Jump to content
BulForum.com

Проблем с свободното място на хард диска


Recommended Posts

От известно време имам следния проблем.Хард дискът ми си решава че му остава определено свободно пространство и понякога с дни не се променя.Искам да кажа че независимо какво трия и махам от него,винаги си седи на едни и същи показатели.Обикновено се оправя след време,но вече доста време седи на едни 70 мб,което разбирате че е крайно недостатъчно,трия филми и всякви други работи,но няма ефект.Та ако някой знае как да оправя този проблем,нека помогне,ще съм много благодарен :)

Link to comment
Share on other sites

От известно време имам следния проблем.Хард дискът ми си решава че му остава определено свободно пространство и понякога с дни не се променя.Искам да кажа че независимо какво трия и махам от него,винаги си седи на едни и същи показатели.Обикновено се оправя след време,но вече доста време седи на едни 70 мб,което разбирате че е крайно недостатъчно,трия филми и всякви други работи,но няма ефект.Та ако някой знае как да оправя този проблем,нека помогне,ще съм много благодарен :)

И на мене беше така със стария Windows ME. Но сега сложих ъпгрейди на компа - още 80 гб хард и откакто съм с XP Pro тоя проблем го нямам.

Link to comment
Share on other sites

Мерси много на всички,които помогнаха,всичко се оправи :D Айде като съм почнал още едно въпросче за тези,които могат да помогнат.Значи имам GeForce 4 MX 440 с TV-out,но всеки път когато свържа с телевизора,всичко е наред.Но като пусна след това компютъра с монитора и не го открива,или по-скоро като започне да зарежда Windows-a се спира по едно време и изобщо не страртира.Единствената оправия е System restore oт Safe Mode, но сами разбирате че всеки път е мн дразнещо да го правиш.Ако някой има някаква идея,извън сменяне на драйверите(пробвал съм почти всички :) ) нека помогне,отново ще бъда много благодарен.Мерси предварително и отново на всички които погнаха преди малко :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...