като за начало проверих раздела(,че даже и WinApps),но не намерих отговор на въпроса ми...

Искам да попитам,с БитКомет 0.62 кретам,свалянето ми е безпроблемно,но ъплоуда ми е кьопав.По време на свалянето качвам и между другото и някакви си мизерни килобайти,но после не продължава да сийд-ва,а спира,като че не може да се свърже :confused

На Икономична тарифа съм и не съм правил никакви ограничения върху лимита на скоростта и пак се чудя какво става...моля за помощ!!!

Link to comment
Share on other sites

като изтеглиш файла дай му стоп и след това на ново старт

при мен така се оправя като не ще да ъплоудва

Link to comment
Share on other sites

Проблемът е,че си пише "Tracker Response OK..." (демек,че се е свързало уж),но иконката пред задачата е две стрелкички една срещу друга (свързва се) и въобще не може да тръгне самото качване!?

 

BTW:трябва ли да има хора,за да мога да им "сийд"-вам :blink:

Link to comment
Share on other sites

Проблемът е,че си пише "Tracker Response OK..." (демек,че се е свързало уж),но иконката пред задачата е две стрелкички една срещу друга (свързва се) и въобще не може да тръгне самото качване!?

 

BTW:трябва ли да има хора,за да мога да им "сийд"-вам :blink:

ЕМ нормално е трябва да има сиидери иначе няма как да ти тръгна download-a .....

Вкрайна сметка тва ли ти е проблема че нямаш download От торренти ли ?

Цялата раота идва от сиидването

Link to comment
Share on other sites

Добре,успях да подкарам свързването и самото качване,но скоростта е пълна мърша!!!Няма я никаква :wacko: Тествал съм скоростите си със сайтове за онлайн тестове и излиза около 15 КБ/с,но защо след първите 1-2 минути (тогава е 1 до 2 КБ :angry: ) замира :confused Това би трябвало,вече се дължи на самата връзка или не знам...

Link to comment
Share on other sites

Добре,успях да подкарам свързването и самото качване,но скоростта е пълна мърша!!!Няма я никаква :wacko: Тествал съм скоростите си със сайтове за онлайн тестове и излиза около 15 КБ/с,но защо след първите 1-2 минути (тогава е 1 до 2 КБ :angry: ) замира :confused Това би трябвало,вече се дължи на самата връзка или не знам...

 

Може би просто никой не дърпа точно от торентите, които ти сийдваш. Аз затова си държа поне 15 и ъплоуда винаги да е на максимум. Иначе ако разчиташ на 1 торент трябва да е някой от хитовите, които ги свалят много (нови филми и игри). Между другото голяма далавера са разни музикални класации. Например за Top 100 Rock Solos U/D Ratio отдавна ми е над 100.

Link to comment
Share on other sites

Благодаря Leper Messiah за съвета :) Оказа се,че си прав и като избарах един по-пресен торент Ъплоуда скочи като попарен на ~30 КБ/с,но нещо не ще да се задържи там кара-вара 2 минути и пак се скапва до нула :( Едно решение е да го спирам и пускам с почивки ,но така ако трябва да се занимавам...все пак благодаря :)

 

Промяна:Оправих се и тръгна стабилно,мерси на всички,които писаха.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...